دیجیتال نیروانا معرفی MediaServicesIQ سفارشی AI گردش پورتال


فریمونت کالیفرنیا. — جولای 8, 2020 — دیجیتال نیروانا امروز اعلام کرد راه اندازی MediaServicesIQ™ یک مجموعه جامع مبتنی بر ابر microservices که اهرم های پیشرفته هوش مصنوعی و ماشین-یادگیری (ML) قابلیت ساده کردن تولیدات رسانه ای, postproduction, توزیع و گردش. MediaServicesIQ فراهم می کند جامع توقف پورتال است که توسط آن کاربران می توانند دسترسی دیجیتال نیروانا با عملکرد بالا و هوش مصنوعی-طراحی راه حل های فناوری: تبدیل گفتار به متن, محتوا, طبقه بندی, بسته عنوان نسل و نوایی و تصویری هوش موتور است که می تواند تشخیص, تبلیغات, آرم, اشیاء و چهره.

“وعده AI و میلی لیتر است که در حال تبلیغ در سراسر صنعت رسانه و این فن آوری را ارائه پتانسیل قوی برای راندمان, صرفه جویی در زمان و گسترش بالقوه برای کسب درآمد از محتوای ارزشمند. اما هوش مصنوعی و ML ابزار باید در دسترس و آسان به درخواست برای دیدن گسترده تصویب در صنعت رسانه ها گفت:” راسل عاقلانه معاون ارشد رئیس جمهور در دیجیتال نیروانا. “این دقیقا کاری است که ما انجام داده ایم با MediaServicesIQ. ما ایجاد یک مجموعه ای از هسته AI قابلیت و آنها را در دسترس در یک لایه است که می تواند به راحتی توسط اتاق های خبر زنده, ورزشی و سرگرمی, محصولات, پست خانه ها و دیگر رسانه های عملیات به منظور تسریع فرآیندهای حیاتی در کاهش وظایف دنیوی و خلاق کارکنان به انجام کار خود را.”

ساختمان بر داخلی سفارشی و یا صنعت-استاندارد تولید و نظارت بر گردش کار در سیستم عامل MediaServicesIQ فراهم می کند دسترسی به مجموعه ای از عملکرد بالا و هوش مصنوعی قابلیت در ابر است که شامل گفتار-به-متن تصویری هوش و نسل ابرداده ای است که می تواند هماهنگ به ارائه اطلاعات و بینش عملی. این قابلیت فعال هوشمند و ورود فوری و بازخورد از محتوای با کیفیت و انطباق موقعیت بهتر پخش برای دیدار با مقررات انطباق و الزامات صدور مجوز برای بسته captioning نجابت و تبلیغات نظارت است.

MediaServicesIQ فراهم می کند آسان برای دسترسی به پورتال این خدمات از طریق سفارشی-طراحی و توسعه گردش و یا از طریق دسترسی بدون درز به دیجیتال نیروانا برنده جایزه برنامه های کاربردی از جمله MonitorIQ 7.0, MetadatorIQ و ترنس.

ادغام هوش مصنوعی microservices با دیجیتال نیروانا MonitorIQ 7.0 انطباق سیستم ورود به سیستم را قادر می سازد قدرتمند بینش و تصویری هوش برنامه های کاربردی از جمله:
● توانایی ضبط, ذخیره و بازیابی محتوا برای انطباق کیفیت خدمات و بینش پخش محتوا.
● اتوماتیک رونویسی از مطالب از پخش زنده و آگهی های بازرگانی.
● خودکار تشخیص آرم, اشیاء, چهره ها و عکس.
● اتوماتیک استخراج بر روی صفحه نمایش متن.
● توانایی شناسایی آگهی می شکند در سیستم وارد محتوا.
● توانایی شناسایی کلمات محدود و یا موضوعات در ثبت/وارد محتوا و همچنین به عنوان طبقه بندی ورودی تبلیغ مواد برای محدود محتوا.
● نسل خودکار گزارش های بلندی برای انطباق QoE, SCTE درج و آگهی های تشخیص و شناسایی است.
● اتوماتیک مطالب طبقه بندی.
● توانایی ارزیابی کیفیت و نوایی از نوشتن شرح تصاویر و.

MediaServicesIQ ادغام با دیجیتال نیروانا MetadatorIQ به ارائه خودکار فراداده ایجاد در پیش تولید و تولید و محتوای زنده گردش. بهینه سازی شده برای مشتاق MediaCentral | مدیریت تولید دارایی MetadatorIQ مورد هوش مصنوعی پیشرفته – و ML-بر اساس تحليل محتوا به صورت خودکار نسل بهتر-ساختار مفصل تر و دقیق تر ابرداده. رسانه های عملیات بهره مند شوند در دو روش کلیدی — اول با فوق العاده صرفه جویی در زمان در مقابل ابرداده نسل و سپس با دادن تولید کنندگان توانایی صفر در دارایی های آنها نیاز به حق دور.

به صورت خودکار بسته زیرنویس/زیرنویس توليد و بسته عنوان با کیفیت نوایی, MediaServicesIQ فراهم می کند دسترسی بدون درز به دیجیتال نیروانا Trance 3.0 مجموعه ابزارهای. Trance متحد برش لبه STT تکنولوژی و هوش مصنوعی هدایت فرآیندهای با ابر مبتنی بر معماری به همراه فراداده نسل و بسته captioning به عملیات موجود را قادر می سازد شرکت های رسانه ای به شدت کاهش هزینه و زمان تحویل دقیق و سازگار مطالب برای چاپ و نشر در سراسر جهان است. آنها همچنین می تواند به غنی سازی و طبقه بندی مطالب را قادر می سازد بیشتر موثر repurposing از کتابخانه رسانه ها و تسهیل بیشتر هوشمند هدف از لکه های تبلیغاتی.

اطلاعات بیشتر در مورد MediaServicesIQ و کامل دیجیتال نیروانا خط محصول در دسترس است www.digital-nirvana.com.

# # #

در مورد دیجیتال نیروانا
تاسیس در سال 1996 دیجیتال نیروانا با آن مجموعه ای از راه حل های نوآورانه متخصص در توانمند سازی مشتریان در سراسر جهان با مدیریت دانش فن آوری. دیجیتال نیروانا جامع خدمات نمونه کارها شامل نظارت بر رسانه ها و تحلیل های رسانه ها راه حل ها و خدمات سرمایه گذاری خدمات تحقیقات و آموزش مدیریت خدمات. مشتریان تکیه دیجیتال نیروانا به بهبود بازده عملیاتی اطمینان از انطباق کاهش هزینه ها و حفاظت از جریان درآمد. دیجیتال نیروانا انطباق رانده و راه حل های ارائه مشتریان خود را با کیفیت بی نظیر ثابت تطبیق پذیری و بهترین عملکرد در کلاس است که به سازمانها کمک به ساده کردن عملیات و به دست آوردن مزیت رقابتی. دیجیتال نیروانا است که مقر آن در فرمونت کالیفرنیا با جهانی مکان تحویل در حیدرآباد و کویمباتور هندوستان.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/DigitalNirvana/200708-Digital_Nirvana-MediaServicesIQ-AI-ML

لینک عکس:
www.wallstcom.com/DigitalNirvana/Digital_Nirvana-MediaServicesIQ.jpg
عکس عنوان: دیجیتال نیروانا MediaServicesIQ

دنبال دیجیتال نیروانا:
توییتر: https://twitter.com/digital_nirvana
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/digital-nirvana-inc.
Facebook: https://www.facebook.com/Digital.Nirvana.Inc
یوتیوب: https://www.youtube.com/user/DigitalNirvanaVideo

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>