DGA: جدید جریان باقیمانده بالای تلویزیون سنتی


مدیره تصویب جدید قرارداد سه ساله با AMPTP

هیئت مدیره انجمن صنفی امریکا رای دادند به اتفاق آرا به تصویب سه سال توافق با اتحاد حرکت تصویر و تلویزیون تولید کنندگان از جمله جریان باقیمانده با شکوه سنتی تلویزیون.

این توافق نامه شامل دستمزد و باقی مانده پایه را افزایش می دهد از 2.5 درصد در سال اول و و 3% در سال دوم و سوم.

مذاکرات آغاز شد Feb. 10 و دیدگاه طرف مذاکره تیم زده معامله 5 مارس. قرارداد فعلی منقضی شده 30 ژوئن.; جدید قرارداد منقضی می شود 30 ژوئن 2020.

“به عنوان جریان دریا تغییر ما پیش بینی شده برای مدت طولانی است که در حال حاضر تعمیرات اساسی صنعت و خدمات جدید همچنان به, وارد بازار, این محوری معامله تقویت جریان باقیمانده فراتر از تلویزیون سنتی سطح یک پیروزی بزرگ برای ما اعضای…” گفت: DGA جمهور Thomas Schlamme.

جای تعجب نیست با توجه به میلیاردها دلار صرف شده در جریان اصل اما DGA گفت که پس از سال 2016 تعداد ساخته شده برای اشتراک ویدئو در تقاضا (SVOD) قسمت دو برابر شده است و این نیست که حتی با در نظر گرفتن جدید, جریان, خدمات, دیزنی+ HBO حداکثر تلویزیون اپل+ و طاووس.

در میان نکات برجسته معامله با توجه به DGA.


ساخته شده برای SVOD:

o “نزدیک به 50% افزایش در باقیمانده برای اعضای کار اصلی SVOD سری آوردن سه سال باقی مانده برای 60 دقیقه سری در بالاترین مشترک SVOD خدمات به بیش از $73,000. برای قرار دادن موفقیت در چشم انداز هنگامی که در ترکیب با سود از سال 2017 قرارداد باقی مانده است نزدیک به پنج برابر از زیر $15,000 در سال 2016 بیش از میانگین باقیمانده به دست آورده از تمام بازارهای محبوب ترین شبکه سری.

o “بودجه پایین تر ساخته شده-برای-SVOD سری خواهد شد در حال حاضر نیز دستگیر شده تحت این قرارداد جدید در حال گسترش دامنه پوشش به بسیاری از سریال ها و حصول اطمینان از گسترده اکثریت اعضای مشغول به کار در این فضا بهره مندی از DGA-مذاکره شرایط باقیمانده و خلاق حقوق.

o “حذف ‘grandfathering” توسط کدام سری است که شروع به تولید در طول یک قبل از قرارداد ادامه داد: مطابق نظر است که قبل از قرارداد حتی در فصل بعدی. تحت توافق جدید grandfathering خواهد شد حذف
را قادر می سازد بیشتر اعضای مشغول به کار در SVOD سری به بهره مندی از تازه مذاکره شرایط است.”


طرح های بازنشستگی:

o “افزایش بودجه برای DGA-تولید برنامه ریزی بازنشستگی. حتی اگر آن را به بهترین تامین مالی در صنعت, انجمن صنفی به دنبال تامین امنیت بیشتر این طرح از پتانسیل رکود در بازار است.

▪ “کارفرما سهم رای دادن به طرح بازنشستگی به طور دائم افزایش
توسط یک درصد (1%) در سال اول توافق از 7 درصد به 8 درصد.

▪ “این DGA را نیز باید این حق اختصاص به .5% از مذاکره
افزایش نرخ حقوق و دستمزد در سال دوم و سوم قرارداد به یا هیئت مدیره انجمن صنفی امریکا-تولید کننده طرح بازنشستگی یا هیئت مدیره انجمن صنفی امریکا-تهیه کننده برنامه درمانی.

▪ “را افزایش می دهد در کلاه که بر اساس آن سهم بازنشستگی ساخته شده است.

مدیر تلویزیون, خلاق, حقوق:

o “دستاوردهای به آدرس مداوم و رو به رشد مشکل از اواخر اسکریپت – که در نتیجه کاهش زمان دبستان و تاثیر منفی یک مدیر توانایی ارائه قانع کننده ترین قسمت ممکن است در زمان و بودجه.

o “خلاق حقوق مذاکره همچنین پیشرفت در محدود کردن الکترونیکی انتقال از مجموعه تامین امنیت اضافی برش زمان برای مدیران خلبانان و اولین قسمت از سری بدون خلبانان و حفاظت از مدیر شرکت به طور کامل در فرایند ریخته گری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>