جزئیات سطح مورد سمی بين لایحه اوبراین و DeAndre هاپکینز

به عنوان من انجام شد محبوب من صبح ورزشی, بحث های رادیویی نشان می دهد SportsRadio 610 روز چهارشنبه با cohost ست Payne ما همچنان غوطه ور در بدبختی زده پس از DeAndre هاپکینز تجارت تعجب فقط آنچه در جهنم می خواهید اشتباه میان تو تمام نرم افزار گیرنده گسترده و تگزاسی سر مربی/مدیر کل/Mad King لایحه اوبراین.

همانطور که ما این باورند ما در نهایت وارد یک بن بست که در آن نقطه من یادآوری ست که حقیقت خواهد آمد قرار داده و در برخی از نقطه. پس از همه, offensive lineman براندون بروکس چپ تگزاسی ها در سال 2016 شد یک حرفه ای کاسه در فیلادلفیا و اقدام به همه بگویید اوبراین از خود راضی شخصیت تقریبا ساخته شده او بازنشسته است. همچنین Jadeveon Clowney پس از معامله برای یک آهنگ در ماه اوت گفت: تمام تگزاسی’ خروج داستان در ماه اکتبر پس از او به Seahawks به یک دوشنبه شب برنده شدن بیش از Niners.

من ادعا صبح دیروز حدود 7 صبح در برخی از نقطه هاپکینز’ داستان را می گفت. کمی من می دانم این اتفاق می افتد کمتر از دو ساعت بعد از ESPN به عنوان مایکل Irvin کاهش یافته است این بمب در دریافت کنید:

خوب حالا که آبدار است ، کودک mommas, Aaron Hernandez منظورم…. مرسی. OK چهار افکار چه خوب مردمی با “گرفتن” را “تکان دهنده” جزئیات بیشتر از این داستان منتقل شده توسط Michael Irvin:

اجازه دهید نکته همه این است که این داستان در آینده دست دوم از مایکل IRVIN
نیازی به گفتن نیست در عرض چند ثانیه از Irvin های این داستان در مورد هاپکینز ” ملاقات با اوبراین توییتر گرفتگی شد و با “آه خدای من! آتش اوبراین!” (به عنوان اگر آن را نمی شد در حال حاضر آب گرفتگی با توییت “آه خدای من! آتش اوبراین!”) نگاه ما را به محتوای آنچه Irvin به اشتراک گذاشته شده اما اجازه دهید نکته همه این کار را با چند چیز است. اول این است هاپکینز’ طرف داستان پس از آن فقط یک نیم. به عنوان محبوب به عنوان اوبراین است که باید اشاره کرد. همچنین این بازشماری گفتگو با وضوح بر روی نکات دقیق وظریف و نه متن. در نهایت آن را منتقل و توسط مایکل Irvin که فقط unhinged به اندازه کافی به جایی که من قطعا می توانید ببینید او hyperbolizing و jumbling چند از جزئیات داستان. این است DeAndre هاپکینز نشستن در یک استودیو گذاشتن درپوش خود گفتگو. مایکل Irvin فریاد به FaceTime به سرعت گذاشتن درپوش از حافظه گفتگو در مورد یک مکالمه یکی از شدید ترین موضوعات NFL offseason.

DeAndre هاپکینز خود سعی در خنثی کردن تنش با یک صدای جیر جیر فقط یک زمان کوتاه پس از Irvin ظاهر
و به آن چه مرا به این باور است که Irvin ممکن است چرخید تا حدودی منحرف نسخه از متن را که نشسته بین هاپکینز و اوبراین — فقط یک زن و شوهر ساعت بعد هاپکینز توییتی این:

OK ، حتی اگر آن را در حال دمیده از دین وجود دارد بیشتر به باز کردن. اجازه دهید در ادامه….

خوب دقیقا چگونه “تکان دهنده” هستند و این جزئیات است ؟
این “جزئیات” در اینجا در Irvin داستان واقعا سه برابر — (1) اوبراین را دوست ندارم چگونه قوی هاپکینز’ صدا بود و تبدیل شدن به در اتاق قفل (2) اوبراین نشسته هاپکینز در یک جلسه و به او گفت که آخرین بار او تا به حال یک جلسه مثل این بود که با آرون هرناندز و (3) اوبراین تا به حال موضوع را با هاپکینز’ “کودک mommas” حلق آویز در اطراف. من نیاز به اشاره دوباره — این است همه چیز در آینده از طریق مایکل IRVIN نه به طور مستقیم از هاپکینز. که گفت:, من دو گلوله امتیاز اول است. در سطح صرف نام “آرون هرناندز” در حال رفتن به ماشه مردم (هیچ جناس در نظر گرفته) چرا که او یک قاتل و هاپکینز یک شهروند است. هر قیاس وجود دارد با اوبراین محدوده هر نقطه از غلط به طور کامل توهین. این “بچه مامان” نظر نیاز به توضیح بیشتری — برای مثال ما نمی دانیم که اگر اوبراین استفاده از اصطلاح “بچه مامان” و یا در صورتی که Irvin با استفاده از این عبارت به عنوان یک توصیف — که بخشی از داستان خواهد بود که تزریق یک عنصر نژادی به آن مطمئن شوید. راستش بیشتر مربوط به ساختار واقعی یک تیم فوتبال است که اولین نکته در مورد هاپکینز’ صدای در اتاق قفل است. این اعتصاب در خشم جنبه اوبراین بازیکن ارزیابی به جایی که بچه ها به نظر می رسد به تناسب خاصی در قالب یا آنها رفته است. فقط بخواهید Jadeveon Clowney.

آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟
البته این داستان تا به حال بسیاری از مردمی dabbling در افکار واهی و پوچ بلافاصله — “هیچ راهی وجود دارد O’BIREN زنده این!” راستش آنچه باعث می شود شما فکر می کنم اوبراین برای زنده ماندن ندارد این دست دوم داستان به خصوص پس از هاپکینز’ جیر حال داد و بیداد نسبتا راکد ماند توسط این بعد از ظهر ؟ همچنین اوبراین به نظر می رسد برای زنده ماندن همه چیز تا دوباره چرا این چیزی که می شود او را whacked? اگر هر چیزی, خرید اینترنتی خواهد بود وخامت بیشتر از اعتماد به نفس و حمایت از سر مربی در اتاق قفل است. (وجود دارد بنا به گزارش بازیکنان که انجام داده اند بسیاری از چشم نورد به تازگی.) همچنین آن می تواند به نمایندگی رایگان دلیلی برای توقف قبل از توجه به تگزاسی ها به عنوان یک نقطه فرود.

اشتباه نکنید تا حد زیادی به دلیل هاپکینز تجارت تگزاسی در حال حاضر در حال مایه خنده در سراسر لیگ. فهرستی است wonkily مونتاژ بالا و سنگین مجموعه ای از استعدادهای درخشان برگزار می شود تا بالاتر از گدازه گودال از حد وسط با یک چیز — عظمت Deshaun واتسون. لایحه اوبراین است و مشکلات بسیاری از آنها خود وارد اما با عرض پوزش تگزاس طرفداران — من فکر نمی کنم این خواهد بود نی که می شکند کال مک نیر ،

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>