Densitron به دنبال پروژه های مشترک با پخش مشاوره شاهین رسانه ها همکاری


کنت انگلستان – 13 جولای سال 2020: Densitron رهبر جهانی در ابتکاری Human Machine Interaction (HMI) و نمایش تکنولوژی اعلام کرده است جدید و بلند مدت با همکاری هرتفوردشایر-بر اساس مشاوره شاهین رسانه های مشارکت. همکاری جدید را ببینید این دو شرکت به طور فعال به دنبال پروژه های مشترک در پخش و رسانه ای محیط های است که می تواند به طور کامل استفاده از Densitron نوآورانه فن آوری و شاهین رسانه ها همکاری فنی و تخصص و بر روی تقاضا در دسترس است.

روبن جمله, جهانی, کسب و کار, مدیر Densitron شناسه (هوشمند نمایش پلت فرم) می گوید که این حرکت در خط با شرکت “قصد ساخت مشارکت است که می توانید با فعال کردن رشد بیشتر برای هر دو ما شناسه و UReady سطوح کنترل محدوده”. خواندن در مورد اخیر شاهین رسانه های مشارکت پروژه ها از جمله توسعه MCR در بر گرفتن رسانه های دیجیتال در غرب لندن led به سرعت به گفتگو با بنیانگذار آنگوس بلک وود: “سپس آن را به حال روشن شده است که ما دو شرکت بسیار مشابه از نظر فرهنگی و از نظر عملیاتی اخلاق. ما هر دو سعی کنید به عنوان نزدیک که ممکن است و محل عمده تاکید بر حفظ و نگهداری از مشتریان که در Densitron اجرا می شود و در حدود 97% است.”

مشارکت است که انتظار می رود شامل منظم متقابل ارتقاء بین مشتری و پایگاه ها و همچنین توسعه بسته های مختلف با محوریت خاص شاهین رسانه ها همکاری خدمات و Densitron راه حل. شناسه سیستم خواهد بود یک عنصر جدایی ناپذیر در اینجا با به روز رسانی های اخیر است که اجازه می دهد تا سیستم استفاده می شود انعطاف پذیری بیشتر, آیا آن را به عنوان بخشی از یک رویکرد ترکیبی و یا در قضیه, در خانه کسی و یا در ابر اثبات بسیار رزونانس در طول Coronavirus بحران است.

چنین پیش بینی کشت و استقرار است که حمایت غیر متمرکز کار الگوها و افزایش سطح اتوماسیون. پروژه های اخیر از طرف سی ان ان لندن برای ایجاد یک “خود-op’ منطقه با استفاده از یک شناسه پانل لمسی و سیستم ساده کنترل پنل تنظیم شده بود نشان می دهد در اینجا. فعال کردن ویژگی های پرسنل را به تمرکز بر روی اولویت وظایف ان سی نصب و راه اندازی اجازه می دهد تا کاربران به طور منظم به فشار تعیین شده خود را به دکمه و شناسه سیستم به طور خودکار تمام تنظیمات را به دوربین و نور و صدا در خط با پیش تعیین الزامات تعریف شده توسط خود را ارائه تنظیمات.

“محدود دسترسی به سایت است که بسیاری از مردم شده اند برخورد با طول مستند بدان معنی است که شده است وجود دارد افزایش آگاهی از راه دور و یا توزیع و تولید و ما انتظار داریم که وجود خواهد داشت بسیاری از پروژه های مربوط به شناسه در این ظرفیت در آینده” چنین می گوید که انتظار دارد این دو شرکت به همکاری در خانه از عبادت علامت های دیجیتال و رسانه های جدید, بازار, به عنوان به خوبی به عنوان “سنتی” پخش و رسانه ها.

آنگوس بلک وود موسس و دکتر از شاهین رسانه ها مشارکت می افزاید: “چند ماه گذشته را برجسته کرده اند که چگونه انعطاف پذیر و چالاک رسانههای نیاز خود را کنترل سیستم عامل را در حال حاضر شود. به عنوان یک متخصص مشاوره مشغول به کار در طیف گسترده ای از پروژه های رسانه ای ما اعتقاد داریم که ثابت IDS سیستم به ما اجازه خواهد داد برای ارائه به مشتریان با یک قدرتمند و همه کاره پلت فرم است که می توانید از راه های مختلف کار و یکپارچه ادغام پیچیده تولید زیرساخت. ما مشتاقانه در انتظار همکاری نزدیک با Densitron در پروژه هایی که حداکثر رساندن امکانات شناسه نیز از دیگر برنامه های نوآورانه Densitron HMI و نمایش فن آوری.”

-به پایان می رسد-

مشاهده آنلاین: https://www.densitron.com/insight

در مورد شاهین رسانه های مشارکت

شاهین رسانه های مشارکت یک نوع جدید از پخش و رسانه های مشاوره ارائه به مشتریان ما با یک توقف فروشگاه از ویژگی های تخصص و رهبری است. ما متخصص پزشکان کمک به مشتریان در حل چالش های فنی در تمام زمینه پخش و تولید و مدیریت محتوا و توزیع.

ما منحصر به فرد است که وسعت و عمق تجربه ما و بر روی تقاضا دسترسی و اثبات توانایی به عنوان یک تیم از پزشکان.

پیشنهاد ما پخش و شرکت های رسانه ای انعطاف پذیر و ساده راه تعامل با قابلیت های بسیار حرفه ای به عنوان افراد و یا تیم.

برای اطلاعات بیشتر www.hawkmediapartnership.com

در مورد Densitron

تاسیس بیش از 45 سال پیش Densitron صفحه نمایش و متخصص طراحی و ساخت لمسی مبتنی بر HMI (Human Machine Interaction) راه حل های متناسب با نیازهای مشتریان در سراسر جهان. در 2019, Densitron به دست آورد هوشمند Display System (IDS) محصول و نام تجاری از IPE فن آوری. شناسه راحتی یکپارچه Densitron کنترل سطوح و ارائه می دهد به طور کامل مقیاس پذیر و مبتنی بر شبکه های نمایش و کنترل سیستم است که منطقی و بدون درز مکمل به Densitron موجود محدوده محصول. ما همکاری با مشتریان ما را به درک شرایط خاص و پس از آن ایجاد محصولات سفارشی به آدرس آن. در نوامبر 2015 Densitron به دست آورد Quixant plc است که طراحی و تولید بسیار بهینه سازی راه حل محاسبات و نظارت اصولا به جهانی صنعت بازی است. با هم این شرکت دارای دفاتر در آسیا و اروپا و آمریکای شمالی و با تجربه نرم افزار مهندسین بر اساس در سراسر جهان ما جهانی رویکرد به نوآوری همیشه بیمه کامل محلی دانش و درک فرهنگی مورد نیاز است. محصولات ما را می توان در طیف گسترده ای از بخش ها از جمله پخش, پزشکی, امنیت خودرو, علامت های دیجیتال و بازی. اطلاعات بیشتر را می توان در یافت www.densitron.com.

مطبوعات تماس با ما:

بکی تیلور
صفحه Melia روابط عمومی
Tel: +44 (0)7810 846364
ایمیل: [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>