شبکه غذایی آشپزخانه ارائه خواهد شد پخت و پز کلاس از خرده فروش

کشف آن گفت: با همکاری Sur La Table برای ایجاد تعاملی و بر روی تقاضا کلاس برای آن شبکه غذایی, آشپزخانه, خدمات جریان از پخت و پز خرده فروش در فروشگاه مدرسه پخت و پز برنامه.

با توجه به کشف شبکه غذایی آشپزخانه و Sur La Table را راه اندازی شرکت-مارک کلاس پخت و پز است که مصرف کنندگان می توانند جریان زنده در شبکه غذایی آشپزخانه و فرد در محلی Sur La Table فروشگاه.

“همکاری با Sur La Table یک فرصت بسیار عالی برای شبکه غذایی برای رسیدن اضافی در آشپز خانه در سراسر کشور و ارائه آنها را با حتی بیشتر کارشناس آموزش از است که در حال حاضر ارائه شده در شبکه غذایی, آشپزخانه” کشف جهانی مستقیم به مصرف کننده مدیر عامل پیتر Faricy گفت: در آزادی مطبوعات. “ما هیجان زده به ارائه اضافی آشپزی کارشناسان و زندگی کلاس پخت و پز و به همکاری با Sur La Table در دستور العمل های خلاق مصرف کنندگان را دوست دارم.”

در فروشگاه و آنلاین Sur La Table مشتریان دریافت خواهد کرد شش ماه اشتراک به شبکه غذایی آشپزخانه با هر خرید بیش از 50 دلار است. شش ماه اشتراک را نیز ارائه می شود به همه Sur La Table, آشپزی, کلاس, دانش آموزان و Sur La Table قدرت پردازش اعضای. شبکه غذایی آشپزخانه مشترکین ارائه خواهد شد تخفیف Sur La Table خرید و در فروشگاه کلاس پخت و پز.

“ترکیب تخصص Sur La Table را سرآشپزها و شبکه غذایی, آشپزخانه, آشپزی استعداد را ارائه می دهند آشپز خانه یک تجربه مانند هیچ چیز دیگری در خارج وجود دارد” Sur La Table مدیر عامل Jason Goldberger گفت: در آزادی مطبوعات. “ما هیجان زده به استقبال مشتریان جدید به کلاس های ما و سهم ما شور و شوق برای پخت و پز با شبکه غذایی آشپزخانه مشترک است. ما نمی توانیم صبر کنید برای شروع است.”

شبکه غذایی آشپزخانه راه اندازی در اکتبر 2019 ارائه به مشتریان زندگی می کنند تعاملی کلاس پخت و پز بر روی تقاضا کلاس های آشپزی عنصر تحویل خانه, ی دستور غذاها, و دسترسی مستقیم به شبکه غذایی استعداد و آشپزی کارشناسان. از طریق همکاری با آمازون, شبکه غذایی آشپزخانه ارائه می دهد “دست آزاد” صدا قابلیت از طریق الکسا در آمازون دستگاه.

Sur La جدول 130 فروشگاه در سراسر شهرستان 85 که ارائه کلاس های پخت و پز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de