تقسیم قضائیه کمیته دامپزشکان Kavanaugh جانشین


جاستین واکر برنده/مک کانل برای انتخاب کلید قضایی, جای خالی

کمیته قضایی مجلس سنا تشکیل اولین COVID-19 عصر جلسه روز شنبه (6 مه) و آن را یک ستیز است.

موضوع این جلسه در واقع COVID-19-مربوط به یک نقطه ناراضی دموکرات بارها و بارها ساخته شده ولی بررسی صلاحیت رئیس جمهور تهمت نامزد محافظه کار کنتاکی قاضی دادگاه منطقه جاستین واکر برای پر کردن دیوان عدالت برت Kavanaugh خالی صندلی در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار.

این سی دادگاه تجدید نظر است دادگاه از اصل صلاحیت برای چالش های FCC تصمیم گیری.

واکر سابق کارمند برای Kavanaugh زمانی که او در سی دادگاه شد و یک کارآموز برای بهداشت ، میچ مک کانل رهبر اکثریت.

او در حال حاضر یک قاضی در ایالات متحده دادگاه منطقه برای غرب منطقه کنتاکی. قبل از این که او یک استاد در دانشکده دانشکده حقوق (دانشگاه Louisville).

سناتور. لیندزی گراهام (R-S. C.) شمارش پایین به جلسه را شروع و در انتظار تلفنی شرکت کنندگان به عنوان مخاطبان آنلاین را دیدم قانونگذاران برخی از تازه ریشو جدا شده تا کنون بیش از شش فوت از جمله کسانی که توسط شرکت ویدئو کنفرانس.

برای گراهام گفت که او فکر واکر بود و واجد شرایط. با توجه به این که جمهوری خواهان کنترل سنا واکر است که به احتمال زیاد آن را به نیمکت به عنوان او را به دادگاه منطقه در سال گذشته پس از یک قضایی مجلس سنا تایید شنوایی است که در آن او موفق به دریافت هیچ دموکراتیک رای.

دموکرات ها پیشنهاد کرد که واکر در 37 و با تنها شش ماه به عنوان یک قاضی منطقه بود بیش از حد بی تجربه برای به دست آوردن یک کرسی در دوم مهم ترین دادگاه در زمین یکی است که تصمیم گیری مجموعه ای ملی در اولویت–و از آن تعدادی از قضات در علاوه بر این به برت Kavanaugh شده اند شنود گذاشته برای دیوان عالی کشور است.

سناتور. دایان فاینستاین (D-کالیفرنیا.) نشانه های او فکر واکر شد نالایق از ملاقات عمر با توجه به کمبود نیمکت تجربه. سناتور. Dick Durbin (D-بیمار است.) گفت که اگر قرار بود که احضار برگشت از پناهگاه در محل آن باید به مقابله با جریان ملی اضطراری می گویند برخورد با هزاران نفر از کارکنان بهداشتی درمانی با نامشخص وضعیت مهاجرت یا چگونه انتخابات در حال رفتن به اجرا و یا بیشتر دنده محافظ برای پاسخ اول.

مرتبط با: COVID-19 بازدید بحران صنعت

Durbin گفت که اگر او خواسته آمریکایی ها چه بالاترین اولویت این کمیته باید آن را نمی خواهد این نامزد هر چند او گفت که او مطمئن بود که آن را اولویت مک کانل سناتور.. Durbin گفت که او هنوز هم می آیند شاید در برخی از خطر شخصی برای خودش.

Sen مایک لی (R-یوتا) گفت: آن را قابل قبول و مناسب و لازم است که مجلس سنا بازگشت به کنگره. وی گفت: اگر پزشکان و پرستاران و فروشگاه مواد غذایی کارگران و رانندگان کامیون می تواند کار 24/7, نمایندگان مجلس می تواند در بازگشت از شش هفته زنگ تفریح. “شما نمی توانید تظاهر به قانونگذاری زمانی که کنگره از جلسه,” او می گوید.

سناتور. Patrick Leahy (D-Vt.) برای اولین بار به وزن از طریق ویدئو کنفرانس–صدا کمی کاورنو. او تکرار این نگرانی که یک قضایی نامزدی بود که در بالای این کمیته لیست در طول یک بیماری همه گیر.

سناتور. John Cornyn (R-Tex.), که با اشاره به, در پاسخ به فاینستاین نگرانی در مورد استیناف بی تجربگی که وجود دارد متعدد قضات از جمله در دیوان عالی کشور است که تا به حال یک دانشگاهی به جای استیناف تاریخ است. او گفت که او فکر می کرد که با توجه به اهمیت قضات آن را نامناسب برای شروع خود بازگشت و کار وجود دارد که آنها می تواند مقابله با آن از دیگر مسائل مهم به خوبی و که آنها می تواند “راه رفتن و جویدن آدامس” در همان زمان.

واکر که clerked برای Kavanaugh در سی مدار گفت که او بی شرم در دفاع از خود که قاضی از نظر قانون که به معنای تفکیک قوا محدود به نقش قضات و وفاداری خود را به متن. “این کار من برای رفتن به جایی که قانون منجر,” او گفت:, گفته او “بی شرم originalist.”

واکر کاهش یافته است به دریافت بیش از حد عمیق به موضوع شورون احترام و اینکه آیا دادگاه تبدیل شده بود بیش از حد احترام به آژانس گیری. شورون دکترین دیوان عالی کشور سابقه که دادگاه به وزن اضافه شده به آژانس تخصص موضوع. اما او سیگنال که او را به پیروی از قانون حتی اگر این به معنی حاکم در برابر “سیاست بزرگ/”

واکر خواسته شد که یک شعبه قضایی باید به تاخیر اجرایی–به اصطلاح شورون احترام. او گفت: اگر یک قانون مشخص است و مقررات معتبر است یا نامعتبر است. اما اگر آن را مبهم است یک قاضی در نظر که آیا یک سازمان تفسیر منطقی است اگر پس از آن را تایید کرد, اگر نه, مقررات نامعتبر است.

واکر گفت: آن را برای او را به نقد اتصال رویه دیوان عالی کشور. آن است که هنوز کاملا خوب قانون, او گفت:. به عنوان یک دانشگاهی قبل از او یک قاضی گفت: او پیش بینی کرد که در آن دیوان عالی کشور ممکن است از جمله استفاده از نه شورون در برخی موارد اما به عنوان یک قاضی در حال حاضر و امیدوارم در سی دادگاه تجدید نظر او محدود توسط شورون.

سناتور. Ctq (D-Minn.) همچنین وزن در از راه دور و همچنین گفت که او فکر می کردند که او باید در برخورد با برخی از دیگر موضوع, مثل, شاید, COVID-19 در زندان و تاثیر آن بر زندانیان و نگهبانان. اما او با تشکر از گراهام برای اجازه می دهد از راه دور و مشارکت.

او به ارمغان آورد تا شورون دکترین و پرسید: اگر واکر فکر یک قاضی بهتر است قرار است از یک سازمان به وزن در مسائل پیچیده است. او گفت که او در حال فرار از بورس به عنوان یک دانشگاهی که وجود دارد دقت تجزیه و تحلیل نشان داد که چگونه او در تلاش بود تا نگاهی به حقایق مورد به مورد.

Klobuchar گفت که یک سوم از سی مدارات در مورد آژانس تجدید نظر و علمی خود را به نوشتن را نشان می دهد که چگونه او را رویکرد شورون دکترین. Klobuchar گفت: او نیمه شب شده اند ساخت یک دانشگاهی استدلال اما او می ترسید او را اجازه قضایی نظرات تهمت آژانس تخصص.

واکر گفت که از نظر قضات بررسی آژانس اقدامات آن است که هرگز نقش قاضی دوم-حدس می زنم سیاسی تصمیم گیری در سیاست به ویژه هنگامی که آن را می آید از آژانس تخصص. اما او گفت: آن است که همیشه یک قاضی نقش به آنچه قانون است و زمانی که یک سازمان صادر کرده است که مقررات است که توسط قانون برای پیدا کردن که آن را نامعتبر است حتی اگر که تنظیم عالی بود سیاست.”

سناتور. شلدون وایتهاوس (D-R. I.) نیز وزن در از راه دور فشار دادن واکر که هماهنگ بسیاری از رادیو و تلویزیون ظاهر (Durbin گفت: وجود برخی از 162 ظاهر) در دفاع از Kavanaugh خود را در طول دادگاه عالی نامزدی دستکش بلند.

واکر گفت که او خواسته و توصیه شده توسط یک دوست قدیمی مت Lattimer به اظهارات در مورد Kavanaugh در کابل, اخبار رسانه های.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>