آیا تنسی فوتبال طفره رفتن گلوله با استخدام غیر عادی مایک صافی?

جان کری یک صلیب کشور پرواز در سال 2017 به عنوان مربیگری فوتبال جستجو رفت و چپ چپ به عنوان اخرین تلاش برای استخدام مایک صافی. کوری اخراج شد قبل از اینکه او می تواند تکمیل معامله.

تنسی زخم با فیلیپ Fulmer به عنوان مدیر ورزشی و جرمی Pruitt به عنوان مربی تیم فوتبال.

صافی است که شخص دیگری مشکل است. که احتمالا برای بهترین.

بلیک Toppmeyer و مایک ویلسون از اخبار نگهبان مورد بحث صافی آخرین اشتباه در این نسخه از “داوطلب دولت است.”

گریز از مرکز مربی در حال حاضر در حال آماده شدن برای فصل اول خود را در می سی سی پی امور خارجه بوده و در سرفصل به تازگی پس از او توییتی یک تصویر از یک زن ساخت طناب دار برای شوهر خود.

یک coronavirus شوخی اشتباه رفته تصویر نشان داد یک زن مسن با استفاده از سوزن های بافندگی را به طناب دار. کاپیتان بخوانید: “پس از 2 هفته قرنطینه با همسرش گرترود تصمیم گرفت به او گره یک شال گردن.”

صافی جیر مواجه می شوند واکنش از بازیکنان و رئیس خود را. دو Bulldogs وارد NCAA انتقال پورتال. MSU ورزشی مدیر جان کوهن با صدور بیانیه ای هشدار صافی گفت که “مهم نیست که زمینه برای بسیاری از آمریکایی ها تصویر از یک طناب دار است هرگز مناسب و درست است به خصوص در جنوب و در می سی سی پی.”

کوهن گفت: صافی کالیفرنیا بومی که به MSU از ایالت واشنگتن مورد نیاز خواهد بود برای شرکت در گوش دادن جلسات برای به دست آوردن آگاهی فرهنگی از می سی سی پی.

نه به outdone, Oklahoma State مایک Gundy ساخته شده برخی از قابل توجه سخنان طول تلفنی با خبرنگاران در روز سه شنبه. Gundy آماده است برای فوتبال به اخراج می شود تا به زودی حتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس دستمزد.

او مشخص شده در برنامه را به بازیکنان و برگشت در محوطه دانشگاه و در فوتبال فعالیت 1 مه. ذهن هرگز که 12 تا لغو تمام اقدامات و فرد در فعالیت های تیم از طریق مه 31.

Gundy انگیزه برای از سرگیری فعالیت های فوتبال در کمتر از یک ماه ؟

“ما نیاز به اجرا درآمد از طریق ایالت اوکلاهما” Gundy این گزارش گفت:.

آه بله پول – هر چند نه برای بازیکنان و البته که حقوق و دستمزد پرداخت نشده.

شاید Gundy فقط گفت: آنچه در برخی دیگر از مربیان و مدیران در حال تفکر – که بازیکنان باید خود را در معرض خطر بهداشتی برای سرپا نگه داشتن بخش ورزشی خواهد شد که نقدی-محروم اگر فوتبال فصل نمی تواند بازی – اما نظرات خود را با اینحال به نظر می رسید را لمس.

UT البته دنبال Gundy در طول یک زن و شوهر از مربیگری جستجوهای اما او همچنان در ایالتی اوکلاهما.

در حالی که همه Pruitt به نظر می رسد روز به روز دقیق. او را نشسته در شش بازی برنده خط خط شده است و در حالی که از او چیزی گفت که برداشت منفی توجه است.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>