دکتر: این بسیار نا امید کننده فصل

اخلال گران جلوتر

وجود دارد یک لحظه در “بی انتها کودکان” زمانی که دکتر در واقع راه اندازی یک حمله DDoS بر روی سرور در Gallifrey که شامل همه زمان خداوند دانش با استفاده از ذهن خود را به بیش از تحریک و شکستن سرور به منظور فرار. دکتر ترک دروغ ناخودآگاه در کف او خراب homeworld پایتخت.

من فکر می کنم بهتر قیاس برای چه سری 12 ساخته شده من احساس می کنم. این بود که طاقت فرسا است.

ریسک همیشه بالا برای Jodie Whittaker, دکتر. بسیاری از طرفداران ما عبور انگشتان دست و دعا کرد که showrunner Chris Chibnall آیا نمی ظروف سرباز یا مسافر تا اول زمانی و کانن زن تجسم. در حالی که دو فصل قبلی به ارتفاعات خلاقیت و قصه گویی از دیگران در احیا سری من می گویند که Chibnall آیا در واقعیت تحقق تعهد به انجام کار درست با دکتر خود. آن را کاملا صالح تلویزیون.

که گفت:, سری 12 برجسته نقص در Chibnall رویکرد به دکتر و آنها شروع به رسیدن به شادی.

Chibnall می کند چند چیز بهتر از هر کسی. او می تواند به ایجاد این گروه عظیم که به نوبه خود نشان می دهد به داستان های علمی تخیلی نسخه از سرنخ. او انجام شده است آن را به خوبی از “دایناسورها در یک سفینه فضایی” که در آن او تا به حال دکتر اى دو همدم پدر دو تصادفی جدید تاریخی اصحاب (یک ستاره) و فقط به بالا از آن همه خاموش دوستانه تریسراتوپس. حتی چیزی شبیه به “برق سه” است که بسیار خوب در تمام موفق در تعامل با شخصیت ها صحنه های پر رونق بازیگران memorables. برای بیشتر قسمت ها, او از بزرگ Tardis خدمه کار می کنند در حالی که همچنین دادن قسمت یکی آف مقدار زیادی از زمان به درخشش.

این روابط به دیگر صفت است. Chibnall پادشاه از قسمت goodie کیسه. او را پرتاب همه چیز را به مخلوط و فقط رفتن با آن. تعداد زیادی از قبلی showrunners شد لوده اما Chibnall آن را به سطح بعدی. انفجار حباب بسته بندی, لیزر, کفش, یک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده-در صحبت کردن قورباغه سایبر زمان اربابان تکه از خونین Morbius پزشکان… وجود دارد و تنها چیزی که Chibnall نمی خواهد جرات. آن را ستوده است. الیزابت Sandifer یک بار گفت که شما می توانید قضاوت یک دکتر که قسمت آن عجیب ترین جزء. هر چیز دیگری شما می توانید می گویند از این دوران نشان می دهد آن است که ترس را به خارج از جعبه.

اما این سبک شروع به نازک می پوشند. سری 12 بود و یک کاسه اوه همه بحران ها برای صبحانه, ناهار و شام هر روز به مدت یک ماه. Chibnall فقیر درک فصلی موضوع به ساختار خود را نشان می دهد در اطراف تبدیل شده و تمام امور به یک شکست کیک عروسی. تمام رنگ ها هنوز هم وجود دارد بسیار به عنوان می شود اما آنها در حال حاضر بر روی زمین است.

این فصل فقط به حال بیش از حد اتفاق می افتد و هیچ وقت برای نفس کشیدن. ظاهر جو مارتین ناشناخته بود را دیدم قبل از ما و سپس پاره پاره دور بدون توضیح تا پایان فصل است. کاپیتان جک بازگشته برای cameo که بی دست و پا بود و به طور کامل بی معنی هنگامی که موج دلتنگ شادی به تن کردن. برای چند ثانیه آن را نگاه مثل ما بودند رفتن به کاوش ناشناخته (در تلویزیون در هر رای) افسانه آسمانی Toymaker مسابقه تنها به رها کردن همه چیز به عنوان صرفا یک هیولا از هفته است.

