Kent, UK, 24 فوریه سال 2020 – Densitron یک خالق HMI فن آوری و یک رهبر جهانی در صفحه نمایش مانیتور تعبیه شده و راه حل محاسبات اعلام کرده است که قصد دارد به طور قابل توجهی گسترش محدوده مدولار-کنترل هیبرید سطوح و نشان دادن نمایش از محبوب UReadyTM محدوده. این شرکت همچنین معرفی ویژگی های جدید در آخرین نسخه از صفحه نمایش هوشمند سیستم (IDS) نرم افزار IDS 7 در غرفه N5506 در NAB سال 2020 نشان می دهد که طول می کشد محل در لاس وگاس از مارس 18-22.

ساخت اولین خود را در NAB نمایش 2020 خواهد بود جدید UReady 2RU لمسی کنترل سطح اترنت متصل مانیتور تعبیه شده شفق قطبی SBX™ ARM quad-core کامپیوتر. این است که از پیش تنظیم شده و یا قابل تنظیم مدولار ترکیبی پلت فرم را قادر می سازد کلاس پیشرو HMI از طریق لامسه اشیاء haptics و الکترو مکانیکی-اجزاء.

Densitron نیز برجسته آن UReady نمایش محدوده طراحی شده توسط شرکت آخرین تکنولوژی پردازنده. این شامل یک 1RU واحد نمایش یک 1RU نمایش دوگانه و 2RU کامل سطح صفحه نمایش.

همچنین در نمایش خواهد بود که 7″ صنعتی, صفحه نمایش TFT و 10.1″ فوق العاده گسترده ای متوسط صفحه نمایش TFT که هر دو دارای رزولوشن 1024 x 600. تاکید توانایی خود را به تهیه کردن به تمام استاندارد نظارت بر اندازه و تنظیمات Densitron خواهد شد از ویژگی های محصولات از جمله 13.3″ TFT مانیتور با 1920 x 1080 resolution; به 19.1″ TFT مانیتور با 1920 x 360 رزولوشن; این 21.5″ TFT مانیتور با 3840 x 1080 resolution; از 23.8″ TFT مانیتور با 1920 x 1080 resolution; و 28.5″ TFT مانیتور با 1920 x 520 قطعنامه.

رانندگی کل Densitron غرفه در NAB خواهد بود شناسه. Densitron را معرفی چند ویژگی های جدید موجود در آخرین نسخه نرم افزار شناسه 7 که شامل بهبود مدیریت کاربر, گزینه های مجوز; افزایش امنیت; تجدید نظر رابط کاربری و به روز رسانی به صورت استاندارد صنعت ثالث رابط.

Densitron جهانی توسعه کسب و کار, مدیر, کریس Goodhall نظرات: “NAB نمایش بوده است ثابت در تقویم ما برای سال های بسیاری آوردن ما به تماس با هر دو موجود و مشتریان بالقوه جدید. رسانههای انتظارات از سطوح کنترل و نمایش در حال حاضر بیشتر خواستار و متنوع تر از همیشه در حال پیشرفت است که ما همچنان به اذعان مکرر با اضافات جدید در سراسر گستره محصولات ما. ما نشان می دهد بسیاری از این محصولات به NAB نمایش بازدید کنندگان همراه با آخرین امکانات در شناسه نرم افزاری است که بیشتر به منظور تقویت موقعیت خود را به عنوان صنعت قدرتمند ترین استودیو اتصال و کنترل پلت فرم.”

-به پایان می رسد-

مشاهده آنلاین: https://www.densitron.com/insight

در مورد Densitron
تاسیس بیش از 45 سال پیش Densitron صفحه نمایش و متخصص طراحی و ساخت لمسی مبتنی بر HMI (Human Machine Interaction) راه حل های متناسب با نیازهای مشتریان در سراسر جهان. در 2019, Densitron به دست آورد هوشمند Display System (IDS) محصول و نام تجاری از IPE فن آوری. شناسه راحتی یکپارچه Densitron کنترل سطوح و ارائه می دهد به طور کامل مقیاس پذیر و مبتنی بر شبکه های نمایش و کنترل سیستم است که منطقی و بدون درز مکمل به Densitron موجود محدوده محصول. ما همکاری با مشتریان ما را به درک شرایط خاص و پس از آن ایجاد محصولات سفارشی به آدرس آن. در نوامبر 2015 Densitron به دست آورد Quixant plc است که طراحی و تولید بسیار بهینه سازی راه حل محاسبات و نظارت اصولا به جهانی صنعت بازی است. با هم این شرکت دارای دفاتر در آسیا و اروپا و آمریکای شمالی و با تجربه نرم افزار مهندسین بر اساس در سراسر جهان ما جهانی رویکرد به نوآوری همیشه بیمه کامل محلی دانش و درک فرهنگی مورد نیاز است. محصولات ما را می توان در طیف گسترده ای از بخش ها از جمله پخش, پزشکی, امنیت خودرو, علامت های دیجیتال و بازی. اطلاعات بیشتر را می توان در یافت www.densitron.com.

مطبوعات تماس با ما:
بکی تیلور
صفحه Melia روابط عمومی
Tel: +44 7810 846364
becky@pagemelia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de