ظرف بسته Boost Mobile مقابله


پرداخت $1.4 B به صورت پیش پرداخت بی سیم کسب و کار با مشتریان 9M

ظرف شبکه گفت: این تکمیل خرید خود را از افزایش همراه چهار شنبه, $پرداخت 1.4 میلیارد دلار برای آن 9 میلیون پیش پرداخت بی سیم مشتریان.

خرید بخشی از شرایط افزایش والدین T-Mobile به توافق در تامین امنیت فدرال تصویب قانونی از آن $26 میلیارد خرید با حداکثر سرعت دویدن Corp. به عنوان بخشی از شرایط آن, T-Mobile نیز در موافقت با فروش 800-مگا هرتز بی سیم طیف به غذا برای حدود 3.6 میلیارد دلار بیش از سه سال است.

“امروز ما با افتخار به استقبال صدها نفر از کارکنان هزاران نفر از خرده فروشان مستقل و میلیون ها نفر از مشتریان به ظرف خانواده” ظرف مدیر عامل اریک کارلسون در بیانیه ای گفت. “این نشانه یک نقطه عطف مهم در ظرف تکامل به عنوان یک اتصال شرکت. آن را ما در موقعیت خوبی به عنوان ما همچنان به ساخت اولین مجازی مستقل 5G شبکه در امریکا است.”

اگر چه ظرف همیشه انتظار می رود برای بستن قرارداد با ژوئیه 1 در اوایل این ماه این گمان وجود دارد که رئیس چارلی Ergen شد تلاش برای مذاکره یک معامله بهتر. اگر چه قیمت تغییر نمی کند, ظرف, گفت: آن را امن هفت سال توافق برای افزایش همراه به اجرا در T-موبایل برتر 5G شبکه از جمله توانایی برای خدمت به ظرف مشتریان بين جدید T-Mobile را در سراسر کشور شبکه و ظرف را در آینده مستقل 5G شبکه.

“FCC و DOJ نشان داده اند ادامه داد: رهبری در پیشبرد کشور بی سیم 5G آینده و با تشکر از تلاش های خود را ظرف قادر به تمرکز منابع ما در ساختمان تنها 5G شبکه در ایالات متحده آمریکا بر اساس باز زد و معماری و به طور کامل از زمین تا گفت:” کارلسون.

ظرف گفت: تقویت تلفن همراه خود را حفظ کنند نام تجاری خواهد شد و رهبری ظرف رئیس اجرایی و رئیس جمهور خرده فروشی بی سیم جان Swieringa.

“افزایش منحصر به فرد قرار به اخلال در این صنعت است. ما پرشور تیم از کارکنان به همکاران خرده فروشی های محلی و صاحبان کسب و کار است آماده به رقابت” Swieringa گفت: در آزادی مطبوعات. “ما شما را هیجان انگیز و محصولات به مشتریان ارائه می دهد که بهتر نیازهای خود و متناسب با بودجه خود را.”

این سرویس همچنین راه اندازی یک جدید بی سیم طرح در جولای 2 — دوبله $hrink آن! — با هدف نگه داشتن مشتریان پیش پرداخت دیگر. با توجه به افزایش دلار hrink آن! برنامه شروع می شود در $45 در هر ماه به مدت 15 GB — $5 تخفیف — و نرخ سقوط اضافی $5 پس از سه روز-زمان پرداخت ساخته شده است و کاهش 5 دلار پس از شش کل در زمان پرداخت. افزایش قبلا ارائه شده کاهش پرداخت طرح که در دسترس بود به افزایش جدید تلفن همراه مشتریان تا جولای 2014.

افزایش نیز ارائه خواهد شد $35 10 گیگابایت طرح که شامل بحث نامحدود و متن. مصرف کنندگان ممکن است برای ثبت نام در هر دو طرح با موجود خود را سازگار با دستگاه یا با خرید یک دستگاه جدید از افزایش. هر دو برنامه در دسترس خواهد بود آغاز ژوئیه 2.

ظرف آن گفت: همچنان به پیشرفت خود 5G شبکه استقرار و به تازگی اعلام کرد انتخاب فوجیتسو برای رادیو واحد و Altiostar و Mavenir برای ابر بومی باز زد نرم افزار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>