پزشکان توصیه می کنند به تأخیر انداختن غیر فوری پزشکی بازدیدکننده داشته است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

رمان coronavirus (COVID-19) یک بیماری همه گیر. گزارش بیماری طیف وسیعی از بسیار خفیف تا شدید از جمله مرگ است. سازمان پیش بینی گسترده انتقال خواهد رخ می دهد در ایالات متحده در ماه های آینده و توصیه های اجتماعی فاصله میان دیگر اقدامات به سرعت گسترش یافته است. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus و یا تماس با تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 10 صبح تا 10 شب CT روزانه.

به عنوان رسیدن به کروناویروس در تنسی بیشتر آشکار تبدیل شده در هفته های اخیر کریستال Bowron تا به حال به تعادل خود نیازهای پزشکی با بهداشت عمومی.

تا کنون او در حال حاضر لغو دو از خود او قرار ملاقات دکتر و تا به حال خانواده اش دندانپزشک انصراف از تمیز کردن برای او 18 ساله پسر. پس از آن رژیم صهیونیستی است. بیل لی صدور یک فرمان اجرایی ممنوعیت غیر اورژانس دندانپزشکی از جمله شستشو در سراسر کشور.

در حالی که هیچ کس در Bowron خانواده است نشان دادن علائم ویروس جدید در مرکز یک بیماری همه گیر است که تغییر زندگی سراسر کشور تمام قرار ملاقات لغو شد در پی آن است.

برای Bowron پزشکی مراجعه می توانست به او کمک کرد تا مدیریت علائم ناشی از کم خونی فقر آهن.

“من باید علائم است که همه چیز را سخت” او گفت:. “هنگامی که من اصلا آهن من سرگیجه و من خسته و من تنگی نفس. من احساس وحشتناک اما آن چه در آن است. من مقابله با آن علائم است.”

‘زمان جنگ ذهنیت”: در مبارزه با کروناویروس پزشکان و پرستاران در خط مقدم هستند

Bowron گفت: او به تأخیر انداختن بعدی او آهن تزریق از آنجا که برای دریافت آن او را به رفتن به درمانگاه انکولوژی در کنار بیماران تحت درمان برای سرطان است.

“من تا به حال شانس به قرنطینه خودم هنوز و من نمی دانم اگر من می تواند حامل ویروس” او گفت:. “من تصمیم به انصراف از آنجا که هیچ راهی وجود دارد من می توانم با خودم زندگی می کنند اگر 10 روز از در حال حاضر من مریض شدم و من می دانستم که من تا به حال به این درمانگاه انکولوژی حمل که virus.”

دیگران بی شماری در سراسر کشور در حال ساخت مشابه تصمیم گیری به عنوان بيمارستان انصراف از روش انتخابی و مراقبت های اولیه پزشکان و متخصصان وزن, آیا برای بستن درهای خود را به فرد بازدیدکننده داشته است مگر اینکه مطلقا لازم است.

در حالی که لی منظور نیز ممنوع و غیر اورژانس جراحی در بیمارستان و مراکز جراحی سرپایی آن را منع نکرد انواع دیگر بازدیدکننده داشته است دکتر.

یک ‘طبیعی’

دکتر V. Seenu ردی و قلب و ریه جراح و رئیس هیئت مدیره برای نشویل آکادمی پزشکی یک سازمان حرفه ای برای پزشکان و گفت: تصمیم گیری Bowron ساخته شده بخشی از یک “طبیعی” است که او انتظار دارد به گذشته حداقل دو تا چهار هفته.

“ما در آرامش قبل از طوفان” ردی افزود که افرادی که تا به حال سفر برای شکستن بهار باز خواهد گشت در روزهای آینده و در همان زمان coronavirus تست را تا حد زیادی افزایش آشکار بسیاری از موارد.

به عنوان تعدادی از موارد همچنان به افزایش ردی توصیه می کند افرادی که برنامه ریزی برای دیدن پزشک خود به صورت معمول و غیر فوری بازدیدکننده داشته است برای نگهداری سلامت به تعویق انداختن قرار ملاقات خود را برای حداقل 30 روز.

“است که همراه با هدایت است که اگر شما می توانید فشار این 30 روز ما می توانیم یک حس که در آن منحنی است زیرا ما می خواهیم برای کاهش ناخواسته گسترش به دلیل گسترش ما می دانیم که می تواند رخ می دهد در افراد بدون علامت و مردم است که ممکن است خفیف یا بسیار ناچیز علائم” ردی گفت.

حفاظت از سلامت مراقبت از ظرفیت

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه به دکتر مراجعه ساده ترین است برای مردم در هر دو به پایان می رسد از سلامت طیف — افراد سالم می تواند لغو و بسیار بد مردم باید همچنان به دنبال توجه پزشکی.

اما برای کسانی که در وسط و مدیریت بیماری های مزمن است که نیاز به نسبتا مکرر پزشک برای جلوگیری از ناراحتی ردی توصیه به ماندن در تماس با دکتر خود را برای مدیریت علائم خود را.

و برای کسانی که موارد ردی گفت که او توصیه می کند با استفاده از تصویری مبتنی بر پزشکی از راه دور گزینه های که اجازه می دهد تا پزشکان برای دیدن و تشخیص بیماران با کمک تکنولوژی مگر اینکه یک فرد در بازدید کاملا ضروری است.

“آنچه ما واقعا در تلاش برای حفاظت از سلامت مراقبت از ظرفیت ملت” ردی گفت. “این است که این کشور نمی تواند مراقبت از این بیماران و مردم از طریق این بیماری اما ما نمی توانیم آن را انجام دهد اگر همه می شود بیمار در یک بار.

“توانایی های ما محدودیت و واقعا آن را نمی تکنولوژیک محدود به دلیل مراقبت از قضا این است که پیچیده است. چه پیچیده است و اعداد. بنابراین اگر ما می تواند به نوعی تاکید به مردم است که چگونه آنها در حال حفاظت از کشور است. آنها حفاظت از کشور از غرق.”

دزیره Stennett را پوشش می دهد توسعه اقتصادی و کسب و کار در حوزه تجاری تجدید نظر شود. او را می توان در رسید [email protected], 901-529-2738 و یا در توییتر @desi_stennett.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>