در Knox County, رای دهندگان انتخاب قانون خود را مدیر یک کار است که نیاز به تخصص گسترده ای به عنوان شهرستان برتر وکیل.

اما پس از چند بالا مشخصات اختلافات برخی از افراد با نفوذ شده اند تعجب این است که انتخاب یک قانون مدیر بهترین راه برای آن را اداره کند ؟

تا پایان سال رای دهندگان ممکن است قادر به برای خود تصمیم بگیرند که آیا برگه های رای خود ادامه خواهد داد و برای تعیین این که چه کسی کار می شود و یا اگر آنها می خواهند به ترک تصمیم به شهرستان شهردار.

در سه شنبه شب نامزدها برای هفت Knox County کمیسیون صندلی ملاقات با رای دهندگان در یک فروم برگزار شد ناکس اخبار ، یک سوال حول تازه شکل گرفته Knox County, منشور کمیته داوری است که انتظار می رود به بحث در مورد قانون مدیر و احتمالا آن را به رای دهندگان برای تصمیم گیری است.

چرا این مهم است ؟

در ماه های اخیر را لغو کردند بین جوانه آرمسترانگ و شهردار Glenn Jacobs شده در زمان واقعی است. این دو درگیر شدند و پس از Jacobs کار آمد در سال 2018 و مربع خاموش در چند چیز از جمله شهرستان بازنشستگی طرح دعوی در دادگاه به پایان رسید که با county صرف بیش از $1 میلیون به شکایت خود را به این تف بر قانونی بودن Tennessee Valley Authority شرق برج حرکت می کند.

سه شنبه شب نامزدها پاسخ به طور کلی کاهش یافت و در امتداد خط حزب: نامزدهای جمهوری خواه گفت: این موقعیت باید منصوب و دموکراتیک نامزدها گفت: آن را باید انتخاب شود.

منطقه 5 نامزد حزب دموکرات کیمبرلی پترسون یکی بود که گفت: موقعیت باید انتخاب برای حفظ یک سیستم کنترل و توازن.

“من از نگرانی هایی است که اگر ما کسی است که از خود مردم است که آنها در حال رفتن به هدف” او گفت:. “در حال حاضر این قانون است اما قوانین تعبیر می شود. … من فکر می کنم آن را کوته بینانه می گویند (رای دهندگان) نمی دانم.”

منطقه 2 جمهوریخواه نامزد اعطای روزنبرگ گفت: چگونه قانون مدیر منصوب شده است مهم است اما به طور کلی او فکر می کند باید آن را در سمت چپ به شهردار.

“هنگامی که شما یک مدیر اجرایی, دو تا از مهم ترین افرادی هستند که خود را حسابدار و وکیل خود را,” او گفت:. “پس شما منصوب مالی خود را به رئیس و شما تعیین وکیل خود را.”

آنچه که در منشور کمیته داوری?

آیا قانون شهرستان مدیر باید منصوب یا منتخب انتظار می رود که به یکی از مهم ترین موضوعات مورد بحث برای تازه, تشکیل, Knox County, منشور کمیته داوری این سال است.

27-عضو کمیته — پر از ساکنان کمیسیون و نمایندگان شهرستان — ملاقات برای اولین بار دوشنبه شب. بدن با هم می آید هر هشت سال به بررسی شهرستان حاکم بر اسناد و پیشنهاد تغییرات که به رای گیری به تصمیم رای دهندگان.

این کمیسیون همچنین توصیه می تواند به صورت یک منشور اصلاح در هر زمان اما آن نیاز به دو سوم رأی کمیسیون قبل از آن را می توان به قرار دادن در انتخابات.

یک لیست از اعضای کمیته را می توان در اینجا یافت نشد.

معاون قانون دیوید Buuck کتی Quist Shanks و جکسون فنر در حال حاضر در حال اجرا به جای جوانه آرمسترانگ است که در مدت محدود.

دیگر Knox County نامزد فروم یادداشت

نامزدها نیز خواسته شد در مورد شهرستان زمین-استفاده از سیاست ها و در چه نقطه آنها را برای رای دادن به یک افزایش مالیات بر دارایی. شهرستان مطرح نیست که مالیات بر املاک در بیش از 20 سال و شهردار Glenn Jacobs گفت: برای تصویب یک.

ده از 11 نامزد سه شنبه گفت: — در یک فرم و یا دیگری — که آنها را در نظر بگیرید و یا حتی تصویب افزایش مالیات بر دارایی اگر بخش منابع مالی مورد نیاز آن است. برخی از گفت: این امر می تواند غیر مسئولانه می گویند در غیر این صورت.

منطقه 5 جمهوریخواه نامزد کلیتون چوب بود و تنها صدای که گفت: او را حاضر افزایش و گفت او یک “شرکت ندارد.”

وجود هفت کمیسیون مناطق در انتخابات اما آن را تنها یک فرد در حال اجرا – رییس کمیسیون ریچی Beeler (8) و کارسون Dailey (9) و عضو هیئت مدیره مدرسه تری هیل (6). Dailey, Beeler و منطقه 4 نامزد Kyle Ward نمی شد در روز سه شنبه فروم.

این فروم بود به میزبانی ناکس اخبار در هماهنگی با اتحادیه زنان رای دهندگان Knoxville/Knox County, شرق تنسی جامعه روزنامه نگاران حرفه ای, Knoxville, Alumnae فصل Delta Sigma Theta خواهری, Knoxville, NAACP و Knox County آموزش و پرورش ائتلاف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im