تبعیض علیه ناکس اتاق بازرگانی حرکت می کند به دادگاه فدرال

نظر

روندا برنج کلیتون ثبت یک منطقه فدرال دادگاه طرح دعوی در دادگاه در مارس 5 برابر ناکس اتاق بازرگانی ادعا تبعیض جنسیتی و مقابله به مثل.

کلیتون شده بود شماره 2 فرد زمانی که Mike Edwards شد مدیر عامل و بازنشسته شد. او اعمال می شود اما دریافت پست بالا که رفت به مایک Odom. او از کار اخراج شد چند ماه بعد.

طرح دعوی در دادگاه اختصاص داده شده است به قاضی کلیفورد ایران زندگی می کند که در گرینویلل. او است که یک قاضی فدرال منصوب شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تایید 55-39 توسط آمریکا در ماه جولای.

کلیتون توسط دیوید Burkhalter. او دارای رکورد دست زدن به اشتغال مربوط به پرونده های حقوقی.

اتاق خواهد شد توسط وکلای استخدام شده توسط آن شرکت بیمه. Wimberly Lawson حقوقی به کار گرفته شده در این مورد در کمیسیون فرصت های برابر شغلی. آن است که انتظار می رود برای رفتن به دادگاه برای یک سال یا بیشتر. EEOC تا به حال این شکایت اما حکومت نه از روی شایستگی های مورد.

کشف و رسوبات رخ خواهد داد در 12 ماه آینده, و آن را ممکن است شامل چندین شناخته شده مردم است. از آن خواهد شد یک محاکمه با حضور هیئت منصفه.

اگر نه حل و فصل این دعوی را تولید می کند قابل توجه به عنوان مورد درآمد حاصل.

شهرستان مدیر مهندسی جیم Hagerman را آخرین روز در محل کار, مارس 27. پذیرش خود تجلیل از هشت سال خدمات خواهد بود که همان روز. Hagerman, 63 خواهد بود واجد شرایط برای یک شهر بازنشستگی روز او حرکت.

یا موقت و یا دائم مهندسی مدیر منصوب خواهد شد توسط مارس 27. شهردار Indya Kincannon در حال حاضر به نام دو نمایندگان به طور موقت مدیران بویس ایوانز در سرمایه گذاری و علامت گذاری به عنوان پارکر در اطلاعات خدمات.

کریستین Farley, شهرستان, مدیر ارتباطات گفت: “شهردار است و با توجه به گزینه های خود را.”

برنامه های شهر به شماره یک به روز رسانی در آینده نزدیک در وضعیت داخلی اداره پلیس استعلام به اتهامات اولین گزارش در تابستان از آزار و اذیت جنسی و رفتار نامناسب. در میان شکایت یکی در مورد Sgt. باب Maxwell طراحی یک تصویر بر روی یک تخته سفید در طول رول ندای یک زن در دهان مرد و مبتذل نظر در مورد آن. ماکسول استعفا داد و پس از این حادثه گزارش شد.

شهردار سابق مادلین Rogero و رئیس پلیس حوا توماس اعلام کرد پس از بررسی این ادعا بودند که به طور گسترده گزارش شده در توسط ناکس اخبار و دیگران.

قاضی کریستی دیویس یکی از سه نفر معرفی شده توسط دادگاه استیناف کمیسیون برای پر کردن قاضی بازنشسته چارلز Susano صندلی 1 مه. رژیم صهیونیستی. بیل لی باعث می شود تعیین و منصوب پر موقعیت بلافاصله. اگر آن را Davis, جای خالی در ناکس مدار دادگاه در مقام قضاوت رخ می دهد. ویژه انتخابات برگزار خواهد شد و در Knox County, Aug. 6. هر حزب را معرفی نامزد خود اما نه با یک اولیه به دلیل ناکافی زمان.

دو طرف هنوز به طور کامل مشخص شود چه روش به دنبال خواهد برای انتخاب یک نامزد. ممکن است تعداد بسیار کمی از مردم را انتخاب در هر حزب. آن را حتی ممکن است با رأی مخفی.

اگر چنین است که باعث قوی نارضایتی. علت آن می تواند چندین متقاضیان برای دور زدن حزب و اجرا به عنوان مستقل.

تنها کثرت آرا مورد نیاز است را به نفع خود در دو سال باقی مانده از این دوره در Aug. 6 countywide انتخابات.

امیدوارم نامزدی روند خواهد بود و سینه های بزرگ و انجام در روز روشن.

لایحه لیون, معاون, شهردار, که کار می کرد برای بیش از 16 سال برای شهر بازنشستگی آوریل 3. او هنوز مطمئن شوید که چه آینده دیگر از او خواهد شد و احتمالا انجام برخی از نوشتن. لیون کار کرده و سه شهرداران خود را تمام وقت در دفتر (بیل Haslam, DanBrown و Rogero) و چهار ماه را برای شهردار Kincannon.

تولد

مارس 15: سینتیا DeBusk است 55. بیل تیلور 60. سابق رژیم صهیونیستی. همین Sundquist است 84. کتی ممکن است همسر سابق دولت Rep. جو ممکن است 63. مایک دوتو 65 است. دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg است 87 با هیچ نشانه ای از بازنشستگی.

مارس 16: Andre Canty است 35. لو براونینگ سوم است 46. اموزش کولین است 97.

مارس 17: Carly Baskette 32 است. کریس کنی 61. قاضی دبی استیونس 66. سابق آمریکا وکیل جان گیل است 78. سابق شهرستان افسر پلیس ران هامفری است 73. سابق نگهبان اخبار کارمند مارگارت راجرز 100 می باشد. او از صخره راجرز و لوئیس فریزر. او مفتخر شده توسط اعلامیه از شهرستان شهردار Glenn Jacobs و شهردار شهرستان Indya Kincannon.

آوریل 18: جری وینستون است 36. نیکلاس سنت Sauveur است 28. پت واتسون 74. ناکسویل-Knox County برنامه ریزی کمیساریای پاتریک فیلیپس است 69. Knoxville, فرودگاه, مدیر Patrick Wilson 52 است. دکتر روبن Pelot 85 است. سابق UT دادستان Ron Leadbetter است 73. تری مارتین 70 است. ناکسویل وکیل تام اسکات جونیور 80 است.

آوریل 20: Alan Williams, سخنگو است 65.

مارس 21: سابق دانشگاه تهران متولی چارلی اندرسون است 66. دیوید رودز از Schmid در, رودز 55.

ویکتور Ashe سابق ناکسویل شهردار سابق و سفیر ایران در لهستان. او مقاله نویس برای خریداران ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>