Hulu است 30.7 M مشتریان

والت دیزنی Co. اعلام کرد که خود را جدید دیزنی+ پخش آنلاين خدمات 28.6 میلیون مشترک.

روز دیزنی+ راه اندازی شده در Nov. 12 دیزنی اعلام کرد که آن را به حال بیش از 10 میلیون مشترک.

در پایان سه ماهه چهارم دیزنی+ تا به حال 26.5 میلیون مشترک. اما در دیزنی درآمد تماس مدیر عامل شرکت Bob Iger به روز شده این رقم را به منعکس کننده پرداخت می شود, ثبت نام از دوشنبه.

Iger به نام راه اندازی “یک موفقیت” و اضافه کرد که آن را بیش از انتظارات این شرکت است.

او گفت که تبدیل رایگان برای پرداخت های مشترکین و بوسیله اسباب گردنده شد بهتر از این شرکت پیش بینی کرد.

Iger همچنین گفت: فصل 2 از این Mandalorian راه اندازی خواهد شد در دیزنی+ در ماه اکتبر.

دیزنی چرخد و به جریان کسب و کار. در آن سه ماهه چهارم سود گزارش منتشر شده در سه شنبه خود گفت که از Hulu به حال 30.4 میلیون مشترک — با 27.2 میلیون اشتراک به سرویس های SVOD تنها و 3.2 میلیون به Hulu Plus Live TV خدمات و ESPN+ دارای 6.6 میلیون مشترک.

در درآمد تماس Iger گفت که از شنبه, ESPN+ تا به حال 7.6 میلیون مشترک, کمک های اخیر Conor McGregor, UFC fight آورده که در حدود یک میلیون pay-per-view خرید و نیم میلیون مشترکین جدید.

Hulu شد تا به 30.7 میلیون مشترک که از روز شنبه.

متوسط درآمد به ازای هر دیزنی+ مشترک بود $5.56 متوسط ESPN+ مشترک تولید $4.44 متوسط Hulu SVOD مشترک تولید $13.15 دلار (از جمله درآمد آگهی) و Hulu Plus Live TV مشترکین تولید $59.47.

جمع درآمد برای دیزنی مستقیم به مصرف کننده و بین المللی واحد افزایش به 4 میلیارد دلار از 900 میلیون دلار از یک سال پیش. اما واحد را عامل از دست دادن شروع به پریدن کرد به $693 میلیون از $136 میلیون سال پیش.

“ما تا به حال قوی سه ماهه اول هایلایت شده توسط راه اندازی دیزنی+ که بیش از حد حتی ما بزرگترین انتظارات” گفت: Iger “با تشکر از باور نکردنی ما مجموعه ای از مارک های برجسته محتوا از ما خلاق موتور و دولت از هنر و تکنولوژی ما اعتقاد داریم که ما مستقیم به مصرف کننده خدمات از جمله دیزنی+ ESPN+ و Hulu موقعیت ما به خوبی برای ادامه رشد پویا امروز رسانه های محیط زیست است.”

برای داستان های بیشتر مثل این لطفا بازدید از وب سایت خواهر ما بعدی تلویزیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im