دیلرد فروشنده کفش سرزنش ناکسویل شهردار Indya Kincannon خود را از دست داده کار

یک دیلرد فروشنده کفش تحت پیگرد ناکسویل شهردار گفت: او COVID-19 سفارشات الزامی بسته شدن “غیر ضروری” کسب و کار هزینه های خود را به او ،

این طرح دعوی در دادگاه واصل در ایالات متحده دادگاه منطقه در این هفته از طرف فروشنده کفش ریچارد پیرسون سیمون یک تصویر آینه از دادخواهی تسلیم در برابر Knox County شهردار Glenn Jacobs توسط صاحبان یک لباس غربی, فروشگاه های به اصطلاح “غیر ضروری” تحت دولت او را COVID-19 سفارشات.

همان وکلا – Russ Egli و دارن Berg – ثبت دو پرونده های حقوقی و استفاده تقریبا یکسان زبان در هر یک از نقل این کشور پدران موسس به عنوان پشتیبانی برای ادعای خود رهبران دولت حق ندارد به تعطیل بازرگانی برای کنترل یک بیماری همه گیر.

“اگر مردم از طریق نمایندگان منتخب خود و مدیران مایل به اصلاح قانون اساسی به طوری که به حالت تعلیق در حقوق اساسی که تلخ آنفلوآنزا رخ می دهد و سپس آنها ممکن است انجام این کار” وکیل نوشت: در آخرین طرح دعوی در دادگاه. “اما مگر و تا زمانی که آنها انجام این دستورات و همه دیگران مانند آنها باید زده شود و جبران خسارت بر همین اساس باید پرداخت شود و یا ما دیگر نگه داشته اند ما جمهوری است.”

کریستین فارلی مدیر ارتباطات برای ناکسویل شهردار Indya Kincannon در بیانیه ای گفت: “این امر می تواند نامناسب برای شهر به اظهار نظر در انتظار دادخواهی.”

همانطور که در طرح دعوی در دادگاه در برابر Knox County شهردار Glenn Jacobs که وکلا در این جدیدترین مورد به دنبال کلاس-وضعیت عمل به نمایندگی از همه کارگران در ناکسویل که شغل شده اند نهفته COVID-19 کسب و کار با خاموش کردن سفارشات.

هدف می تواند فروش کفش; چرا دیلرد?

سیمون معتقد او از دست داده و کار خود را در دیلرد در غرب شهر بازار به دلیل Kincannon اجرایی سفارشات برای مبارزه با این بیماری همه گیر و سزاوار به جبران این شهرستان است.

طرح دعوی در دادگاه خواستار Kincannon منظور “abjectly مسخره نه بر اساس هر علم آنچه که به عنوان کارکنان و کسب و کار ‘ضروری و مجاز به باز باقی می ماند و آن کسب و کار و کارکنان خود را ‘غیر ضروری و مورد نیاز به نزدیک است.”

طرح دعوی در دادگاه می گوید خود را در تناقض که می تواند انجام آنچه: Wal-Mart و هدف فروش کفش و اجازه داده شد به باز بماند در حالی که دیلرد نمی شد.

علاوه بر این وکلا استدلال می کنند که شهردار منظور باید یک تمایز بین افراد بیمار تنها, نیست همه مردم و کسب و کار.

طرح دعوی در دادگاه به دنبال یک دستور جلوگیری از Kincannon دولت از زمان اجرای سفارشات و صدور امکانات جدید و نامشخص خسارت پولی از جمله وکلای’ هزینه های قانونی.

ناکس COVID-19 مورد افزایش

Knox County تشخیص داده 257 COVID-19 مورد از چهارشنبه تا از 252 موارد گزارش روز سه شنبه.

از 257 موارد شناسایی 209 بیماران بهبود یافته اند.

سی و پنج نفر در بیمارستان بستری شده است در برخی از نقطه با توجه به این ویروس از جمله سه نفر که باقی مانده در Knox County بیمارستان چهارشنبه.

تعداد مرگ و میر نسبت به این ویروس باقی می ماند در پنج.

هر دو Kincannon و Jacobs هفته گذشته اعلام کرد که برنامه ای برای بازگشایی غیر ضروری کسب و کار در فاز هر فاز پوشا تقریبا یک ماه.

ایمیل جیمی Satterfield در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @jamiescoop. اگر شما لذت بردن از جیمی پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>