دیجیتال نیروانا ارائه می دهد پخش صاف مهاجرت راه در پیش از Volicon ناظر End-of-پشتیبانی از تاریخ


این شرکت را در عمق دانش ناظر و به دنبال رویکرد به توسعه محصول اجازه می دهد تا پخش به حرکت به جلو با اعتماد به نفس

بازدید دیجیتال نیروانا در سال 2020 NAB Show

فریمونت کالیفرنیا. — Feb. 12, 2020 — دیجیتال نیروانا ارائه دهنده پیشرو رسانه-نظارت و ابرداده خدمات نسل است اعمال نفوذ خود را منحصر به فرد قوی MonitorIQ پخش نظارت و انطباق ورود پلت فرم و این شرکت ثروت از راه حل خاص تخصص برای فعال کردن یک بدون درز مسیر برای مهاجرت کاربران از Volicon ناظر پخش نظارت و انطباق محصول. این Volicon سیستم خود برسد end-of-پشتیبانی از تاریخ آینده این ژوئن.

“من و بسیاری از همکاران من در دیجیتال نیروانا کمک به توسعه و پالایش ناظر مجموعه از ویژگی های است که رسانههای به خوبی می دانیم که امروز” گفت: Keith DesRosiers مدیر فروش راه حل در دیجیتال نیروانا. “ما می دانیم که ناظر محصول در داخل و خارج و ما ساخته شده است که دانش و تجربه به طراحی و ارائه جدید به دنبال راه حل های که با آن پخش می توانید به دست آوردن بینش بیشتر به پخش مطالب و استخراج ارزش بیشتری از آن محتوا. MonitorIQ فراتر از مقررات و الزامات انطباق دادن رسانههای دسترسی به ارزشمند نسل بعدی ابزار برای محتوای پردازش و تجزیه و تحلیل.”

MonitorIQ امن و آسان برای استفاده و راه حل که اجازه می دهد تا پخش برای ضبط, ذخیره, نظارت بر تجزیه و تحلیل و repurpose محتوا. این پلت فرم را قادر می سازد پخش برای جمع آوری و استفاده از دانش خود را در مورد پخش محتوا برای دیدار با طیف گسترده ای از مقررات و الزامات انطباق. ساخته شده بر روی اعتماد و امن پلت فرم لینوکس است توسعه به پخش عملیات با باز کردن رابط های برنامه کاربردی. با MonitorIQ پخش به دست آوردن دسترسی به هوش مصنوعی مبتنی بر ابر microservices برای بسته عنوان نسل; عنوان ارزیابی کیفیت; عنوان تجدید و تصویری هوش برای اشیاء, تبلیغات, آرم, و تشخیص چهره.

“پخش یک پنجره از فرصت بین در حال حاضر و در ماه ژوئن به یک متفکر تصمیم گیری در مورد چگونه آنها را به حرکت به جلو با پخش نظارت و انطباق ورود به سیستم. با دیجیتال نیروانا و MonitorIQ آنها می توانید برای انتخاب بهترین و در دسترس مهاجرت مسیر در حال حاضر با اعتماد به نفس کامل است که آنها در حال سرمایه گذاری در یک شرکت و محصول است که ادامه خواهد داد به تکامل همراه با صنعت گفت:” راسل حکیم معاون ارشد فروش و بازاریابی دیجیتال نیروانا. “ما بسیار خوشحال بوده است با تعداد Volicon کاربران که در حال حاضر مهاجرت به MonitorIQ. بازار به نظر می رسد به درک که ما ارزشمند تجربه گذشته و همچنین به دنبال چشم انداز به آنها را در هر کجا که آنها می خواهند برای رفتن.”

در حال حاضر هزاران نفر از MonitorIQ کانال های مستقر هستند برای پیشرو پخش و شبکه. رسانههای علاقه مند به دیدن ویژگی های جدید برای خود ترتیب می توانید مجازی زندگی می کنند نسخه ی نمایشی و یا به سادگی متوقف دیجیتال نیروانا غرفه (SU9505) در سال 2020 NAB نشان می دهد.

اطلاعات بیشتر در مورد دیجیتال نیروانا و محصولات و خدمات در دسترس است www.digital-nirvana.com.

# # #

در مورد دیجیتال نیروانا
تاسیس در سال 1996 دیجیتال نیروانا با آن مجموعه ای از راه حل های نوآورانه متخصص در توانمند سازی مشتریان در سراسر جهان با مدیریت دانش فن آوری. دیجیتال نیروانا جامع خدمات نمونه کارها شامل نظارت بر رسانه ها و تحلیل های رسانه ها راه حل ها و خدمات سرمایه گذاری خدمات تحقیقات و آموزش مدیریت خدمات. مشتریان تکیه دیجیتال نیروانا به بهبود بازده عملیاتی اطمینان از انطباق کاهش هزینه ها و حفاظت از جریان درآمد. DN را رعایت محور راه حل ارائه می دهد مشتریان خود را با کیفیت بی نظیر ثابت تطبیق پذیری و بهترین عملکرد در کلاس است که به سازمانها کمک به ساده کردن عملیات و به دست آوردن مزیت رقابتی. دیجیتال نیروانا است که مقر آن در فرمونت کالیفرنیا با جهانی مکان تحویل در حیدرآباد و کویمباتور هندوستان.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/DigitalNirvana/200212DigitalNirvana-VoliconEoS.docx

لینک عکس:
www.wallstcom.com/DigitalNirvana/DigitalNirvana-MonitorIQ.jpg
عکس عنوان: دیجیتال نیروانا MonitorIQ

دنبال دیجیتال نیروانا:
توییتر: https://twitter.com/digital_nirvana
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/digital-nirvana-inc.
Facebook: https://www.facebook.com/Digital.Nirvana.Inc
یوتیوب: https://www.youtube.com/user/DigitalNirvanaVideo

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید