تقسیم FCC آرا در ادامه با C-Band, حراج

Rosenworcel مارک های آن را به اشتباه در شمارش تمام

سیاسی تقسیم FCC رای دادند در آن جلسه عمومی روز شنبه (Feb. 28) در نهایی منظور ایجاد حراج C-Band midband ماهواره طیف به صورت زمینی بی سیم و همچنین تصویب قوانین که برای حراج است که میله میله برای شروع در ماه دسامبر.

دموکراتیک کمیسیون مخالف بودند به پتانسیل پرداخت های تشویقی برای اپراتورهای ماهواره ای برای حرکت کردن خود را در طیف زود است.

رای 3-2 در امتداد خط حزب در هر دو مزایده و مناقصه صورت گیرد.

آن است که FCC آخرین حرکت برای آزاد کردن طیف برای 5G. کمیسیون تحت فشار برای آزاد کردن بیشتر midband 5گرم “ساحلی” طیف داده اخیر خود تمرکز بالا-گروه طیف.

مرتبط با: عملیات کابل می گویند C-Band دیگران باید استفاده خاص

FCC رای جمعه (Feb. 28) به رایگان تا 300 مگاهرتز از باند C برای 5G, 280 که به حراج گذاشته می شود و 20 مگاهرتز مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک گارد باند بین کاربران بی سیم و وقت اپراتورهای ماهواره ای است که با استفاده از باقی مانده 200 مگاهرتز به ادامه به ارائه برنامه نویسی شبکه به پخش و کابل (و دیگر) مشتریان.

همچنین رای دادند حراج قوانین از جمله پرداخت حداقل پرداخت پیش فرض مجوز در اندازه ها و بیشتر.

FCC تایید کرده است تا به 9.7 میلیارد در پرداخت های تشویقی به کسانی که ماهواره حامل برای خروج از طیف اوایل هر چند برخی در کنگره و جاهای دیگر استدلال می کنند که بیش از حد بزرگ است یک برش خارجی برای شرکت های ماهواره ای از حراج را که می تواند به جای رفتن به سوی کمک به بستن شکاف دیجیتال و تقویت اورژانس ارتباطات است.

C-Band داد که گفت: پرداخت یک راه برای هر دو سرعت این روند و جلوگیری از دادخواهی بیش از حراج پیش بینی کرده است که ارزش midband 5G “نقطه شیرین” C-گروه طیف در آنجا که $77 میلیارد دلار در حراج.

FCC صندلی Ajit Pai گفت: در این مورد بود در مورد تامین امنیت ملی رهبری و برتری در 5G و جذب مشاغل و مصرف کننده مزایای که امدن.

او گفت: منظور شد راه را به عمل به سرعت به آزاد کردن طیف نزدیک به شکاف دیجیتال. او گفت: شتاب حرکت پرداخت شد, همه چیز در مورد سرعت است که لازم بود به امن ایالات متحده برتری و رهبری در 5G. او با اشاره به این که برخی گفته بود که پرداخت شد بیش از حد کم دیگران بیش از حد بالا اما به عنوان گلدیلاک می گویند او فکر آن را فقط حق.

او گفت که شتاب پرداخت خواهد شد و در واقع افزایش ارزش این طیف در حراج که بیش از جبران پرداخت.

کمیسر Michael O’Rielly آن را به نام “روز فوق العاده.” او گفت که او تا به حال مشغول به کار سخت برای رسیدن طرفین به پذیرش مفهوم اساسی تخصیص مجدد و, مجدد, محل, C-Band طیف و آن را به عهده میوه.

O’Rielly تشکر FCC برای بازیگری که در آن قبلی FCC نشده بود. و o’reilly گفت: به پیشنهاد پرداخت های تشویقی را محکوم تلاش است. او همچنین قرار دادن در یک پلاگین برای باز کردن یک آیتم تا 6 مگاهرتز از طیف که او گفت که او تا به حال اطمینان بود.

کمیسر برندان Carr گفت: کسانی که به نام بیشتر و سریعتر حرکت در midband طیف باید جشن. Carr صحبت کردیم تا ارزش این طیف به 5G از جمله میلیون ها شغل و میلیاردها دلار در سرمایه گذاری است. وی با اشاره به “تریلیون دلار” ارزیابی باشگاه–اپل, آمازون, مایکروسافت و گوگل-و گفت: او می خواست بعد از عضو آمده از ایالات متحده نیز هست که آزاد کردن midband کمک خواهد کرد که به انجام است.

