دیزنی نشانه نگاه اول مقابله با Khezri


شرکت والت دیزنی امضا کرده NFL quarterback و فعال khezri به اول نگاه قرارداد تولید خواهد کرد که ایجاد محتوای کاوش مسابقه بی عدالتی اجتماعی و برابری این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد.

اولین پروژه تحت قرارداد جدید — آن را گسترش در سراسر ESPN, Hulu, پیکسار و خدمات جریان شکست نخورده — خواهد بود منحصر به فرد docuseries chronicling Kaepernick سفر گفت: از منظر او گفت: دیزنی مدیران.

Kaepernick که منجر سان فرانسیسکو 49’ers به سوپر باول در سال 2013 تا به بازی در NFL پس از سال 2016 پس از شروع به زانو در طول سرود ملی در اعتراض به نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس. در سال 2019 Kaepernick حل و فصل یک دعوی در دادگاه در برابر NFL متهم لیگ تبانی علیه او.

“در طول این زمان بی سابقه این شرکت والت دیزنی باقی می ماند متعهد به ایجاد متنوع و فراگیر محتوا است که طنین انداز و امور گفت:” دیزنی اجرایی رئیس Bob Iger. در بیانیه ای. “کالین تجربه به او می دهد یک چشم انداز منحصر به فرد در تقاطع های ورزشی, فرهنگ و مسابقه که بدون شک ایجاد داستان فوتی و فوری است که آموزش و روشنگری و سرگرم و ما مشتاقانه منتظر به کار با او در این مهم همکاری است.”

Kaepernick افزود: “من هیجان زده به اعلام این همکاری تاریخی با دیزنی در سراسر همه از سیستم عامل خود را به بالا بردن و سیاه و قهوه ای مدیران و سازندگان سرایان و تولید کنندگان و برای الهام بخشیدن به جوانان با فوتی و فوری و معتبر دیدگاه. من مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاری docuseries در زندگی من, داستان, در علاوه بر این به بسیاری دیگر از نظر فرهنگی تاثیرگذار پروژه های ما در حال توسعه است.”

Kaepernick را ره چشم انداز رسانه های داوطلب خدمت سربازی سابق ESPN SportsCenter لنگر Jemele هیل به عنوان یک تولید کننده در آینده مستند پروژه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>