برای بزرگنمایی کلیک کنید COURTESY OF THE APA

  • حسن نیت ارائه میدهد از APA

حیوانات محافظ Association (1705 S. Hanley جاده برنت وود) است قول شما “کمی canoodling با یک اهل تفریح و بازی شریک” و “آخر هفته پرت کردن شما را هرگز فراموش نکنید” و شما حتی نمی باید برای خرید یک شام گران قیمت برای اولین بار!

این APA ولنتاین روز پرورش برنامه اجازه می دهد تا شما را به خانه آوردن یک adoptable حیوان خانگی برای کل این آخر هفته با هیچ رابطه دراز مدت و تعهد مورد نیاز است. (اگر چه شما ممکن است بخواهید به آن را منحصر به فرد به خصوص اگر شما حساس cuddler.)

را یک ارزش کمی snugglebug خانه برای خودتان اگر شما به تنهایی و یا قرار دادن یک لبخند در چهره عاشق این آخر هفته با شیرین حیوانات زیبا که مشتاق به شما نشان می دهد هر دو برخی از عشق. رضایت مهم است که هر چند پس از بررسی برای اولین بار با معشوق خود را قبل از آوردن کسی جدید به رابطه.

این APA تمام جزئیات پوشش داده شده است. حیوانات خانگی به طور کامل واکسینه شده اند و microchipped و spayed/عقیم. آنها همچنین می خواهید ارسال شما را با همه چیز شما نیاز به یک استرس تعطیلات آخر هفته خود را با جدید دوست چهار پا: مواد غذایی دسته سه تایی و یقه و حتی یک litterbox برای kitties.

برای اطلاعات بیشتر APAMo.org. برای راه اندازی آخر هفته خود را پرت کردن تماس APA در 314-645-4610 و یا بازدید از آنها را در 1705 S. Hanley جاده در Brentwood, MO.

ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su