دیجیتال سیستم های هشدار منصوب Adam D. Jones به عنوان ارشد مهندس فروش


جونز خواهد بود مسئول برای کمک به توسعه محصول و فروش و پشتیبانی شرکت صنعت-استاندارد اضطراری پیام رسانی سیستم عامل

LYNDONVILLE n. y. — Feb. 4, 2020 — دیجیتال هشدار سیستم (داس) رهبر جهانی در اورژانس ارتباطات راه حل به صورت تصویری ارائه دهندگان خدمات امروز اعلام کرد انتصاب Adam D. Jones به عنوان ارشد مهندس فروش. جونز شروع به نقش جدید خود با داس در فوریه. 1.

در موقعیت جدید خود جونز را نمایندگی این شرکت بسیار مورد احترام یک شبکه™ و DASDEC™ سری اضطراری سیستم هشدار/مشترک هشدار پروتکل (EAS/کلاه) راه حل های جدید و مشتریان موجود. او مسئول خواهد بود برای ارزیابی زمان سخت افزار و نرم افزار و سیستم EAS نیاز دارد و برای تست نرم افزار/سیستم عامل به روز رسانی قبل از انتشار مشتری.

“آدم با تجربه گسترده در هر دو طرف از EAS زمینه همراه با روشنگری طبیعت, مشتری, روابط صنعت و دانش او را علاوه بر کامل به داس و مجهز و قادر به رویارویی با چالش ها در نقش جدید خود با ما” گفت: آن wakeman است, COO, دیجیتال, سیستم های هشدار. “با کارکنان در چهار متحده در کنار ما در نیویورک-بر اساس تسهیلات ساخت تیم ما متعهد به EAS بازار و فراتر از آن. ما برخی از با تجربه ترین و خوبی در نظر گرفته کارشناسان در این صنعت است که باعث می شود آدم طبیعی مناسب برای سازمان ما است.”

با بیش از 20 سال تجربه در صنعت جونز شروع به کار خود را در Comcast قبل از مصرف در یک موضع روشن در شبکه های خانه به عنوان یک headend تکنسین. او همچنین مشغول به کار در یک مدرسه محلی شرکت که در آن او به ایجاد یک فیبر ستون فقرات اتصال بین همه مدارس در این منطقه است. در سال 2007 جونز پذیرفته شده و نقش خود را در Trilithic اضطراری سیستم هشدار بخش (در حال حاضر بخشی از Viavi راه حل) جایی که او به صرف 13 سال گذشته کمک به توسعه شرکت های متعدد جدید سیستم عامل سخت افزار و گسترش به محصول جدید بازار.

“دیجیتال هشدار سیستم شهرت بسزا در صنعت و نه فقط برای آن بسیار موثر و خلاق اضطراری, پیام, خط تولید, اما آن فداکاری و کمک به ما ملی اضطراری هشدار سیستم گفت:” جونز. “آن طراوت برای دیدن حمایتی سازمان است که بسیار سرمایه گذاری کرده و پرشور در مورد موفقیت در کسب و کار و همچنین موفقیت آن کارکنان و مشتریان است. من به دنبال به جلو به کار با داس تیم برای ادامه پیشبرد زمینه های اضطراری هشدار پویا امروز جهان از تحویل محتوا.”

جونز بر اساس مونسی ایندیانا خواهد شد و گزارش به wakeman است.

# # #

در مورد دیجیتال هشدار سیستم
دیجیتال سیستم های هشدار پیشرو مبتکر از نسل بعدی مشترک هشدار پروتکل (CAP) و سیستم های هشدار اضطراری (EAS) برای رادیو و تلویزیون پخش. در سال 2009 دیجیتال هشدار سیستم های ادغام شده با مونرو الکترونیک که EAS محصولات هستند به طور گسترده ای پذیرفته شده و استاندارد برای CATV. از مقر خود در Lyndonville, New York, دیجیتال, سیستم های هشدار را فراهم می کند R&D تولید و فروش و خدمات به مشتریان به صورت تمام دیجیتال سیستم های هشدار مونرو الکترونیک یک-Net™ برندها و حفظ آن سخت به دست آورده شهرت برای کیفیت و خدمات به مشتریان با ارزش خود در سراسر جهان است.

اطلاعات بیشتر در دسترس است www.digitalalertsystems.com.

همه علائم تجاری ظاهر می شود در اینجا اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/DAS/200204DAS-AdamJones.docx

عکس لینک: www.wallstcom.com/DAS/DAS-Adam_Jones.jpg
عکس عنوان: آدام جونز ارشد مهندس فروش در دیجیتال هشدار سیستم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید