زغال اخته هنر فقط به تعویق افتاد برخی از حوادث بزرگ است. چه تاثیر و چه چیزی نیست ؟

یادداشت سردبیر: جدید coronavirus COVID-19 یک بیماری همه گیر. گزارش بیماری طیف وسیعی از بسیار خفیف تا شدید از جمله مرگ است. دانشمندان و کارشناسان پزشکی پیش بینی گسترده انتقال خواهد رخ می دهد در ایالات متحده در ماه های آینده و توصیه های اجتماعی فاصله میان دیگر اقدامات به سرعت گسترش یافته است. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus تماس بگیرید و یا تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 11 تا 11 p. m. EDT روزانه. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

زغال اخته هنر اعلام کرد که تمام رویدادهای آینده از طریق مارس 11 خواهد بود به تعویق افتاد بیش از coronavirus از جمله گچ پیاده روی, دوچرخه & شکوفه و زغال اخته جشنواره هنر.

بهار ویژه باغ نیز به تعویق افتاد همراه با افزایش هدایت و اولین جمعه پذیرایی طریق ممکن است 11.

“ما عمیقا غمگین برای به اشتراک گذاشتن این اخبار با شما و عرض پوزش برای ناراحتی این ممکن است باعث شود در برنامه های” زغال اخته در بیانیه ای گفت. “ما سپاسگزار برای همه باور نکردنی از هنرمندان, نوازندگان داوطلبان و فروشندگان پور که خیلی وقت و انرژی و استعداد به ساخت بهار در ناکسویل یک تجربه منحصر به فرد.”

جدید آسمان جنوب جشنواره موسیقی سرپرستی کثیف Guv’nahs هنوز متاثر شده است coronavirus. جشنواره برنامه ریزی شده است برای مارس 16, اما زغال اخته می تواند تنظیم بسته به آینده توصیه.

توصیه فعلی برای همه اجتماعات از 50 یا بیشتر مردم به تعویق افتاد لغو یا برگزار عملا برای بعد از هشت هفته.

شرق TN coronavirus لغو: باغ وحش, Knoxville, یخ, خرس, Dollywood و بیشتر

گچ پیاده روی قرار بود به اتفاق می افتد مارس 4, با دوچرخه & Blooms برنامه ریزی درست پنج روز بعد.

زغال اخته جشنواره هنر برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 24-26.

هیچ تاریخ های جدید اعلام شده برای هر یک از نهفته حوادث; آنها فقط به تعویق افتاد “تا اطلاع ثانوی” با توجه به این بیانیه.

“جامعه ما پر جنب و جوش و انعطاف پذیر” در این بیانیه به عنوان خوانده شده. “ما می خواهیم با شما جشن می گیرند این بهار اما خود ایمنی و بهداشت اول آمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>