آیا خلبان مهاجم مرتکب یکی دیگر از تنسی سلاح سرد? هیچ مدرکی تا کنون رئیس می گوید:

آیا مردی که به کشته شدن سه کارمند در یک, خلبان, سفر مرکز در Knox County نیز چاقو یک پرستار نزدیک به مرگ در خارج از سلامت روان درمانگاه در Millington, تنسی?

Millington رئیس پلیس علامت دانبار گفت mugshot از ادریس Abdus-سلام 33 ساله تلقی مسئول هفته گذشته سه گانه قتل شبیه به یک طرح از مردی که متعهد شاید بیشتر عجیب و غریب, وحشیانه, حمله او دیده می شود در دهه زندگی حرفه ای طولانی.

اما دانبار گفت: محققان کشف نیست که هیچ گونه شواهد به تساوی دو مورد با هم ندارند و مشخص شود که آیا Abdus-سلام تا به حال صرف زمان در Millington, شهر 10,000 فقط در شمال ممفیس. تنسی دفتر تحقیقات تایید این و با اشاره به تحقیقات در حال انجام است.

“ما در حال کار با TBI برای رد گم کردن این مرد و ببینید شاید اگر او در اینجا بود در ماه اکتبر اما که آن را” دانبار گفت ناکس اخبار روز چهارشنبه. “ما هیچ چیز سنگ جامد در این نقطه است. ما می خواهیم او کراوات به آن, اما واقعیت آن است که ما و بسیاری از legwork داده بود این مرد نشده است.”

‘به لطف خدا’

تنسی دفتر تحقیقات نام Abdus-سلام به عنوان مرد مسئول مارس 7 حمله با چاقو که در سمت چپ سه کارکنان زن مرده در, خلبان, 7210 توت فرنگی دشت Pike. یک چهارم یک مشتری مجروح شد و جان سالم به در برد.

Knox County sheriff نمایندگان وارد در عرض چند دقیقه از گزارش حمله. یک شات Abdus-سلام مرده در پارکینگ پس از او حاضر به رها کردن چاقو او را با توجه به TBI است که بررسی هر دو حمله و تیراندازی.

از TBI عمومی شناسایی انگیزه برای حمله و یا ارائه اطلاعات بیشتر در مورد چگونه آن را انجام. اما بیش از آخر هفته یک سخنگوی تایید عوامل بودند کاوش امکان ارتباط بین قتل خلبان و حل نشده چاقو در Millington.

“همانطور که در هر بررسی از جمله این عوامل نگاه به اینکه آیا گمان می تواند متصل به هر یک از دیگر حوادث مشابه است که حل نشده باقی می ماند” گفت: TBI سخنگوی لسلی ارهارت.

از TBI در ابتدا نمی شد درخواست برای کمک در تحقیق و تفحص از Millington سلاح سرد رخ داده است صبح روز Oct. 7 در پارکینگ یک مرکز سلامت روان به نام حرفه ای خدمات مراقبت.

یک پزشک پرستار وارد شده بود در محل کار و خارج شدن از وسیله نقلیه خود را زمانی که یک مرد او نمی دانم به او زد و با ضربات چاقو او را دوباره و دوباره.

“این یک مقدار از بار” دانبار گفت. “این بیش از 20 و او چاقو بیش از همه است.”

به نحوی پرستار یک زن در اواسط تا اواخر 30s موفق به دور است. او ساخته شده آن را به پشت درب درمانگاه و مهاجم موفق به فرار.

“بدون شک او قصد کشتن او را” دانبار گفت. “به لطف خدا بود و تنها دلیل او زندگی می کردند.”

دیگر شاهد

هیچ کس دیگری شاهد حمله دانبار گفت. هیچ گرفتار آن است ،

محققان تا به حال چیزی برای رفتن اما کلمات از یک زن که به چاقو شده و بیش از بیش توسط یک مرد او هرگز ملاقات کرد.

هنوز هم پرستار بود و در کمک به پلیس ایجاد یک طرح از مهاجم خود را دانبار گفت.

رئیس تاکید کرد که اگر چه او معتقد است که این طرح شبیه یک 2018 رزرو عکس از Abdus-سلام “این بدان معنی نیست که این همان فرد است. ما در حال کار با TBI تلاش برای رد گم کردن این” او افزود: “وجود دارد و ممکن است هر چیزی را به آن.”

اگر چه پلیس گفت: در زمان Millington مشکوک ممکن است بیمار روانی است که در بیانیه ای بود که بر مبنای عقل سلیم از شواهد بتن دانبار گفت.

“اگر شما چاقو کسی که شما نمی دانید” رئیس گفت: “شما یک مشکل.”

بسیار ناشناخته باقی مانده در مورد Abdus-سلام و آنچه موجب حمله در خلبان. مقامات گفت که او کشته جویس Whaley, 57; Patricia دنیس Nibbe, 51; و Nettie اسپنسر 41.

Abdus-سلام مادر Walidah Abdus-سلام گفت ناکس اخبار خانواده اش تا به حال هیچ نشانه ای او بود بیمار روانی. او توضیح داد که پسر خود را به عنوان یک تمرین مسلمان و گفت که او باور نمی کند او تبدیل به رادیکال با هر نوع تعصب های مذهبی.

از TBI در ابتدا توضیح داده Abdus-سلام به عنوان یک راننده کامیون از Durham, North Carolina, اما روز چهارشنبه نمی خواهد اظهار نظر در مورد جزئیات سابقه اشتغال.

آژانس نیز کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد اینکه آیا او تا کنون بوده است درمان در روان تسهیلات و همچنین به عنوان که آیا بیماری های روانی ممکن است یک عامل در خشونت است.

“است که بخشی از تحقیقات ما” یک سخنگوی گفت: در پاسخ به چند سوال از ناکس اخبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>