دیزنی نرخهای پس از تحلیلگر جمع و جور کردن


سهام سقوط نزدیک به 5% پس از Nathanson سیلی ‘خنثی’ امتیاز در سهام

والت دیزنی Co. سهام کاهش یافت و بیش از نزدیک به 5 درصد در اوایل معاملات روز شنبه پس از MoffettNathanson رسانه های تحلیلگر مایکل Nathanson کاهش داد رتبه خود را در بورس به “خنثی” از “خرید” با استناد به ادامه تاثیر COVID-19 همه گیر در این شرکت است.

دیزنی شده است یکی از سخت ترین آمار شرکت های در گیر با آن پارک کروز دریایی با خطوط و خرده فروشی عملیات در حال تعطیل کردن آن فیلم و تلویزیون تولید واحدهای متوقف و آن ورزش شبکه از دست دادن توانایی به هوا بازی های زندگی. دیزنی سهام see-اره بیش از چند هفته گذشته — آن را آغشته به عنوان کم به عنوان $85.76 هر سهم در مارس 23 — و قیمت $105.50 در مارس 1, پایین حدود 12 درصد از مارس 4, حوالی مستندات آغاز شد. سهام سقوط کرد و به عنوان کم به عنوان $100.55 هر قبلا در مارس 4 (پایین 4.7% از به روز گذشته و در قیمت $101.76 هر یک از 2 بعد از ظهر به پایین 3.6% (3.75 دلار در هر سهم).

در پژوهش خود گزارش Nathanson تاکید کرد که دیزنی, رهبری, ارزش ويژه برند و موقعیت باید به طور مداوم تحویل داده شود در این صورت به طور فزاینده ای به شرایط بد. اما او افزود که این ترس این است که این بیماری همه گیر و همراه سرپناه در محل سفارشات خواهد آخرین طولانی تر از اول پیش بینی شده است.

“ما در حال تنزیل رتبه دیزنی برای خنثی نه به خاطر ما از دست داده اند ایمان به ویژگی های آن, اما نه چون ما این باور وجود دارد که تعدادی از خطرات است که می تواند منجر به این رویداد بی سابقه ای به یک دیگر تاثیر با سود تجدید نظر انبوه اریب به حرکت نزولی” Nathanson نوشت.

بیشتر از آن تاثیر احساس خواهد شد توسط پارک و استودیو بخش. Nathanson تخمین زده است که پارک و مصرف کننده محصولات درآمد می گیرند 33% در سال مالی سال 2020 که استودیو درآمد خواهد افت 23% در همان دوره زمانی.

شبکه های رسانه نیز احساس درد. با توجه به Nathanson را برآورد درآمد تبلیغ در این بخش باید رها و 27% در سال مالی سال 2020 است.

“تجزیه و تحلیل ما باعث می شود آن را برای ما روشن است که دیزنی است که در صورت کشش قابل توجهی منفی تجدید نظر به عنوان برآورد گرفتن تا به واقعیت تلخ,” Nathanson نوشت.

Nathanson نیست اولین تحلیلگر به جمع و جور کردن دیزنی سهام. در مارس 7, خوب, فارگو, اوراق بهادار, رسانه های تحلیلگر استیون Cahall کاهش داد دیزنی سهام به “برابر وزن” برای تا حد زیادی همان دلایل.

Nathanson با اشاره به یک نقطه روشن — مستقیم به مصرف کننده عرضه دیزنی+ و Hulu — در خود توجه داشته باشید که او گفت: باید با بهره مندی از همه گیر اما نمی کمک به اندازه کافی جریان نقدی آزاد برای جبران بخش های دیگر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>