تقسیم تنسی دیوان عالی کشور OKs pro-قانون کسب و کار دربندی خسارت تعلق می گیرد توسط داوران

سه-عدالت اکثریت تنسی دیوان عالی کشور تأیید کرده است قانون اساسی یک کسب و کار پسند قانون است که محدودیت چقدر بد شرکت های بازیگران و مدنی ستمكاران باید برای پرداخت خسارت به آنها شود.

اما نقطه عطفی نظر نویسنده توسط رئیس دادگستری جف Bivins پیوست و توسط همکار جمهوری خواه انتصاب قضات هالی کربی و راجر صفحه – درو گرم مخالفت دادگاه عالی باقی مانده دو عضو.

“اکثریت تصمیم که (خسارت کلاه قانون) است که قانون اساسی می گوید شهروندان تنسی که از حق خود به دادگاه با حضور هیئت منصفه و حق خود را به طور نسبتا جبران خسارات غیر اقتصادی هستند ساختگی تمایل به محدود کردن قرار گرفتن در معرض مالی از شرکت های بزرگ و شرکت های بیمه در عمران سهل انگاری پرونده های حقوقی” عدالت شارون لی نوشت در مخالفت.

“من نمی خواهد عضویت در ارسال این پیام,” او نوشت. “من مخالفت.”

بنابراین آیا عدالت کورنلیا, Clark, opining که تنسی اساسی ساخته شده حق یک محاکمه با حضور هیئت منصفه مقدس – به خصوص از نفوذ قوه مقننه است. هر دو مخالف قضات هستند دموکراتیک انتصاب.

“(دولت قانون) divests مجمع عمومی تمام قدرت به اصلاح قانون مشترک حق محاکمه توسط هیئت منصفه” کلارک نوشت.

دادگاه عالی تصمیم فلسطين یک بخش از تنسی مدنی عدالت عمل می کنند که کلاه خسارت برای گلایه نیست به راحتی اندازه گیری – روانی و جسمی رنج می برند از دست رفته فرصت از دست دادن لذت بردن از زندگی – به $750,000 در بسیاری از موارد بدون توجه به آنچه که یک هیئت منصفه قوانین.

6 مدار ایالات متحده دادگاه تجدید نظر در سال گذشته زده بخش دیگری از این قانون – این یکی دربندی خسارت های طراحی شده برای تنبیه شرکت های بازیگر بد یا مدنی از ستمکاران – به عنوان یک تخلف از هر دو دولت فدرال و قانون اساسی.

با کسانی که در دو دادگاه در تقابل و دو نفر از پنج تنسی قضات مخالف آن هنوز روشن نیست که اگر در این نبرد بیش از یک قانون تحت فشار قرار دادند در سراسر ایالات متحده کسب و کار و صنعت پزشکی لابی در حال حاضر بیش از اینجا و یا اگر آن را به رهبری این کشور به دادگاه قانون اساسی.

Pro-قانون کسب و کار

خسارت کلاه قانون در موضوع در دولت و دادگاه عالی حکم بخشی از یک بسته از قوانین تصویب شده توسط مجلس قانونگذاری ایالتی در سال 2011 به ایجاد یک حرفه ای-فضای کسب و کار در ایالت تنسی با حفاظت از کسب و کار از خسارت سنگین جوایز در موارد مدنی تخلف است.

خسارت بخش از قانون نیاز به قضات به عدد کاهش پولی جوایز توسط داوران در صورتی که بیش از این کلاه های اعمال شده توسط قوه مقننه.

لابی برای شرکت های پزشکان و بیمارستان ها شد هل دادن اقدامات مشابه در سراسر کشور است. در دولت پس از, دولت از آن زمان به بعد این قوانین آمده اند تحت حقوقی حمله به عنوان غاصب یک شهروند قانون اساسی حق برخورداری از یک محاکمه با حضور هیئت منصفه. برخی از دادگاه های ایالتی حمایت از این اقدامات به عنوان قانون اساسی صدا. برخی نیست.

در حکم این مسئله دولت بالا دادگاه سه-عدالت اکثریت opined که تنسی نماینده مجلس دارای اختیارات قانونی برای جلوگیری از داوران جوایز.

“حق برخورداری از یک محاکمه با حضور هیئت منصفه مقرر که همه رقابت واقعی مسائل بود تصمیم گرفت بی طرفانه و منصفانه داوران” Bivins نوشت. “اما حق برخورداری از یک محاکمه با حضور هیئت منصفه تحت تنسی قانون اساسی نیست حق شاکی به هر علت خاص از عمل و یا هر درمان خاص.

