آیا شما تنسی, شهرستان نیاز به ماسک صورت پوشیده می شود ،

پس از رژیم صهیونیستی است. بیل لی اعطا اختیار به دولت های محلی برای اعلام ماسک حکم برخی از شهرداران شهرستان منتقل شده اند نیاز به آنها را.

لی اعلام شد جمعه شب و اعطا مقامات محلی به استان ها به عنوان coronavirus موارد سنبله در سراسر ایالت تنسی.

شش شهرستان به صورت محلی اجرا ادارات بهداشت — سالیوان, Knox, Hamilton, Davidson, مدیسون و شلبی — در حال حاضر قدرت به صدور ماسک حکم به عنوان مورد نیاز است.

به طوری که در استان ها نیاز به ماسک و کدام نمی کنند ؟ ببینید تفکیک در زیر برخی از میانه تنسی, شهرستان و دیگر مناطق شهری.

دیویدسون

نشویل مدیره از سلامت برگزار شد جلسه اضطراری در اواخر ماه ژوئن به اتفاق آرا تصویب نیاز به پوشیدن ماسک صورت در حالی که در شهر و Davidson County است.

شهردار جان کوپر حمایت این تصمیم پس از Davidson County دیدم یک انفجار از coronavirus موارد است.

رابرتسون

رابرتسون شهرستان ندارد یک ماسک قیمومیت. مرکز مربع گزارش روز دوشنبه که شهردار شهرستان شد و با توجه به دستور اما تا به حال هنوز یک تصمیم.

سامنر

Sumner County شهردار آنتونی هولت با صدور یک فرمان اجرایی دوشنبه که نیاز به ماسک استفاده می شود. سفارش به اثر می رود روز سه شنبه.

قبل از دستور مسئولان شهرستان خواست شهروندان به پوشیدن ماسک, اما متوقف نمی سنبله در موارد. Sumner County تجربه کرده است و برخی از مهم ترین COVID-19 آمار و ارقام در طول سابقه بیماری همه گیر از جمله در هفته های اخیر.

افزایش چشمگیر است “در مورد و خطرناک” هولت و گفت: اصرار اقدامات پیشگیرانه.

ویلسون

در ابتدا پس از اعلام یک ماسک دستور Wilson County شهردار Randall هوتو کاهش داد و آن را به “تشویق” پس از یادگیری در ماه گذشته است که آن را نمی تواند اجرا شود.

همانطور که از دوشنبه هوتو نشده بود با صدور دستور ماسک.

رادرفورد

Rutherford County, شهردار, لایحه Ketron روز دوشنبه اعلام کرد که او نمی خواهد نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک. اعلام این خبر پس از یک تصمیم مشترک با شهرداران محلی.

به جای شهروندان و کسب و کار را تشویق به #RutherfordResponsible و پوشیدن ماسک در زمانی که اجتماعی فاصله غیر عملی است همراه با سایر اقدامات حفاظتی توصیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

بدفورد

Bedford County, ندارد, یک, ماسک, ماموریت.

ویلیامسون

Williamson County شهردار راجرز اندرسون با صدور یک فرمان اجرایی اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی و نیاز ساکنان شهرستان به سایش پوشش صورت در عمومی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 روز دوشنبه.

با توجه به سفارش و کسب و کار و امکانات نیز نیاز به ارسال علامت در ورودی اطلاع رسانی به کاربران از نیاز و به اجرا درآوردن آن است. آن منقضی می شود دوشنبه, اوت. 3 مگر اینکه تمدید شد.

اندرسون نسبت خیلی از این تصمیم را نگرانی برای سلامت و ایمنی عمومی و برای جلوگیری از گسترش COVID-19 طوری که مدارس باز می توانید با خیال راحت در ماه اوت است.

Cheatham

Cheatham شهرستان ندارد یک ماسک قیمومیت. تبادل گزارش روز دوشنبه که county شهردار گفت که او نمی خواهد نیاز به ماسک پوشیده می شود ،

Dickson

Dickson شهرستان ندارد یک ماسک قیمومیت. این Dickson پست گزارش داد که روز شنبه این شهرستان با شهردار گفت که او نمی خواهد نیاز به ماسک پوشیده می شود.

مونتگمری

Montgomery County, نیاز, ماسک صورت برای کارکنان با توجه به یک فرمان اجرایی را امضا توسط شهردار جیم Durrett در روز دوشنبه.

این سفارش می گوید که ماسک باید فرسوده آغاز روز شنبه به مدت حداقل یک هفته است. دستور منقضی چهار شنبه, جولای 15, اما می تواند تمدید شود.

منظور تنها به افراد مشغول به کار در کسب و کار, اما Durrett را تشویق می کند هر کس به پوشیدن صورت را پوشش زمانی که در.

ناکس

این Knox County هیئت مدیره بهداشت رای دادند روز شنبه به نیاز ساکنان به سایش پوشش صورت در بسیاری از فضاهای عمومی برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19.

سفارش نیاز بسیاری از افراد را به پوشیدن ماسک صورت در حالی که آنها در عرض 6 پا از دیگران در عمومی ترین مکان های سرپوشیده در Knox County است.

حذف مکان عبادت و همچنین دولت فدرال و دولت امکانات. کودکان زیر 12 نمی خواهد نیاز به پوشیدن ماسک و نه افرادی که شرایط پزشکی که جلوگیری از آنها را از پوشیدن یک. منظور نیازی به ماسک در خارج از منزل.

شلبی

ماسک در حال حاضر اجباری در همه Shelby County شهرستان در بخش بهداشت و درمان روز جمعه گفت. سلامت رهنمود ساخته شده است که ماسک های اجباری در زمان اثر در 6 p. m. دوشنبه.

این تصمیم از وزارت بهداشت به دنبال یک ماسک دستور اجرا شده در ممفیس یک هفته پیش. حکم امر به همه 2 و بیش از توجه به سلامت مدیر آلیسا Haushalter.

مدیسون

جکسون-Madison County منطقه ای در بخش بهداشت و درمان مدیر کیم Tedford صادر سفارش شماره 4 الزامی کسب و کار نیاز به ماسک را وارد کنید برای کارکنان و مراجعان موثر شنبه در 12:01 a. m. در این قطعنامه تنظیم شده است به آخرین تا 11:59 p. m. در اوت. 29.

جکسون شهردار اسکات Conger و Madison County شهردار جیمی هریس امضا در دستور.

همیلتون

Hamilton County شهردار جیم Coppinger روز دوشنبه اعلام کرد که در صورت ماسک مورد نیاز خواهد بود در آغاز روز جمعه است. قیمومیت طول می کشد از طریق حداقل هفت. 8 Chattanooga Times-رایگان مطبوعات گزارش شده است.

رسیدن به Brinley Hineman در [email protected] و در توییتر @brinleyhineman.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>