‘انتخاب های دشوار’ پیش رو برای دولت به عنوان تنسی می بیند درآمد قطره از coronavirus

وقتی تنسی قانونگذاران به طور ناگهانی متوقف جلسه خود را در ماه مارس آنها امیدوار به بازگشت به نشویل بعد از آن در سال برای تجدید نظر به طور موقت کنار گذاشته شد. آنها تصویب مدرج به پایین نسخه $39 میلیارد بودجه با طرح دوباره عظیم بودجه سند امید از جمله هزینه های اضافی.

اما به عنوان در حال انجام COVID-19 همه گیر در ادامه به انتقام ویران کردن در اقتصاد کشور از جمله محدود کردن ساکنان’ فعالیت سازندگان: کسب و کار و وادار کردن صدها نفر از هزاران نفر از ساکنان به فایل برای بیکاری قانونگذاران’ خواسته ممکن است کنار گذاشته با یک واقعیت سرد: تنسی است در مراحل اولیه از رکود است.

و در حالی که مقامات دولتی از جمله رژیم صهیونیستی است. بیل لی امیدوار باقی می ماند که آنها می توانید شروع به راه اندازی مجدد اقتصاد در اوایل ماه مه تکان تجربه تا کنون می تواند اثرات طولانی مدت, وادار کردن دولت به تصمیم گیری های دشوار دیده نمی شود پس از آخرین رکود اقتصادی بیش از یک دهه پیش.

چگونه بدون مالیات بر درآمد و مالیات بر فروش بازی در نقش یک

در این هفته وزارت بازرگانی ایالات متحده گفت: در ماه مارس این کشور را خرده فروشی کاهش یافته است 8.7% و آن را بزرگترین ماه بیش از ماه کاهش از دولت شروع به جمع آوری سوابق در سال 1992.

کاهش خرده فروشی فعالیت است که به ویژه مهم برای ایالات متحده است که به شدت با تکیه بر فروش عمومی مالیات که شامل تنسی است. تنسی ندارد مالیات بر درآمد شخصی.

در میان تمام 50 ایالت تنسی می افتد تنها پشت, نوادا, داکوتای جنوبی, واشنگتن, تگزاس و فلوریدا از نظر وابستگی به فروش عمومی درآمد مالیاتی با توجه به تحقیقات از تراست خیریه پیو. تا آنجا که 52 درصد از تنسی مالیات منابع استخراج از کل مالیات بر فروش. که به طور قابل توجهی بالاتر از هر گونه مالیات در دولت اگر چه دولت عوارض فروش مالیات بر مواد غذایی که در برخی از ایالات آمریکا نیست.

دولت با مالیات بر درآمد شخصی نیز می توانید ببینید نوسانات قابل توجهی در امور مالی خود را در طول یک اقتصادی مرکز شهر تا تنسی می تواند برخی از ثبات آن منابع مالی گفت: علامت رابین ارشد افسر از تراست خیریه پیو.

او گفت: دولت را ببینید یک شیب قابل توجهی در درآمد.

“تنسی مانند هر دولت دیگر در حال رفتن به دیدن احتمالا درآمد قابل توجهی کاهش می یابد, قطعا در چند ماه از سال مالی” رابین گفت.

کاهش در درآمد را به زور دولت به “برخی از انتخاب های دشوار” او گفت:.

دولت کارگران را یک ضربه ؟

به کشورهای دیگر را آغاز کرده اند دست و پنجه نرم کردن با اثرات coronavirus در دولت عملیات آنها گرفته ایم انواع مانورهای است که می تواند در نظر گرفته شود در تنسی در هفته پیش رو است.

در پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ دولت گفت: این امر خودداری حقوق برای 9,000 کارکنان دولت و نزدیک به سه چهارم از کارکنان ساعتی با وزارت حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی گذاشته شد ، هاوایی رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige پیشنهاد کرده است که 20% کاهش پرداخت برای معلمان و کارگران. یک سناتور ایالت میشیگان به نام برای تخمگذار کردن غیر ضروری کارکنان دولت.

در تنسی, فانوس دریایی مرکز ایالت تنسی یک محافظه کار اتاق فکر است به نام برای یک روز کردند از تمام کارمندان دولت که تولید 13 میلیون دلار در پس انداز..

در روز پنج شنبه لی گفت: دولت در مراحل اولیه درک تنسی پیش بینی درآمد که او گفت: باید به کاهش بوده است.

“اقتصاد گرفته قابل توجه آمار,” او گفت:. “آن اوایل هنوز به دانستن آنچه که خاص تاثیر که رفتن به کشور دیگر نسبت به دانستن آن مهم خواهد بود.”

لی گفت: در حالی که پیش از موعد به برخی از تصمیم گیری های او ارائه شده هیچ اطمینان داد که کارمندان دولت خواهد بود و دست نخورده.

