Disney نام پارک رئیس Chapek به عنوان مدیر عامل


جایگزین Iger که می شود رئیس اجرایی

والت دیزنی Co. گفت: این نام Disney Parks رئیس باب Chapek به عنوان مدیر ارشد اجرایی موثر بلافاصله. 27 سال شرکت veteran جایگزین Bob Iger تبدیل خواهد شد که رئیس اجرایی این شرکت است.

انتصاب Chapek به مدیر عامل نقطه حل شده است شرکت معضل برای این شرکت برای سال, پیدا کردن یک جانشین به احترام رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل. Iger سختی است عمل به دنبال دیزنی اضافه شده است برندهای نمادین مانند پیکسار, Lucasfilm, Marvel و اخیرا 21st Century Fox از او به نام مدیر عامل شرکت در سال 2005. Iger ادامه خواهد داد به طور مستقیم دیزنی, خلاق, پروژه ها و پایان باقی مانده از قرارداد خود را که در دسامبر منقضی می شود. 31, 2021. به عنوان رئیس اجرایی او نیز منجر دیزنی هیئت مدیره.

در Chapek دیزنی می شود یک شرکت کهنه کار است که خدمت در توزیع و مصرف کننده محصولات طرف کسب و کار. او به عضویت این شرکت در سال 1993 و در خدمت به عنوان رئیس جمهور Walt Disney Studios Home Entertainment, رئيس جمهور از توزیع برای استودیو والت دیزنی و سال 2011 تا 2015, او رئیس جمهور سابق دیزنی محصولات مصرفی بخش. در سال 2018 او به نام رئیس دیزنی پارک تجارب و محصولات است.

“با پرتاب موفق دیزنی مستقیم به مصرف کننده کسب و کار و ادغام 21st Century Fox به خوبی در جریان اعتقاد من این است که زمان مطلوب برای انتقال به یک مدیر عامل جدید,” Iger گفت: در آزادی مطبوعات. “من بیشترین اعتماد به نفس را در باب و نگاه به جلو به کار کردن از نزدیک با او بیش از 22 ماه به عنوان او فرض این نقش جدید و کنکاش عمیق تر به دیزنی چند وجهی جهانی کسب و کار و عملیات در حالی که من همچنان به تمرکز بر روی این شرکت تلاش خلاق.”

Chapek خواهد بود هفتمین مدیر در دیزنی نزدیک به 100 سال سابقه.

“در طول زندگی حرفه ای خود در باب رهبری با صداقت و اعتقاد راسخ همیشه احترام دیزنی میراث غنی در حالی که در همان زمان مصرف هوشمند و نوآورانه خطر برای آینده”Iger ادامه داد. موفقیت خود را بیش از گذشته 27 سال بازتاب خود را رویایی رهبری و قوی رشد کسب و کار و نتایج درخشان او همواره زمانی در نقش های خود را در پارک ها و محصولات مصرفی و استودیو.”

در نقش جدید خود به عنوان مدیر عامل شرکت Chapek را به طور مستقیم نظارت بر تمام دیزنی را در بخش کسب و کار و عملکرد شرکت های بزرگ. او خواهد شد به گزارش Iger و هیئت مدیره. او منصوب خواهد شد به هیئت مدیره در تاریخ بعد. رئیس جدید دیزنی پارک تجارب و محصولات خواهد شد در یک زمان آینده.

“من فوق العاده احترام و افتخار به فرض نقش مدیر عامل از آنچه که من واقعا معتقدم که بزرگترین شرکت در جهان به رهبری ما فوق العاده با استعداد و اختصاصی بازیگران اعضا و کارکنان” Chapek گفت: در آزادی مطبوعات. “Bob Iger ساخته شده دیزنی به ترین تحسین و موفق رسانه ای و سرگرمی شرکت شده اند و من خوش شانس برای لذت بردن از یک صندلی ردیف جلو به عنوان یک عضو از تیم رهبری است. سهم من از تعهد خود را به خلاق تعالی نوآوری در فن آوری و بین المللی توسعه, و من ادامه خواهد داد به آغوش این همان راهبردی ستون رفتن به جلو. همه چیز ما به دست آورد تا کنون به عنوان یک پایه محکم برای بیشتر خلاق قصه گویی جسورانه نوآوری و متفکر ریسک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>