Dogra به سر WarnerMedia سرگرمی در EMEA, APAC


Exec ادامه خواهد داد استراتژی و توسعه شرکت مسئولیت

AT&T را WarnerMedia واحد به نام پریا Dogra به عنوان رئیس جمهور WarnerMedia سرگرمی, شبکه های EMEA و APAC.

Dogra شده بود اجرایی و معاونت استراتژی و توسعه شرکت در WarnerMedia ادامه خواهد داد و کسانی که مسئولیت برای زمان حال این شرکت اعلام کرد. گزارش او به گرهارد Zeiler ارشد درآمد افسر WarnerMedia و رئیس جمهور WarnerMedia بین المللی است.

او جایگزین جورجو سهام که در ماه ژوئن.

“پریا در سطح جهان اجرایی شده است که رانندگی WarnerMedia کلی شرکت طرح های رشد و به طور خاص ما مستقیم به مصرف کننده-استراتژی در سطح بین المللی گفت:” Zeiler. “او رهبری شور و شوق و دانش ما کسب و کار بین المللی را فوری بر روی ما تاثیر سازمان است. او علاوه بر بزرگ به من رهبری تیم و به ما EMEA و APAC کسب و کار.”

Dogra شده است با WarnerMedia از سال 2009. قبل از پیوستن به TimeWarner او یک معاونت در تکنولوژی رسانه و مخابرات سرمایه گذاری گروه بانکی در سیتی گروپ.

“من هیجان زده هستم تا در این نقش را به خصوص در حال حاضر که ما تمرکز تلاش های ما برای اتصال عزیزمان مارک ها و محتوای با کیفیت بالا به طور مستقیم با مصرف کنندگان در سراسر جهان” Dogra گفت. “من مشتاقانه در انتظار همکاری نزدیک با گرهارد ما گسترده تر رهبری تیم و EMEA و APAC سازمان به موقعیت استراتژیک ما برای ادامه موفقیت در یک بازار بسیار رقابتی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>