ظرف Cox Media Group در Retrans نبرد


14 ایستگاه در 10 بازار به تلویزیون های ماهواره ای غول پیکر مشتریان

بیش از یک دوجین Cox Media Group, ایستگاه در 10 بازار رفت و تیره به ظرف شبکه مشتریان جمعه پس از سفارش محدود به منظور حفظ خواص در طول مذاکرات منحل شد.

این دومین retrans اختلاف Cox Media پدر و مادر آپولو مدیریت جهانی تا به حال با ظرف این سال است. در ماه ژانویه آپولو کشیده ایستگاه در 10 بازار آن را به تازگی خریداری شده از غرب پخش. که خاموشی به طول انجامید حدود دو ماه پس از آتش بس رسیده بود در ماه مارس به اجازه می دهد ظرف مشتریان دسترسی به اخبار و اطلاعات در ابتدای COVID-19 بیماری همه گیر. به عنوان از مطبوعات زمان کسانی که در ایستگاه بودند هنوز هم در دسترس ظرف مشتریان.

این آخرین اختلاف شامل حدود 14 ایستگاه در 10 بازارهای مختلف از جمله شهرهایی مثل جکسون و اورلاندو فلوریدا; Tulsa, اوکلاهما; آتلانتا; بوستون و سیاتل.

با توجه به یک ظرف مطبوعاتی با تلویزیون های ماهواره ای ارائه دهنده خدمات در زمان آپولو به دادگاه برای تعیین اگر شرکت سهام خصوصی قبل از موعد مقرر خاتمه داده شود با خود حمل توافق با ظرف زمانی که آن را به دست آورد Cox Media ایستگاه در سال 2019. در ماه ژانویه کوک کانتی (ایلینوی) مدار دادگاه صادر سفارش ضابط موقت است که نگهداری ایستگاه های موجود به ظرف مشتریان. مورد بود که بعد از نقل مکان به دادگاه فدرال و در تاریخ 20 ژوئیه به سفارش محدود منحل شد.

ظرف گفت: این خواسته آپولو برای حفظ ایستگاه زندگی می کنند و حتی پس از سفارش محدود برداشته شد — ارائه به پرداخت افزایش نرخ و برای درست کردن هر مقدار بدهکار آپولو اگر ایستگاه های غالب در دادخواهی-اما رد شد.

“ما درک نمی کنند که چرا آپولو انتخاب است برای قرار دادن مشتریان در وسط آن مذاکرات به خصوص در جهانی همه گیر هنگامی که مشتریان نیاز به دسترسی به اخبار محلی و برنامه نویسی” ظرف SVP برنامه نویسی اندی LeCuyer گفت: در آزادی مطبوعات. “ما ارائه داده اند به درخواست ما زمان توافق — با نرخ بالاتر — داشتن کانال های موجود و جلوگیری از هر گونه سرویس وقفه در حالی که ما مذاکره را ادامه دهد اما آنها را رد کرد و خواستار افزایش 40 درصد به نرخ توافق شده به سال گذشته است. ما می خواهیم برای رسیدن به یک توافق دراز مدت است که عادلانه برای مشتریان ما است.”

انتشار Cox Media Group, نام ظرف را طرح دعوی در دادگاه “گمراه” و اضافه کرد که آن را تا به حال ارائه یک فرمت استاندارد به منظور ادامه مذاکره با حسن نیت به عنوان ظرف که قبلا توافق شده برای CMG ایستگاه در بازارهای دیگر. “ظرف هنوز به توافق برسند” CMG گفت.

“در طول این دوران عدم قطعیت آن است مهم تر از همیشه است که ما بینندگان خود می دانند اعتماد ایستگاه های محلی وجود دارد برای آنها ارائه اخبار و اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری را برای خانواده خود گفت:” CMG معاون اجرایی رئیس جمهور از تلویزیون Paul Curran در آزادی مطبوعات. “CMG ایستگاه اغلب دارای امتیاز بالا ارائه دهندگان مهم محلی و ملی, اخبار و افتخار در منابع برای جوامع ما و ما را به مبارزه برای ادامه به انجام این مسئولیت است.”

آسیب دیده ایستگاه عبارتند از:

· WSB-TV Channel 2 (ABC, آتلانتا, GA)

· WFXT-TV, کانال 25 (Fox Boston, MA)

· WSOC-TV, کانال 9 (ABC, شارلوت, NC)

· WAXN-TV, کانال 64 (IND, شارلوت, NC)

· WHIO-TV, کانال 7 (CBS, Dayton, OH)

· WFOX-TV, کانال 30 (Fox, Jacksonville, FL)

· WFOX2-TV, کانال 32 (MNT Jacksonville, FL)

· WHBQ-TV Channel 13 (فاکس, Memphis, TN)

· WFTV-TV, کانال 9 (ABC, Orlando, FL)

· WRDQ-TV, کانال 27 (IND, Orlando, FL)

· WPXI-TV, کانال 11 (NBC پیتسبورگ PA)

· KIRO-TV, کانال 7 (CBS, سیاتل, WA)

· کوکی-TV, کانال 23 (Fox, Tulsa, OK)

· KMYT-TV, کانال 41 (MNT تولسا OK)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>