دیجیتال نیروانا MonitorIQ 7.0 متحد ساده و رابط بصری با صنعت قوی ترین مجموعه ای از ویژگی های


مسابقات پخش نظارت و انطباق ورود به سیستم از قطع Volicon ناظر سیستم در حالی که ارائه نسل بعدی پردازش و تجزیه و تحلیل ابزار

فریمونت کالیفرنیا. — مارس 18, 2020 — دیجیتال نیروانا ارائه دهنده پیشرو رسانه-نظارت و ابرداده خدمات نسل امروز اعلام کرد 7th generation انتشار آن منحصر به فرد قوی MonitorIQ پخش نظارت و انطباق ورود پلت فرم. تصفیه شده توسط کارشناسان از جمله معماران اصلی Volicon ناظر محصول MonitorIQ 7.0 طراحی شامل یک به روز رسانی و بصری رابط وب ویژگی های اصلی پیشرفت و جدید برش لبه قابلیت های آن ترکیب را به کارهای روزمره گردیده است.

“مهاجرت به MonitorIQ 7.0 به پخش تمام ویژگی های کلیدی Volicon محبوب ناظر محصول و آن را بهبود می بخشد و بر هر یک به ارائه بی نظیر پخش نظارت و انطباق قابلیت” گفت: Keith DesRosiers مدیر فروش راه حل در دیجیتال نیروانا. “ما به روز رسانی پلت فرم منحصر به فرد با قابلیت های پیشرفته و به همان اندازه یا بیشتر مهم است — ما باید قوی تر ما تجربه های گسترده ای در زمینه طراحی مهندسی برای سیستم های نظارت به طراحی مجدد رابط کاربری به طوری که کاربران از تمام توانایی های فنی می تواند تکمیل وظایف کلیدی تنها با چند کلیک.”

ترین صنعت قابل اعتماد و امن و آسان برای استفاده و پخش نظارت و انطباق ورود پلت فرم های دیجیتال نیروانا MonitorIQ اجازه می دهد تا اپراتور برای ضبط, ذخیره, نظارت بر تجزیه و تحلیل و repurpose محتوا به سرعت و کارآمد با حداقل کلیک. بومی ضبط محتوا از هر نقطه در این ویدئو تحویل زنجیره ای از تولید (SDI) به مصرف (OTT), MonitorIQ را قادر می سازد پخش برای جمع آوری و استفاده از دانش خود را در مورد پخش محتوا برای دیدار با طیف گسترده ای از مقررات و الزامات انطباق. نسخه 7 از دیجیتال نیروانا پلت فرم همچنین به رسانههای دسترسی به ارزشمند نسل بعدی مطالب پردازش و ابزار تجزیه و تحلیل.

تنها با یک کلیک دسترسی به محتوا و فراداده
MonitorIQ 7.0 باعث می شود ابرداده برای هر یک از دارایی های موجود در یک صفحه با ابرداده timestamped و نمایه به این ویدئو. فراداده شامل عنوان بسته/تله تکست/زیرنویس; بلندی صدا با اندازه گیری های فوری کلیپ اندازه گیری; رتبه بندی داده ها; SCTE 104/35, OP47 یا X31 پیام; متن; و AC-3 صوتی ابرداده.

کلیپ سریع و به اشتراک گذاری قابلیت های
یک تصویر بند انگشتی استوری بورد رابط کاربر (UI) اجازه می دهد تا برای شناسایی سریع محتوا و سریع برای ایجاد قاب دقیق کلیپ ها و همچنین حاشیه نویسی از ویدئو برای عیب یابی و یا جستجو و بازیابی. MonitorIQ کاربران می توانند گسترش عکسها برداشت از ویدئو در هر 10 ثانیه به بررسی های دوم و یا با قاب علامت گذاری و از نقاط به طور مستقیم در داستانپردازی و صادرات (با دارا را به عنوان مورد نیاز) برای همکاری و یا بررسی.

