دیزنی به علاوه ‘همیلتون’ بینندگان بیش از کسانی که آن را دیده ام زنده تحقیقات شرکت می گوید


حدود 2.7 میلیون خانوار جریان ثبت نسخه از برادوی آمار همیلتون از زمانی که آن را به عرضه در دیزنی به علاوه جولای 3 از طریق جولای 13, تلویزیون های هوشمند شرکت تجزیه و تحلیل Samba تلویزیون گفت.

Samba تلویزیون باعث می شود که مورد دیزنی به همراه بینندگان از همیلتون در آن 10 روز اول بیش از حد نه تنها تعدادی از مردمی که شاهد این نمایش در برادوی, اما همچنین کسانی که شاهد تولید از مرحله ضربه زدن در هر نقطه.

همچنین بخوانید: دیزنی به همراه تلفن همراه محبوبیت سنبله 72 درصد در میان ‘همیلتون’ Premiere

با توجه به برادوی جهانیبیش از 2.6 میلیون نفر دیده اند همیلتون در برادوی در سراسر بیش از 2000 اجراهای پس از آن عرضه پنج سال پیش. با تولید در حال گسترش به دیگر شهرهای ایالات متحده سامبا تلویزیون تخمین می زند که در مجموع 7.8 میلیون نفر دیده اند زنده تولید Lin-مانوئل میراندا موسیقی سر و صدا.

با متوسط آمریکا خانوار به طور متوسط حدود 2.54 اعضای Samba مسلم است که تعدادی از جریان بینندگان می تواند همسان و یا بیش از اجرای زنده مخاطبان در طول 10 روز اول از جریان.

به نوبه خود, شرکت والت دیزنی نشده منتشر بینندگان داده برای همیلتون که برای دیزنی پرداخت یک گزارش مبلغ 75 میلیون دلار برای به دست آوردن جریان حقوق.

Samba تلویزیون گفت: 1.8 میلیون خانوار تنظیم در طول سه روز چهارم جولای آخر هفته دوره که در طی آن به عرضه در دیزنی به علاوه.

سنسور برج گفت: دیزنی به همراه برنامه دانلود شد 266,000 بار در طول آن دوره است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>