دیزنی برای شروع کارمند Furloughs در آوریل 19


غیر ضروری کارگران ادامه خواهد داد برای دریافت مزایای

والت دیزنی شرکت ، یکی از شرکت های رسانه ای سخت ترین ضربه از COVID-19 گیر آغاز خواهد شد furloughing غیر ضروری کارگران در مارس 19.

دیزنی می گویند نیست که بخش اخراج خواهد شد عبارتند از. این شرکت در مورد 223,000 کارمند در سراسر جهان با توجه به آخرین گزارش سالانه. از کسانی که در مورد 177,000 کار در دیزنی فروشگاه ها و پارک که تعطیل شده اند به صورت هفته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس را ممنوع کرده است اجتماعات بزرگ. دیزنی پارک در آسیا بسته شده اند و از ماه فوریه و پارک ها در آمریکا تعطیل شده اند از ماه مارس.

دیزنی سهام به پایین در حدود 3 ٪ ($3.16 هر سهم) به $93.81 هر کدام در بعد از ظهر تجارت آوریل 3.

علاوه بر دیزنی تا به حال به تعلیق تولید چندین تلویزیون را نشان می دهد و فیلم در طول بیماری همه گیر.

“دیزنی کارکنان را دریافت کامل حقوق و مزایای, در این زمان, و ما متعهد به پرداخت آنها را از طریق 18 آوریل در مجموع پنج هفته دیگر از جبران” این شرکت در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “با این حال هیچ نشانه ای روشن از زمانی که ما می توانید راه اندازی مجدد کسب و کار ما, ما مجبور به تصمیم گیری دشوار به مرحله بعد و کردند کارکنان که شغل لازم نیست در این زمان.”

این furloughed کارگران ادامه خواهد داد برای دریافت مزایای بهداشت و درمان و دیزنی گفت: کسانی که استفاده نشده اند زمان تعطیلات استفاده می کردند که در طول دوره. یک بار furloughed کارگران نیز خواهد بود واجد شرایط برای دریافت اضافی 600 $در هر هفته در فدرال پرداخت غرامت به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار محرک اقتصادی لایحه و همچنین به عنوان دولت از مزایای بیکاری.

در اینجا کامل بیانیه ای از دیزنی:

این COVID-19 همه گیر است که با داشتن یک تاثیر مخربی بر جهان ما با بی حد و حصر درد و رنج و از دست دادن و مورد نیاز همه ما به فداکاری. در طول چند هفته گذشته اجباری احکام از مقامات دولتی را تعطیل اکثر کسب و کار ما. دیزنی کارکنان را دریافت کامل حقوق و مزایای, در این زمان, و ما متعهد به پرداخت آنها را از طریق 18 آوریل در مجموع پنج هفته دیگر از جبران خسارت است.

با این حال هیچ نشانه ای روشن از زمانی که ما می توانید راه اندازی مجدد کسب و کار ما, ما مجبور به تصمیم گیری دشوار به مرحله بعد و کردند کارکنان که شغل لازم نیست در این زمان. این کردند روند آغاز خواهد شد در آوریل 19, و همه نهفته کارگران باقی خواهد ماند دیزنی کارکنان از طریق این مدت کردند دوره است.

آنها را دریافت کامل بهداشت و درمان مزایای به علاوه هزینه کارمند و شرکت بیمه پرداخت خواهد شد توسط دیزنی و کسانی که ثبت نام در دیزنی Aspire خواهد شد ادامه داد: دسترسی به برنامه آموزش و پرورش. علاوه بر این, کارمندان با در دسترس زمان پرداخت کردن می توانید انتخاب برای استفاده از تمام یا بعضی از آن را در شروع کردند دوره و پس از furloughed آنها واجد شرایط برای دریافت اضافی 600 $در هر هفته در فدرال جبران خسارت از طریق 2 تریلیون دلار محرک اقتصادی لایحهو همچنین دولت بیمه بیکاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>