دیزنی یو پی اس Hulu بازاریابی رئیس کمپبل به رئیس جمهور


این حرکت به دنبال خروج از Hulu مدیر عامل سفت Freer

والت دیزنی Co. به نام جانباز Hulu اجرایی بازاریابی کلی کمپبل به عنوان رئیس جمهور از جریان خدمات.

کمپبل که به گفته رئیس بازاریابی افسر گزارش خواهد شد به کوین مایر رئیس دیزنی مستقیم به مصرف کننده & واحد بین المللی.

این حرکت به دنبال خروج از Hulu مدیر عامل سفت آزادتر که اعلام خروج خود را در ماه گذشته به عنوان دیزنی ادعا میکند کنترل بیشتری بر Hulu. دیزنی در سال گذشته به دست آورد کنترل بهره در Hulu که تا به حال شده است یک سرمایه گذاری مشترک بین Fox, NBCUniversal و تایم وارنر, Inc.

مرتبط با: رمان ترک Hulu به عنوان دیزنی ادعا کنترل

“کلی است که فوق العاده با استعداد رهبر است که نیروی محرکه در تعریف Hulu را با نام تجاری چشم انداز و استراتژی” گفت: مایر. “او ساخته شده است یک فوق العاده ای چند تیم با استعداد و توسعه استراتژیک مبارزات است که به کمک دو Hulu را پایه مشترک. ما تیم رهبری ارشد هیجان زده به استقبال او روی و نمی توانید صبر کنید به کار با هم برای رشد بیشتر Hulu رد پای آمریکا و فراتر از آن.”

به عنوان CMO Campbell مسئول مشترکین رشد نام تجاری و محتوای کسب و کار بازاریابی کسب و کار, خلاق, توسعه, تحقیق و بینش و بیننده را تجربه کنند.

قبل از Hulu کمپبل در گوگل و جی پی مورگان چیس.

“این یک زمان فوق العاده ای در رشد و تحول برای Hulu و من فوق العاده با انرژی از این فرصت پیش رو که ما وارد این فصل بعد گفت:” کمپبل. “این Hulu تیم است که در میان درخشان ترین فن آوری و خلاقانه بی پروا در صنعت, و من می دانم که ما در حال رفتن به انجام کارهای بزرگ به عنوان بخشی از پیشگام و به همان اندازه جسورانه تیم کوین ساخته شده است در DTCI.”

برای داستان های بیشتر مثل این بازدید وب سایت خواهر ما بعدی تلویزیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>