“ما باید برای تنظیم دولت ما بودجه برای دیدار با جدید درآمد,” او گفت: “بعد از اشاره به درآمد برآورد را ترک خواهد کرد و دولت در یک موقعیت دشوار.

“ما می دانیم که آن را برای رفتن به دشوار” لی گفت. “ما می دانیم که آن را برای رفتن به قابل توجه است.”

دولت ایالت بو واتسون, R-Hixson که در خدمت به عنوان رئیس اتاق امور مالی کمیته گفت: Tennessean در روز پنج شنبه زمانی که قانونگذاران بازگشت به نشویل او انتظار دارد که آنها را به یک “نگاه تازه” در دولت بودجه با امکان ساخت کاهش است.

“ما دیدگاه بسیار بهتر از تاثیر اقتصادی در حال حاضر از ما در ماه مارس,” او گفت:.

چه درس هایی از سال 2008 ؟

در اوایل سال 2008 رکود هزاران نفر از کارکنان دولت در تنسی ارائه شد buyouts قبل از اخراج اجرا شد.

پس از آن-رژیم صهیونیستی. Phil Bredesen آغاز شد و با تلاش برای اصلاح وضعیت حقوق و دستمزد در سال 2008 توسط 2,000 کارکنان ارائه buyouts به دیرین کارکنان. در مارس 2009 دموکرات بودجه به نام برای تخمگذار کردن بیش از 700 کارکنان دولت.

در طول فرماندار سقوط بودجه جلسات آتی سال مالی او با اشاره به اضافی اخراج منجر تنسی کارکنان دولت ارتباط از او بخواهید به در نظر گرفتن furloughs به جای. اما زمانی که Bredesen معرفی نهایی بودجه در فوریه 2010 این مجموعه شامل 1,300 اضافی اخراج و حذف 450 پر نشده و موقعیت.

در مجموع تنسی ساخته شده بیش از 2 میلیارد دلار در دائم و یا زمان محدود کاهش هزینه مالی بین سال های 2008 و 2011 با توجه به چنار موسسه حزبی سیاست عمومی گروه تحقیقاتی مستقر در تنسی است.

واتسون با اشاره به این سال رکود اقتصادی به طور قابل توجهی متفاوت از آنچه رخ داده است در سال 2008 به دلیل عنوان آن را به آن وجود دارد هیچ کار اشتباهی با اقتصاد است. او با اشاره به زمان رکود ناشی از یک بحران بهداشتی به جای رانده مشکلات مالی است.

اما به عنوان دولت به نظر می رسد به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را در هفته های آینده واتسون معتقد است وجود خواهد داشت تغییرات رفتاری است که می تواند تداوم برخی از دولت مالی و عدم قطعیت است.

“از آنجا که ما به شدت متکی به گردشگری و … خرده فروشی ما در حال رفتن به به واقعا مجموعه ای مثبت مرحله به افراد درگیر در اقتصاد,” او گفت:.

حتی اگر دولت آغاز می شود که برنامه ریزی اقتصادی راه اندازی مجدد در مارس توریستی-سنگین شهرستانها مانند نشویل ممفیس و Gatlinburg که بزرگ رانندگان اقتصاد کشور نیاز به اطمینان که گسترش coronavirus تحت کنترل است.

واتسون همچنین تعجب که آیا عادات مصرف در طول همه گیر می شود آن را سفارش بیشتر مواد غذایی از رستوران ها و یا مواد غذایی از طریق تلفن همراه می تواند ادامه و چه تاثیری که یک دولت درآمد.

هیچ جزئیات در عین حال در مورد آنچه می تواند برش

در شرایط از آنچه که ممکن است کوچک در بودجه لی و واتسون متوقف کوتاه از هر یک بتن ایده های.

“من می گویند که ما در همه بودجه و هزینه را افزایش می دهد” واتسون گفت. زمانی که نمایندگان مجلس با تصویب لی مدرج-بازگشت بودجه در ماه مارس آن شامل افزایش حقوق برای کارمندان دولت و معلمان و 200 میلیون دلار برای استان ها و شهرداری ها برای استفاده از سرمایه برای بهبود ابزار ارتقاء و پروژه های دیگر.

در طول رکود اقتصادی سال 2008 واتسون اشاره کرد که دولت در تلاش برای جلوگیری از ساخت هر گونه کاهش در K-12 آموزش و پرورش اضافه کرد که فلسفه به احتمال زیاد پیروز شویم.

که می تواند به معنای لی امضا کوپن برنامه که قرار است به راه اندازی در پاییز می تواند نگه داشتن آن $37 میلیون دست نخورده است.

اما اگر قبلا وعده داده شده پرداخت حقوق کارکنان دولت گرفته از روی میز یا کاهش ساخته شده در تنسی کالج, بودجه مدرسه کوپن برنامه می تواند به صورت اضافی و موشکافی.