“آنچه باعث می شود عمل شاکی می آید و یا چه راه حل شاکی ممکن است به دنبال دارد امور موضوع قانون تعيين توسط قوه مقننه” او به این نتیجه رسیدند.

تنسی دادستان کل هربرت Slatery سوم ستایش نظر. دفتر او کمک کرد تا قوه مقننه کرافت قانون شده است و دفاع از قانون اساسی آن است.

“ما به وضوح خوشحال است. بسیاری از کار سخت رفت و به تهیه و تصویب این قانون شده است که بسیار مفید در کسب و کار برخی از یقین و هنوز دلیل دیگری برای اشتغال زایی در تنسی” او در بیانیه ای گفت.

“موفق شاکیان هنوز هم (همه) از خسارت های اقتصادی مانند حقوق از دست رفته و هزینه های درمانی,” او نوشت. “کلاه آدرس ذهنیت ریسک عدم اطمینان و تناقض در ارتباط با جوایز خسارات غیر اقتصادی مانند درد و رنج است.”

اما قضات کلارک و لی نیست کف اکثریت است. آنها می گویند تصمیم و قانون آن آدرسهای اشتباه است.

عدالت Lee: قانون بد بد حاکم

“هر نسخه از تنسی اساسی قدمت آن به دستیابی به استقلال در سال 1796 اعلام کرده است ‘… حق محاکمه با حضور هیئت منصفه باید باقی می ماند تعرض مصون'” عدالت کلارک نوشت. “خطوط از این حق در نتیجه ‘بدون تغییر باقی مانده اند’ به صورت گذشته 223 سال است.

“این قانون اساسی تضمین شده واقعیت-پیدا کردن تابع شامل هیئت داوران تعیین نوع و میزان خسارت,” او نوشت.

لی گفت: خسارت کلاه کدها “بی معنی” یک هیئت منصفه را حکم و خوش قربانیان مدنی تخلف از عدالت به عنوان تعیین شده توسط هیئت منصفه.

در نادر حرکت لی ظاهرا بازیگران لباس او را کنار گذاشته به طور خلاصه در مخالفت به هوا شخصی او از نظر خسارت کلاه.

“اظهارات در جریان بحث در مورد خسارات غیر اقتصادی کلاه در تنسی در مجلس نمایندگان آن را روشن است که تنها هدف از این کلاه برای ارائه کسب و کار با مالی یقین در دادخواهی,” او نوشت.

“در هر سال از سال 2000 متوسط ترکیب مقدار از اقتصادی و غیر اقتصادی خسارت تعلق می گیرد در شبه موارد بوده است به مراتب پایین تر از میزان قانونی کلاه برای خسارات غیر اقتصادی” او ادامه داد.

“در تنسی ما یک مشکل با ‘فراری داوران,’,” او نوشت. “تجزیه و تحلیل حقوقی کنار ما نباید چشم پوشی از زندگی واقعی عواقب ناشی از خسارت کلاه اساسنامه.”

او در توضیح مورد بیلی وعده های غذایی یک کودک 6 ساله پسر که ستون فقرات شکسته شد در مورد عمران تخلف در سال 2002.

“بیلی شد جنده,” او نوشت. “تا به حال بیلی صدمات رخ داده است پس از … خسارت کلاه اساسنامه رفت و به اثر او را دریافت کرده اند تنها 1 میلیون دلار (در مجموع). … در نظر بگیرید که آیا $1 میلیون دلار یا در واقع یک شبکه بازیابی کمتر از دو سوم پس از پرداخت هزینه های وکیل و هزینه های دادخواهی می شده اند کافی و غرامت عادلانه.

“نه در همه” او ادامه داد. “ما در حال شروع به دیدن تاسف اثرات خسارت کلاه اساسنامه این افراد مجروح و پس از (آن را به اثر رفت). دادگاه مجبور به نادیده گرفتن خسارت است که داوران – پس با توجه به شواهد ارائه شده در دادگاه و بموقع دستور در قانون اهدا کرده اند به مجروح احزاب است.”

کربی هر چند شات پشت در لی با concurring نظر در زمینه پاسخ به لی مخالفت. او گفت: دولت در دادگاه عالی فقط باید در نظر بگیرید که آیا یک قانون است که قانون اساسی – مهم نیست که چقدر ناخوشایند آن ممکن است.

“مسلما این گاهی اوقات می تواند یک اصل برای حفظ” کربی نوشت. “اما حفظ آن ما باید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>