سریع-مقایسه و تجزیه و تحلیل رقابتی از کانال های
این MonitorIQ 7.0 UI کاربران می دهد گزینه در مقایسه با کانال های متعدد — خود را و/یا رقبا — در نقاط مختلف در طول تصویری تحویل زنجیره ای. همراه با تصویری کاربران می توانند مقایسه رأی داده SCTE 35/104 پیام بسته نوشتن شرح تصاویر و زیرنویس و بلندی صدا. ادغام پیشرفته رسانه ها و کسب و کار تجزیه و تحلیل ترافیک اجازه می دهد برای گزارش در رقابتی تبلیغات به عنوان-اجرا-بر اساس بلندی صدا و کیفیت و تجربه و آرم کشف.

صنعت-اولین ادغام هوش مصنوعی و خدمات ML
قدرت هوش مصنوعی و یادگیری ماشین است که در حال حاضر بخشی جدایی ناپذیر از MonitorIQ. پخش در نتیجه می تواند شناسایی تبلیغات در کانال های رقابتی و شناسایی آرم در رویدادهای ورزشی و سایر مطالب پر ارزش. کامل تخته سنگ های موجود در برنامه های کاربردی شامل transcript نسل برای تبلیغات و محتوا با استفاده از گفتار به نوشتار (STT), لوگو, تشخیص صورت, تشخیص چهره برای پیدا کردن محتوای اخبار و عنوان بسته نوایی به داخلی و خارجی دستورالعمل همراه با گردش به صورت خودکار رونوشت بسته عنوان نسل و ترجمه.

Hybrid Cloud معماری
MonitorIQ 7.0 امکانات ترکیبی ابر معماری است که اجازه می دهد تا پخش به بایگانی مطالب به صورت محلی و یا در ابر با انعطاف پذیری به گسترش ذخیره سازی و به طور خودکار محتوای آرشیو فرآیندهای. به عنوان یک نتیجه, پخش می شود کارآمد تر در ذخیره سازی هر دو بالا و پروکسی-قطعنامه محتوا و دسترسی به محتوا از طریق MonitorIQ UI.

در حال حاضر هزاران نفر از MonitorIQ کانال های مستقر هستند برای پیشرو پخش و شبکه. رسانههای علاقه مند به دیدن این پلت فرم را برای خود می توانید به ترتیب مجازی زندگی می کنند نسخه ی نمایشی https://digital-nirvana.com/contact/.

اطلاعات بیشتر در مورد دیجیتال نیروانا و محصولات و خدمات در دسترس است www.digital-nirvana.com.

# # #

در مورد دیجیتال نیروانا
تاسیس در سال 1996 دیجیتال نیروانا با آن مجموعه ای از راه حل های نوآورانه متخصص در توانمند سازی مشتریان در سراسر جهان با مدیریت دانش فن آوری. دیجیتال نیروانا جامع خدمات نمونه کارها شامل نظارت بر رسانه ها و تحلیل های رسانه ها راه حل ها و خدمات سرمایه گذاری خدمات تحقیقات و آموزش مدیریت خدمات. مشتریان تکیه دیجیتال نیروانا به بهبود بازده عملیاتی اطمینان از انطباق کاهش هزینه ها و حفاظت از جریان درآمد. دیجیتال نیروانا انطباق رانده و راه حل ارائه می دهد مشتریان خود را با کیفیت بی نظیر ثابت تطبیق پذیری و بهترین عملکرد در کلاس است که به سازمانها کمک به ساده کردن عملیات و به دست آوردن مزیت رقابتی. دیجیتال نیروانا است که مقر آن در فرمونت کالیفرنیا با جهانی مکان تحویل در حیدرآباد و کویمباتور هندوستان.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/DigitalNirvana/200318DigitalNirvana-MonitorIQ_7.docx

لینک عکس:
www.wallstcom.com/DigitalNirvana/DigitalNirvana-MonitorIQ_7.jpg
عکس عنوان: دیجیتال نیروانا MonitorIQ پخش نظارت و انطباق ورود پلت فرم

دنبال دیجیتال نیروانا:
توییتر: https://twitter.com/digital_nirvana
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/digital-nirvana-inc.
Facebook: https://www.facebook.com/Digital.Nirvana.Inc
یوتیوب: https://www.youtube.com/user/DigitalNirvanaVideo

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>