مقصد کافه در خدمت واقعا علت بزرگ و خوشمزه می خورد و شیرینی

بدون توجه به اندازه دندان شیرین خود آن را غیر ممکن است برای پیاده روی به مقصد کافه بدون اینکه فورا هیپنوتیزم توسط قنادی نمایش. داخل شیشه-fronted صورت, زرق و برق دار, کیک و شیرینی اشاره: کیک های شکلاتی, کیک, کوکی ها و زرق و برق دار, نم نم-تحت پوشش کیک تولد صورتی آنقدر فریبنده آن را یک معجزه کوچک اگر شما می توانید مقاومت در برابر خوردن دسر ،

این هیچ جای تعجب است که این برج گرو جنوبی رستوران فروش با شیرینی. از سال 2012 مردم پشت مقصد کافه در حال اجرا است خواهر خود را, مفهوم, مقصد, دسر, کامیون مواد غذایی به عنوان یک غربت قنادی سپردن یک زیر وفادار برای شیرین خلق که به عنوان بصری خیره کننده به عنوان آنها خوشمزه هستند.

مقصد دسر’ انتقال به سرویس کامل رستوران کسب و کار نشان دهنده خیلی بیشتر از گسترش آن مواد غذایی ارائه شده است. توسط مرکز مغزي خدمات دسر کامیون و چهار-ماه-پیر مقصد کافه هستند غیر انتفاعی و شرکت های اجتماعی ایجاد شده برای ارائه به آموزش اشتغال و فرصت های شغلی برای افراد با آسیب های مغزی اوتیسم و معلولیت رشدی. با رستوران و مرکز هدف را به مشتریان خود گزینه دیگری برای کار — چیزی که در طول تاریخ شده است فاقد آن برای کسانی که مبتلا به آسیب های مغزی و اختلالات عصبی.

این مرکز تاخت و تاز کردن به کسب و کار مواد غذایی شروع شد و حدود هشت سال پیش زمانی که آن را دریافت یک کمک مالی از توانبخشی غیر انتفاعی بنیاد کسلر. نیوجرسی مبتنی بر سازمان بود به دنبال راه های خلاقانه برای بهبود فرصت های شغلی برای افراد مبتلا به آسیب های مغزی و آنها شیفته با مرکز ایده برای شروع یک نانوایی کامیون مواد غذایی است که با استفاده از یک مدل یکپارچه از آموزش فنی و حرفه ای است که در آن برنامه کار مشتریان در کنار متخصصان صنعت بدون آسیب های مغزی. ایده برای یکپارچه محیط زیست به عنوان یک مخالف پناه کارگاه است که آن را به شرکت کنندگان در دنیای واقعی تجربه است که آنها پس از آن می تواند اعمال می شود هنگامی که آنها فارغ التحصیل از برنامه.

کامیون یک موفقیت بزرگ بود اما این مرکز به زودی در بر داشت که آن را بهترین جا برای همه مشتریان خود را. به گسترش خدمات خود را به کسانی که نیاز کمتر دشوار محیط کار این سازمان تاسیس طبیعی همه سگ درمان نانوایی شوخ طبع در یک کیسه. با تنها پنج دستور العمل و کمی بیشتر اتاق تکان دادن برای ساخت اشتباهات پت مفهوم مجاز و حتی بیشتر مردم با متنوع تر نیاز به درگیر در برنامه است.

هر چند در این مرکز انجام یک کار خوب خدمت آن دسته از مشتریان که می تواند به راحتی دسترسی به آن رهبران در سازمان از جمله مدیر اجرایی دانا گانینگ احساس کردند که کسانی که تا به حال در شهر سنت لوئیس حال پشت سر گذاشته شد. ساکنان شهر بودند خوش آمدید به شرکت در این مرکز برنامه های; با این حال انجام این کار مورد نیاز طولانی سواری اتوبوس به امکانات آن در شهرستان است. برای حل این مسئله گانینگ و همگروهی همکاری با سنت لوئیس برای ناتوانی رشدی منابع به خرید یک ساختمان در گوشه ای از Morganford جاده و Juniata خیابان در برج گرو جنوبی است که پس از ساخت قسمت انواع دسر ،

برای بزرگنمایی کلیک کنید The dining area at Destination Cafe. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • منطقه ناهار خوری در مقصد کافه.

پس از قابل بازسازی مقصد کافه باز در اکتبر خدمت شام یکشنبه صبحانه و دسر. تقسیم به دو اتاق دارای فضای در معرض آجر archways یک مترو-كاشي شیرینی ضد و لهجه های سالم مانند قلع سقف کاشی عتیقه بوفه و سیاه و سفید طرح برج بیشه محله نشانه که اکو این منطقه ،

برای بزرگنمایی کلیک کنید Bangkok Shrimp with Thai sweet chile sauce on top of stone-ground grits. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • بانکوک میگو با تایلندی شیرین شیلی سس در بالای سنگ-زمین بلغور.

گروگان اجرایی آشپز Thomas Hayes, مقصد, کافه, غذا طول می کشد با الهام از نام آن ارائه منو از سراسر جهان با الهام از غذاهای که اجازه می دهد برای خلاقیت و طیف گسترده ای از آشپزی سبک به دور از شرکت کنندگان در برنامه’ آشپزی موجودی. بانکوک میگو به عنوان مثال ویژگی های چاق و چله, صدف بالای خامه بلغور; تایلندی شیلی لعاب است که کت میگو کمپرس آب به بلغور مانند شیرین و تند استفاده نا مشروع.

مقصد کافه برتری با چهار نان با تشکر روغنی پوسته طلایی که ترد در اطراف لبه ها و بالش نرم در نزدیکی این مرکز است. قارچ نسخه است به خصوص قابل توجه; بو و قارچ و پیاز کاراملی مجموعه در یک ترکیب غنی از مذاب پنیر موزارلا و پنیر بز دارای مزه تند.

سخاوتمندانه بشقاب پوتین ویژگی های سیاه و سفید-تند-کتک سیب زمینی سرخ کرده, خفه در غنی گیاه بوسید قهوه ای استفاده نا مشروع. روستایی خرد شده پیازچه اضافه کردن یک پاپ از مزه که از طریق کاهش فساد. جنوب مرغ سوخاری مناقصات دیگری شایسته اشتها آور. معمولا یک اتفاقی ظرف کشیده از فریزر برای دلجویی از شام زیر هشت, مقصد, کافه, مناقصه های آبدار و دست و پوشیده با نان در تکان دهنده ترد خمیر که طعم رزماری و فلفل سیاه و آویشن. جای تعجب نیست که پدر به آنها دستور داد برای او غذای اصلی; این قسمت تعجب آور است که من نمی تواند متوقف شود چرا خاموش بشقاب او.

برای بزرگنمایی کلیک کنید The steak sandwich stacks beef tenderloin, caramelized onions, roasted red peppers, goat cheese, gouda and mozzarella between two slices of multigrain bread. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • این ساندویچ استیک گوشت گاو گوشت پشت مازو پشته, کاراملی, پیاز, فلفل قرمز بو داده بز پنیر گودا و موزارلا بین دو برش, حبوبات, نان است.

مقصد کافه ارائه می دهد چندین ساندویچ از جمله دو فوق العاده همبرگر. سنتی تر از این دو کره برگر, ضخیم است patty چاشنی با یک سیر تقریبا کاخون-چاشنی کره. ترد و کاهو و ضخامت ورقه گوجه فرنگی و نان و پنیر ترشی اضافه کردن رفع خستگی که از طریق کاهش گوشت را آب. این یک ناب ضخیم پتی سبک برگر اما آشپزخانه می شود پاداش امتیاز برای هدف قرار دادن بی عیب و نقص, متوسط, متوسط بهتر از هر کس دیگری در شهر است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Four-cheese fondue with a blend of goat cheese, Parmesan, Swiss and white cheddar, served with apples, grapes and crostini. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • چهار-fondue پنیر با ترکیبی از بز پنیر پارمسان سوئیس و سفید, پنیر چدار, خدمت با سیب و انگور و crostini.

