کشف و گزارش های پایین تر در سه ماهه اول درآمد خالص

آوریل آگهی درآمد پایین 20%

کشف گزارش کاهش سه ماهه اول سود به عنوان بین المللی درآمد کاهش یافته است.

خالص درآمد پایین بود 2 ٪ به $377 میلیون دلار یا 55 سنت به اشتراک گذاری از $384 میلیون یا 53 سنت به اشتراک گذاشتن یک سال پیش.

درآمد پایین بود با 1 ٪ کاهش به $2.683 میلیارد دلار است.

در کشف متحده در شبکه های تعدیل شده سود عملیاتی قبل از استهلاک و استهلاک پایین بود 4 ٪ به $1.02 میلیارد دلار است. درآمد مسطح بود در $1.8 میلیارد دلار است.

درآمد آگهی صاف شد در $1.03 میلیارد و توزیع درآمد شد تا 2 ٪ به $708 میلیون. مجموع مشترکین بودند پایین 6 ٪ در ماه مارس سال 2020 در مقایسه با ماه مارس 2019. مشترکین به کشف را به طور کامل توزیع شده در شبکه های پایین 4 درصد.

CFO Gunnar Wiedenfels گفت که در مارس داخلی آگهی درآمد پایین 20 درصد. او گفت: اردیبهشت و خرداد نگاه کمی بهتر بر اساس کسب و کار رزرو شده تا کنون, اما او اشاره کرد که وضعیت سیال است.

کشف این شبکه های بین المللی ارسال شده عامل درآمد از $207 میلیون پایین 5% به عنوان درآمد تضعیف 3 ٪ به $923 میلیون.

“جهان با آن مواجه است با یک چالش بی سابقه و من می خواهم به بیان عمیق قدردانی به پزشکی کارگران و خط مقدم پاسخ که خطر شخصی خود ایمنی در هر روز در طول این مبارزه با COVID-19” گفت: مدیر عامل David Zaslav.

“من نیز بسیار افتخار از کشف کارکنان که با هم کشیده و پا با انعطاف پذیری قلب و خلاقیت است. آنها همچنان به تغذیه بینندگان ما در زمان هنگامی که ما مارک های قابل اعتماد و مورد علاقه و شخصیت ها یک منبع منحصر به فرد از راحتی و آشنایی” Zaslav گفت. “همانطور که ما حرکت را از طریق باقی مانده از سال 2020 اولویت ما باقی می ماند در رفاه کارکنان, مشتریان, مشتریان و شرکای تولید. ما ادامه خواهد داد به تمرکز بر روی حفظ تعادل سالم ورق با قوی نقدینگی و سرمایه گذاری در کسب و کار ما را به خودمان موقعیت برای رشد بلند مدت میان تغییرات در پرداخت-تلویزیون چشم انداز است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>