تنوع گروه: FCC روستایی 5G Rollout باید تمرکز بر فقر نیست, تراکم

چند فرهنگی رسانه ای مخابرات و اینترنت, شورای پیوست و بیش از دو دوجین سازمان ملی می گوید: FCC باید مطمئن شوید که اولیه tranche از آن 9 میلیارد دلار در روستایی 5G یارانه در بودجه, اگر آن را می شکند که راه می رود برای کمک به کسانی که دورتر از دیجیتال برابری که شامل فقیر آفریقایی و جوامع اسپانیایی زبان.

که در نظرات ثبت با FCC که خواسته برای ورودی چگونه باید ساختار برنامه است.

گروه های دسته جمعی 5G صندوق هواداران می گوید:” این بدان معنی است که FCC باید اولویت بندی بودجه با توجه به فقر نه تراکم جمعیت.

آن توصیه می شود که FCC “اتخاذ اجرای برنامه زیر که از لحاظ اقتصادی افسرده جوامع روستایی از رنگ–جوامع بیشترین نیاز به سریع پهنای باند–خواهد شد در میان اولویت اول برای بالا هزینه پشتیبانی و buildout.”

FCC 5G پیشنهاد می کشد پلاگین در 4.5 میلیارد دلار تحرک صندوق فاز دوم برنامه و به جای ایجاد یک 5G صندوق که قرار داده تا به 9 میلیارد دلار به سمت صندوق خدمات جهانی برای حمایت از 5G موبایل بی سیم در مناطق روستایی برای کمک به بستن شکاف دیجیتال.

این کمیسیون به دنبال اظهار نظر در مورد این که آیا آن را باید شروع به دادن پول قبل از آن جمع آوری اطلاعات جدید بر روی تلفن همراه دسترسی پهن باند (گزینه) که اکثر مسائل را با و یا B است که به صبر کنید تا زمانی که دانه تر اطلاعات لازم الاجرا توسط کنگره جمع آوری شده است.

در هر صورت MMTC می خواهد FCC به بیمه قوی و معنی دار مشارکت زنان و اقلیت ها ،

FCC شده است مهاجرت خود گوشی برنامه یارانه به پهنای باند و در حال حاضر رفتن به مهاجرت و تحرک آن صندوق فاز دوم (MF-II) برنامه یارانه به تمرکز بر روی نسل بعدی فناوری بی سیم 5G. چرا که FCC گفت که حامل اطلاعات است که قرار بود برای کمک به FCC هدف که تحرک صندوق پول نمی تواند متکی بود.

که جدید 5G روستایی یارانه در قالب دو فاز معکوس حراج که به معنی مناقصه vie برای پول با توجه به چگونه ارزان آنها می تواند کار انجام می شود در حالی که نشست های مختلف خدمات معیار.

فاز من خواهد داد تا به 8 میلیارد دلار برای مناطق بعید است برای دیدن استقرار بدون که پول, از جمله قبایل زمین. فاز دوم را از $1 میلیارد متمرکز در مراتع و مزارع برای دقت کشاورزی است که اعتراف اولویت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

MMTC می گوید FCC نیاز به مطمئن شوید که آن نهاد تعیین شده برنامه–فراهم می کند که مناقصه اعتبارات برای WMBEs–پرورش شرکت. “این مهم است که برای مصرف کنندگان و رقابت است که کمیسیون حفظ قوی و معنی دار تعهد به WMBE مشارکت در آینده 5G صندوق مزایده معکوس.”

که شامل اعطا با د به آدرس هر عملا کنترل نگرانی در ابتدا.

در میان این گروه اظهار نظر شد انجمن ملی سیاه و سفید متعلق به پخش (NABOB) ملی شهری لیگ و رنگین کمان-فشار ائتلاف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>