من هم تحت تاثیر قرار با Gyro برگر ترکیبی از یونانی-چاشنی گوشت بره و گوشت گاو تحت پوشش در مذاب, پنیر بز, قرمز, پیاز, کاهو, گوجه فرنگی و خامه, ماست و خیار. آن را لذت بخش تلفیقی از ژانرهای که به شما می دهد عطر و طعم متمایز از یک ژیروسکوپ با رضایت از گاز گرفتن به یک برگر آبدار.

از entrees به یاد ماندنی ترین است نیواورلئان میگو. مانند بانکوک میگو اشتها آور صدف در خدمت بالای بلغور اما در اینجا آنها تحت پوشش عمیقا مورد پسند کاخون کره و لهجه با andouille سوسیس و فلفل. من ترجیح این گرم چاشنی غذا به مرغ و کوفته; هر چند من دوست داشتم خامه ای مرغ نا مشروع و سخاوتمندانه بخشی از هویج و کدو و رزماری-سیب زمینی کوفته بودند متراکم تر و بیش از حد زعفراني برای من کشاکش میل.

برای بزرگنمایی کلیک کنید The skillet frittata with hash browns, eggs, cheddar cheese, roasted red peppers, caramelized onions and bacon. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • کتری frittata با براونز هش, تخم مرغ, پنیر چدار, پنیر, کبابی, قرمز, فلفل, پیاز کاراملی و بیکن.

مقصد کافه صبحانه است که قوی ترین آن خدمات. نان تست فرانسوی است که کاملا به اجرا در نسخه کلاسیک: ضخامت نان کمپرس آب در تخم مرغ و خامه مخلوط که باعث می شود مرکز کاستارد-مانند در حالی که لبه های ترد و طلایی رنگ شود. یک کتری ریخته گری آهن frittata شروع می شود با یک لایه از مخلوط قهوه و سپس پوشش آنها را با رنگ قرمز, فلفل, پیاز کاراملی بیکن و پنیر چدار-حاوی تخم مرغ است. بزرگترین شگفتی این بود که صبحانه Flatbread. عالی سوسیس نا مشروع پایگاه به عنوان یک بوم برای بیکن, پنیر چدار, کرکی نیمرو و تخم مرغ و پیازچه. بسیاری تلاش کرده اند پیتزا صبحانه ایده این محل که موفق است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Rotating desserts include coffeecake. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • چرخش دسر شامل coffeecake.

مهم نیست که چگونه شما ممکن است از صبحانه که دسر مورد نزدیکی رستوران ورودی نمی توان نادیده گرفت. اما شیرینی روی صفحه نمایش — کیک صدر با مزه گراوند های معطر لیمو زغال اخته coffeecake encrusted در قند, غنی, آلمانی, شکلات یکجور دوربین عکاسی — تنها نکته این رستوران شیرین ارائه شده است. یک لاوا کیک, در اندازه کوچک اما توانا در عطر و طعم شکلات تیره دارای شکوه انحطاط از خوردن گرم یکجور دوربین عکاسی خمیر. امضای دسر, اما, کتری شکلات تراشه کوکی است که مانند متقاطع بین یک زن و یک کیک کوکی. خدمت گرم در یک کتری ریخته گری آهن داخلی است و نرم مانند کوکی خمیر در حالی که لبه های ترد تا قهوه ای طلایی است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Destination Cafe is located on the corner of Morganford Road and Juniata Street in Tower Grove South. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • مقصد کافه واقع شده است در گوشه ای از Morganford جاده و Juniata خیابان در برج گرو جنوبی.

کتری کوکی لذت بخش خود را در آن; خوردن آن با علم به این که شما در حال دادن به مردم فرصت های که در آن چند قبل وجود داشته است که بیش از یک جایزه. این icing در کیک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>