دیزنی: ما در حال صحبت کردن به ورزش, لیگ


والت دیزنی شرکت ، پدر و مادر از شبکه ورزشی ESPN گفته است که در مذاکرات با کشورهای مختلف در لیگ های حرفه ای که تا به حال تعلیق بازی های زندگی در طول COVID-19 همه گیر اما ارائه طرفداران کمی امید است که این مذاکرات می تواند منجر به کاهش نرخ و یا تخفیف برای بازی های آنها برای پرداخت اما نمی توانید تماشا کنید.

دیزنی رئیس امور مالی کریستین مک کارتی گفت: در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران به بحث مالی Q2 نتایج که دیزنی نمی خواهد به جزئیات در مورد معاملات آن با لیگ های, اما گفت که این شرکت در گفتگو با باشگاه های مختلف ورزشی حرفه ای لیگ در درجه اول دور برگشت لیگ برتر بازی کند.

“ما در حال کار بسیار نزدیک با لیگ ها و کنفرانس شرکای ما هستند و ما به دنبال به جلو به بازگشت از حوادث زندگی می کنند” مک کارتی گفت: در تماس است. “ما در بحث فعال با آنها در حال حاضر.”

ESPN مطالعه: طرفداران حمایت از سرگیری زندگی ورزشی بدون تماشاگر

انجمن ملی بسکتبال ملی هاکی لیگ و لیگ اصلی بیس بال تمام معلق خود را به طور منظم فصل در ماه مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور خاموش شدن ناگهانی در سراسر کشور است. در حالی که وجود داشته است چندین سناریو مطرح را بازی لیگ به عنوان به زودی به عنوان ماه ژوئن یا جولای هیچ تصمیم گیری نهایی ساخته شده اند.

مرتبط با: می خواهم ورزشی امداد ؟ نه اینقدر تند و سریع

مصرف کنندگان پرداخت TV توزیع کنندگان و سیاستمداران باید chafed در این واقعیت است که مشتریان هنوز هم مجبور به پرداخت هزینه برای کانال های ورزشی است که می تواند نشان نمی دهد زندگی ورزشی. ایالت نیویورک دادستان کل Letitia جیمز اخراج کردن نامه به تلویزیون پرداخت شرکت در دولت در هفته گذشته درخواست از آنها برای کاهش هزینه ها و کابل اپراتورهای گفتند که تصویب هر گونه پس انداز به مصرف کنندگان است. شبکه های استدلال می کنند که هر گونه تغییر در نرخ است تا به لیگ که بسیاری اعتقاد داشتند که رای تسکین نمی آمد.

در ضمن ESPN و دیگر کانال های ورزشی مشغول هستند و در تلاش برای پر کردن اعتبار به طور معمول مورد استفاده برای بازی با مستند ورزشی کلاسیک و هر چیز دیگری که می توانید از فکر می کنم. ESPN به ثمر رساند به شدت با شیکاگو بولز مستند آخرین رقص که جذب قوی رأی و برگزار کرده است رویدادهای دیگر مانند H. O. R. S. E. بازی با سابق و فعلی NBA و WNBA بازیکنان. در اوایل این هفته, ESPN امضای قرارداد هوایی کره جنوبی, کره ای بیس بال سازمان به هوا شش بازی در هر هفته است.

در کنفرانس تلفنی جدید دیزنی مدیر عامل باب Chapek گفت: حقوق ورزشی همچنان به عنوان “فوق العاده ارزشمند” به دیزنی اما اشاره به آن ممکن است ارزش بیشتری برای آن جریان خواص پایین جاده. دیزنی ESPN+ تقریبا چهار برابر شده مشترکین خود در مالی Q2 به 7.9 میلیون از 2.2 میلیون نفر در این دوره و آن دیزنی+ سرویس که به پایان رسید سه ماهه با 33.5 میلیون مشتریان اضافه شده یکی دیگر از 21 میلیون مه 4.

“ما فکر می کنیم که زندگی ورزشی باقی مانده است فوق العاده با ارزش را به ما و ما همچنان به یک علاقه در زندگی ورزشی حقوق با توجه به منحصر به فرد تخته سنگ از دارایی است که ما خود را” Chapek گفت: در تماس است. “ما قصد داریم برای انجام این کار در شیوه ای منظم. موجود روند مصرف کننده بخشی از بازی بزرگ در چگونه ما فکر می کنم در مورد ارزش ورزشی حقوق آنها را به عنوان انتقال از خطی به دیجیتال. من فکر می کنم این بیت زودرس به هر جزئیات خاص در چه استراتژی است که دیگر از ما بسیار علاقه مند در آن است. ما فکر می کنیم ما می خواهیم به تکامل همراه با مصرف کننده به عنوان آنها را از خطی به دیجیتال.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>