Carr گفت: در پایان یک راه طولانی و دشوار به سازش انتقاد از هر دو طرف مورد نشان می دهد FCC فرود آمد در مورد نقطه سمت راست.

کمیسر جسیکا Rosenworcel ملحق نشده تحسین متقابل جامعه است. او گفت که این تصمیم اشتباه بود و در قانون, اشتباه در اقتصاد و اشتباه در سیاست. او می پیوندد تپه دموکرات ها در مخالفت با پتانسیل پرداخت به وقت اپراتورهای ماهواره ای. او گفت: FCC نمی کند و با اقتدار به جبران اپراتورهای ماهواره ای فراتر از هزینه های جابجایی.

در قانون او گفت: FCC شد ارتکاب حقوقی “تردستی” با در نظر گرفتن آنچه باید داوطلبانه و ساخت آن الزامی است. “ما را به زور C-band برنده مزایده به پرداخت نزدیک به 10 میلیارد دلار به وقت اپراتورهای ماهواره ای و بالاتر از خود را هزینه های جابجایی. وجود دارد بدون استناد به هر اختیارات قانونی و یا سابقه است که اجازه می دهد تا ما را به انجام این کار است.”

در اقتصاد او گفت: “شانه را از طریق این تصمیم و شما نمی خواهد پیدا کردن یک اساس منطقی برای 9.7 میلیارد ما مجموعه ای را به دور در این repurposing از C-band.”

در سیاست او گفت: “FCC جایگزین آن خواهد شد را برای کنگره است.” برخی در کنگره هستند پشتوانه قانونی که جلوگیری از پرداخت به اپراتورهای ماهواره ای. Pai به نام پیشنهاد FCC باید منتظر کنگره “حیرت انگیز است.” او گفت: زمان عمل در حال حاضر است “و ما در حال اقدام است.” اما او همچنین گفت که اگر یک تقسیم کنگره در هر سال یک انتخابات در نهایت رای به طور مستقیم درآمد حاصل روستایی پهنای باند در علاوه بر این به FCC جدید $20.4 میلیارد روستایی صندوق او همه برای آن است.

همکار دموکراتیک کمیسر جفری Starks به همین ناراضی پرداخت و گفت FCC به حال نامعقول قدرت خود و پرداخت می تواند به خارجی ماهواره ای شرکت که “حتی ممکن است نگه دارید پایان خود را از معامله”–او با اشاره به تهدید به شکایت.

Starks گفت: او حداقل خوشحالم که آن را در یک حراج عمومی به عنوان او به نام به جای فروش خصوصی که اپراتورهای ماهواره ای به دنبال.

هر دو او و Rosenworcel در زمان هدف در 9.7 میلیارد شکل و گفت آن را به حال شده است به اندازه کافی توجیه می شود.

FCC قرار داده و از “آنچه آنها می گویند در مورد رئیس Pai را C-Band طرح” انتشار پیش از رای گیری با تعدادی از نقل قول از حامیان این طرح از جمله از معاون رئیس جمهور مایک پنس و کاخ سفید شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow.

در مواجهه با یک حرکت مجبور به کوچکتر طیف چهارم یکی کوچکتر اپراتور ماهواره ای به دور از حمایت و متعهد به شکایت.

“منظور این است که به ضرب ناقص آن برداشت های غلط از ارتباطات عمل می کنند و توسط آن متعدد خودسرانه و هوس باز نتیجه گیری”گفت: ABS جهانی رئیس جیم Frownfelter. “کوچک اپراتورهای ماهواره ای (SSOs) در حال رفتن به اعمالی غیر قانونی ابطال حق استفاده از 60 درصد از آنها دارای مجوز C-band طیف و ما را از دادگاه تقاضا برای سرنگونی این منظور و به دستور FCC شروع به کل فرایند دوباره.”

FCC رئیس Ajit Pai گفت: جمعه (Feb. 28) FCC در جامد حقوقی زمین با رویکرد خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>