با وجود دولت خوب اینجا چرا این اوک ریج رستوران باز خواهد شد دوشنبه

در حالی که صاحبان رستوران در Knox County نیست و در عین حال باید این گزینه برای باز کردن درب های بسیاری در سراسر کشور باید یک تصمیم.

رژیم صهیونیستی. بیل لی رونمایی از دستورالعمل جدید است که اجازه رستوران در اکثر تنسی, شهرستان ها برای باز کردن ابتدا مارس 27.

مقررات جدید محدود کردن رستوران اشغال به 50 درصد است.

برای دین راسل صاحب دین رستوران و نانوایی در اوک ریج آن را فقط بیش از حد به زودی. او تصمیم به نگه داشتن خود را از رستوران بسته است.

“من احساس مشتریان نمی خواهید به آماده شود” راسل گفت: ناکس اخبار جمعه. او تا تصمیم خود را با پیروان دین رستوران Facebook صفحه.

راسل است که با هدف باز کردن یک تاریخ از تاریخ 1 ژوئن.

دولت دستورالعمل نیست ‘معمولی’

دولت دستورالعمل همچنین توصیه می کنند که رستوران ها بررسی درجه حرارت از کارکنان به کار, یکبار مصرف استفاده منوها صندلی بیش از شش هر جدول و کارکنان بپرسید به پوشیدن دستکش و ماسک.

رستوران ها نیز خواست تا برای تمیز کردن سطوح عمومی هر دو ساعت و محدود کردن استفاده از چاشنی و خود-خدمت به ایستگاه.

راسل با اشاره به چند دلیل برای رستوران خود خواهد ماند بسته شده است. او فکر نمی کند که مشتریان احساس راحتی خواهد کرد ناهار خوری تا به زودی به خصوص در نیمه خالی رستوران.

“هر کس می خواهد به عقب بر گردیم به حالت عادی هیچ سوال” راسل گفت. “اما برای من باز نیمه راه طبیعی است.”

راسل به یاد می آورد ناهار خوری در یک رستوران فقط قبل از امن تر-در-خانه سفارشات اثر صورت گرفت. رستوران خالی بود وجود ندارد ادويه ویلچرهای در جداول آن افسرده, او گفت:.

او نمیخواهد مشتریان به احساس افسردگی در دین.

“من فقط احساس نمی مانند مشتریان حتی اگر آنها می خواهند به بیرون رفتن برای غذا خوردن است که آنها در حال رفتن به طور کامل متعهد به بیرون رفتن برای غذا خوردن در عین حال” راسل گفت.

و عامل 50 درصد ظرفیت را سودآور باشد. راسل بسته دین را به طور کامل در اواسط ماه مارس به دلیل takeout نمی تواند به نوبه خود سود هر دو.

هنگامی که آن را راحت برای باز کردن ؟

راسل در حال برنامه ریزی برای انجام یک تمیز کردن عمیق رستوران و پیاده سازی جدید مطابق با پروتکل در ماه مه.

هنگامی که او تصمیم می گیرد در یک تاریخ افتتاح آن را به او حدود سه روز برای آماده استقبال از مشتریان. و او باز تنها زمانی که همه چیز در حال بازگشت به “طبیعی است.”

“من احساس می کنم زمانی که ما رسیدن به نقطه که در آن شما می توانید به 100% (اشغال) است که تخمین زده می شود در ژوئن 1, که می تواند یک شاخص برای من که وجود دارد همه روشن” راسل گفت. “که می شود گفت ما در حال رفتن به نگه داشتن چشم و نزدیک در این گزارش که از همه جا.”

راسل گفت که در حالی که آن را حق تصمیم گیری برای او تقصیر نیست دیگر رستوران ها انتخاب کفش دوشنبه.

“آن را می شود بسیار مهم برای جامعه آمده و حمایت خود را از مادر و میآید زمانی که آنها باز,” او گفت:.

ایمیل برنا McDermott در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @_BrennaMcD. اگر شما لذت بردن از برنا را پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>