هر یک از این چیزها می تواند ساخته شده است یک فصل خود را اگر آنها می خواهم نظر گرفته شده است کندتر طی چند قسمت است, اما به جای آن مانند درخواست برای دسر و پای راست ، گاهی اوقات تماشای بیشتر احساس مثل من در حال مطالعه برای یک امتحان در مورد به خصوص متراکم fan fic از تماشای فیلم های مورد علاقه من نشان می دهد.

من عبور انگشتان من و امیدوار به صورت منسجم نتیجه نهایی بود اما یک کیسه مخلوط. Sacha Dhawan استاد بود به سادگی تشدید پس از تماشای شخصیت رشد بیش از آن تا به حال قبل از اینکه با میشل گومز. کارشناسی ارشد خود را به اتمام رستگاری قوس است که برنامه ریزی شده بود تمام راه برگشت به Pertwee عصر. این Dhawan استاد فقط یک حسادت megalomaniac که من نمی توانستم صبر کنید با انجام می شود. وجود دارد این ظریف رشد از استاد شروع با درک جاکوبی (و تقویت در پایان سری صوتی) و در حال حرکت از طریق John Simm و گومز و Chibnall بوت آن همه است. ما باید بیش از شروع دوباره. نیست که شما خسته شده اید ؟

به صورت گسترده retconning که اتفاق افتاده در “بی انتها کودکان؟” شاید من خواهد بود بیشتر دمیده دور با آن اگر من تا به حال چیزی از چپ به ضربه دور. آن را به سمت چپ من بی حس و نه شیفته امکانات. این ایده از دکتر به عنوان یک پناهنده از جهان دیگر و قالب برای زمان اعیان نیست دقیقا ایده های جدید هر چند Chibnall انجام آن در یک نسبتا جالب در راه است. چنین عظیم وحی شده اند باید از علامت تعجب در فصل منتهی به آن است. به جای آن بیشتر منظره رنگ تر بیشتر پای در چهره.

زمانی که سری 11 انجام شد من فکر کردم این فوق العاده بود. من دوست داشتم که دکتر برگشته بود به کوچکتر ، خرده خائنانی و تثبیت عجیب و غریب در شفیلد بود یک نفس هوای تازه برای این سری. سری 11 بود فقط سرگرم کننده است.

سری 12 احساس نمی مانند که. این احساس به جای مثل دکتر که با رای اکثریت. من نمی گویم شما نباید خود را به گوش مخاطبان و منتقدان اما زمانی که شما در حال تنه زدن همه چیز از ’80s در تماس مجدد به Gallifrey دوم تخریب در مخلوط به دلیل regressives whined در مورد بیش از حد بسیاری از تغییرات کسی نیاز به شروع به نه گفتن به اضافه کردن بیشتر کلاهبرداری. بیشتر از آن ساخته شده من سوال چیزهایی که من در Whittaker فصل اول. موانع شکسته تنوع در حال حاضر طعم مانند, آه, فضیلت سیگنالینگ (واقع سرگرم کننده: دکتر سری 11 کشته مطلب لزبین, شخصیت بیش از هر فصل دیگر… دقیقا خوب نگاه کنید). آنچه که من فکر می کردم شد با اشاره به حفاری در شرکت masterhood در “Kerblam!” در حال حاضر مانند یک ضعف هر دو طرف بحث با یک خط تیره از تن policing. بسیاری از فرصت های از دست رفته به عنوان نشان می دهد رقصید بین عدالت اجتماعی و نه شاشیدن بیش از حد بسیاری از مردم ،

چرا که آنها از دست رفته ؟ چون Chris Chibnall بد است در چیدن یک موضوع است. راسل تی دیویس می خواستم برای کشف آنچه گناه بازمانده را به دکتر. Steven Moffat جدا وابسته به شرکت ارتباط بين پزشک و زمین است. چه Cibnall را دکتر که حتی در مورد ؟ دو فصل در من هیچ نظری ندارم. به نظر می رسد هدف اصلی آن این است که لطفا همه را با شکر و تحویل گوشت. با یکی دیگر از Dalek قسمت در افق من شک دارم که تغییر خواهد کرد.

شاید آن زمان برای استراحت و چوب به پایان برای مدتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>