Densitron می شود شریک اتحاد با Panasonic آن/IP پلت فرم


Kent, UK 7 May 2020 – Densitron یک خالق HMI فن آوری و یک رهبر جهانی در صفحه نمایش مانیتور و embedded computing solutions امروز اعلام کرد که آن را تبدیل به یک شریک اتحاد با Panasonic آن/IP پلت فرم.

پاناسونیک انتخاب کرده Densitron جدید UReady کنترل لمسی با سطح تعبیه شده اترنت مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک AUX نظارت بر. کنترل سطح ارائه می دهد فوق العاده با کارایی بالا نمایش اختصاصی شفاف لمسی-دکمه های لمسی و اتصال TCP/IP در یک 2RU فاکتور شکل.

Densitron جهانی توسعه کسب و کار, مدیر, کریس Goodhall گفت: “این خبر را تایید می کند که پاناسونیک دارای یک لبه برش نظارت و کنترل راه حل که Densitron کنترل و نظارت بر فن آوری می توان برای آن به تازگی منتشر شده آن/IP پلت فرم.”

تاسیس بیش از 50 سال پیش در ژاپن Densitron هنوز هم حفظ آن حضور قوی وجود دارد و پس از تبدیل شدن به یک شرکت جهانی. آن را فراهم می کند نوآورانه سطوح کنترل و سیستم های طیف گسترده ای از صنایع است.

Densitron مدیر عامل سیمون جونز گفت: “ما خوشحال هستیم که به طور رسمی اعلام همکاری ما با پاناسونیک.”

برای جزئیات بیشتر مراجعه کنید www.densitron.com

-به پایان می رسد-

مشاهده آنلاین: https://www.densitron.com/insight

در مورد پاناسونیک
#ABetterLifeABetterWorld #SharingThePassion

شرکت پاناسونیک است که یک رهبر در سراسر جهان در توسعه متنوع الکترونیک فن آوری و راه حل برای مشتریان در لوازم الکترونیکی مصرفی و مسکن و خودرو و B2B کسب و کار. این شرکت که در آن جشن 100 سالگرد در سال 2018 است گسترش در سطح جهان و در حال حاضر به اجرا در 582 شعبه های 87 و شرکت های مرتبط در سراسر جهان ضبط تثبیت خالص خرید و فروش 8.003 تریلیون ین برای سال منتهی به 31 مارس 2019. متعهد به دنبال جدید ارزش از طریق نوآوری در سراسر بخشی از خطوط این شرکت با استفاده از فن آوری های آن برای ایجاد یک زندگی بهتر و یک دنیای بهتر برای مشتریان خود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پاناسونیک: https://www.panasonic.com/global

در مورد Densitron

تاسیس بیش از 50 سال پیش Densitron صفحه نمایش و متخصص طراحی و ساخت لمسی مبتنی بر HMI (Human Machine Interaction) راه حل های متناسب با نیازهای مشتریان در سراسر جهان. در 2019, Densitron به دست آورد هوشمند Display System (IDS) محصول و نام تجاری از IPE فن آوری. شناسه راحتی یکپارچه Densitron کنترل سطوح و ارائه می دهد به طور کامل مقیاس پذیر و مبتنی بر شبکه های نمایش و کنترل سیستم است که منطقی و بدون درز مکمل به Densitron موجود محدوده محصول. ما همکاری با مشتریان ما را به درک شرایط خاص و پس از آن ایجاد محصولات سفارشی به آدرس آن. در نوامبر 2015 Densitron به دست آورد Quixant plc است که طراحی و تولید بسیار بهینه سازی راه حل محاسبات و نظارت اصولا به جهانی صنعت بازی است. با هم این شرکت دارای دفاتر در آسیا و اروپا و آمریکای شمالی و با تجربه نرم افزار مهندسین بر اساس در سراسر جهان ما جهانی رویکرد به نوآوری همیشه بیمه کامل محلی دانش و درک فرهنگی مورد نیاز است. محصولات ما را می توان در طیف گسترده ای از بخش ها از جمله پخش, پزشکی, امنیت خودرو, علامت های دیجیتال و بازی. اطلاعات بیشتر را می توان در یافت www.densitron.com.

مطبوعات تماس با ما:

بکی تیلور
صفحه Melia روابط عمومی
Tel: +44 7810 846364
[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>