دیزنی به همراه تلفن همراه محبوبیت سنبله 72 درصد در میان ‘همیلتون’ Premiere


نرم افزار تلفن همراه آمار و ارقام نشان می دهد که جریان اقتباس از Lin-مانوئل میراندا مرحله ضربه سوار SVOD سرویس ثبت نام

سخت برنده تابستان برنامه نویسی رویداد در میان جریان همه گیر خشکسالی از محتوای اصلی به نظر می رسد به ثمر رساند برای دیزنی به علاوه.

با توجه به تلفن همراه دانلود از چهره های تحقیق و تجزیه و تحلیل شرکت Apptopia و ارائه به انواع دیزنی به همراه برنامه دانلود بیش از 266,000 بار در ایالات متحده از روز جمعه تا یکشنبه. قبل از ثبت تکرار از یک سال 2016 همیلتون عملکرد به دست آمده توسط دیزنی برای $75 میلیون دلار برای اولین بار جمعه, جولای 3.

آمریکا دانلود شکل نشان داده 72.4% چشم انداز مثبت بیش از دیزنی چهار هفته به طور متوسط برای مقایسه چهار شنبه-پنج شنبه مدت دوره است.

این Apptopia ارقام صرفا شاخص در اینجا وجود دارد و نه ارتباط مستقیم بین مصرف کننده دانلود برنامه و ثبت نام برای یک سرویس اولین بار اگر چه تعداد قابل توجهی از مردمی که در انجام آن تابع در واقع برای اولین بار مشترکین به یک جریان ویدئو خدمات.

همچنین Apptopia است, اندازه گیری, دانلود موبایل, و نه تمام برنامه فعالیت اتفاق می افتد در تلویزیون متصل.

قابل توجه یکی دیگر از تجزیه و تحلیل ترافیک تلفن همراه/شرکت تحقیقاتی App Annie نشان داد که دیزنی به همراه نرم افزار افزایش به شماره 4 بر روی آی فون برنامه نمودار بیش از آخر هفته انتهایی تنها Infinite یوتیوب و Instagram.

این آمار و ارقام را نشان می دهد به طور قابل توجهی افزایش استفاده از دیزنی به همراه نرم افزار بیش از آخر هفته در میان والاتر از یک عمیقا ترویج برنامه. دیزنی هنوز به انتشار رسمی مخاطبان رقم بزند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>