لورا Berlind های چنار موسسه, مدیر اجرایی, گفت, پیدا کردن مناطق به کاهش بودجه این زمان در اطراف می تواند دشوار به دلیل تصمیم گیری برای از بین بردن برخی از جریان درآمد. در سال های اخیر قانونگذاران را آغاز کرده اند تدریجی مالیات بر سرمایه گذاری های خاص درآمد اغلب به نام سالن مالیات بر درآمد و یا کاهش تعداد افرادی که به دولت پرداخت حرفه ای امتیاز مالیاتی.

“به دنبال آن کاهش در هزینه ممکن است مشکل تر است و ممکن است دردناک تر این زمان در اطراف,” او گفت:.

خواهد دولت شیر را به ثبت روز بارانی صندوق ؟

در ضمن به عنوان مقامات شروع به درک دولت-شاخص های اقتصادی-یکی از چیزهایی خواهد شد که در پشت ذهن خود خواهد بود که صندوق روز بارانی.

متشکل از دو بودجه جداگانه — رزرو برای درآمد نوسانات و TennCare صندوق ذخیره — دولت صندوق روز بارانی در مجموع بیش از $1 میلیارد بیشتر به مجموعه اضافه شود و در بودجه سال آینده است.

و در حالی که هنوز معلوم نیست زمانی که قانونگذاران را ضربه بزنید به صندوق ذخیره تاریخچه نشان می دهد این حرکت می تواند ساخته شده هر چه زودتر به جای بعد.

Berlind گفت: در طول رکود اقتصادی سال 2008 تنسی استفاده از سه ابزار: فدرال کمک های بودجه کاهش و یا تغییرات و ضربه زدن به صندوق روز بارانی.

به طور معمول با استفاده از دولت پول ذخیره آخرین رفت و آمد مکرر.

“من نمی دانم که چگونه ما را مجبور به انجام کاری مانند این که” واتسون گفت. “این پول باید استفاده شود برای زمان بحران مانند این, بنابراین من نمی خواهد در همه شگفت زده برای دیدن ما استفاده از برخی از ما حساب پس انداز است.”

در گذشته تنسی ساخته شده است آن صندوق ذخیره در تشویق از یک خط طولانی از لحاظ مالی محافظه کار فکر قانونگذاران از جمله سرهنگ رژیم صهیونیستی. شیدا McNally, R-اوک ریج واتسون اواخر تشکر. چارلز سارجنت R-فرانکلین و دیرین کمیته مالی رؤسای ایالت آریزونا هنری و تشکر. جان براگ هر دو حزب دموکرات.

با توجه به در جریان همه گیر قانونگذاران نشان داده اند برخی از نشانه های اولیه خود بازگشت در ماه ژوئن می تواند کوتاه یا کوچک-پشت جلسه.

McNally در بیانیه ای گفت او امیدوار است که قوه مقننه “تمرکز آنجا که آن را در هفته قبل از تعطیلات روی آن چیزهایی لازم و ضروری” برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر در حال انجام.

“یک متفکر و بررسی کامل از تنسی بودجه خواهد شد به احتمال زیاد مورد نیاز باشد,” او گفت:. “تصویر بزرگ روشنتر است اما هنوز هم وجود دارد بسیار است که ناشناخته باقی می ماند. تمرکز ما باید باشد و خواهد بود در انجام آنچه مورد نیاز است برای حفظ تنسی مردم و اقتصاد سالم است.”

واتسون گفت که او انتظار ندارد مجلس برای در نظر گرفتن هر گونه قانون در طول یک مختصر ژوئن جلسه فراتر اقتصادی و مسائل مالی.

“من فکر می کنم کسانی که برای انتخابات مجدد در سنا و همه از خانه می رویم به نیاز به دریافت در دریافت مسائل خود را انجام داده و و در خانه” او گفت:.

اما به عنوان متحده در سراسر کشور از جمله تنسی شروع به تمرکز بر روی راه اندازی مجدد خود را در اقتصاد Berlind از چنار موسسه گفت: این مهم است که به از دست دادن بینایی از بحران بهداشت عمومی.

“ترتیب هم بهداشت عمومی کارشناسان و اقتصاددانان توافق دارند که مسئله بهداشت عمومی است برای اولین بار,” او گفت:. “اما به پرش مستقیم به تنها با تمرکز بر بحران اقتصادی و نه به خاطر سپردن توانایی ما برای حرکت به بحران بهداشت عمومی است … یک نکته مهم است که مردم باید به یاد داشته باشید.”

با خیلی تغییر هر روز واتسون فرانک در مورد دلهره آور طبیعت از گزینه های است که باید در آینده نزدیک.

“تصمیم گیری است که ما را بیش از سه یا چهار ماه از لحاظ مالی خواهد شد که پیامدهای قابل توجهی برای تنسی بیش از سه تا پنج سال آینده” او گفت:. “ما باید بسیار مراقب باشید.”

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

رسیدن به Joel ایبرت در [email protected] یا 615-772-1681 و در توییتر @joelebert29.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>