DOJ مختل COVID-19 وب کلاهبرداری

وزارت دادگستری می گوید آن را “مختل” صدها نفر از COVID-19 کلاهبرداری است.

به عنوان مارس 21 DOJ گفت: اف بی آی Internet Crime Complaint Center حال بررسی بیش از 3,600 شکایت در مورد این اتهام کلاهبرداری از جمله سایت هایی که آگهی جعلی واکسن و درمان و جعلی سازمان های خیریه.

مربوط به: تپه هل DOJ به بعد از COVID-19 Roboscammers

در میان سایت های خاص آن اشاره شد:

1. “غیرقانونی, سایت تظاهر به درخواست و جمع آوری کمک های مالی به صلیب سرخ آمریکا برای COVID-19 دانست.

2. “وب سایت های جعلی که spoofed برنامه های دولت و سازمان ها برای فریب شهروندان آمریکایی به وارد کردن اطلاعات شخصی از جمله اطلاعات بانکی.

3. “وب سایت از شرکت های مشروع و خدمات استفاده می شد که به منظور تسهیل در توزیع و یا کنترل از نرم افزار های مخرب.”

DOJ اشاره است مشروع و شکایت به شرکت های مدیریت و یا میزبانی دامنه که بسیاری از آن گفت: باید در نظر گرفته شود آن حوزه.

مرتبط با: آخرین اخبار در COVID-19 و ارتباطات صنعت

“این بخش ادامه خواهد داد به همکاری با ما در اجرای قانون و بخش خصوصی همکاران برای مبارزه با آنلاین COVID-19 مربوط به جرم” گفت: معاون دادستان کل برایان Benczkowski از وزارت دادگستری بخش جنایی در بیانیه ای. “ما ستایش مسئول شرکت های اینترنتی است که با اقدام سریع برای جلوگیری از منابع خود را از استفاده می شود برای بهره برداری از این بیماری همه گیر.”

اف بی آی ارائه شده تا برخی نکات را برای اجتناب از آنلاین COVID-19 کلاهبرداری از جمله 1) با توجه به آدرس ارائه اطلاعات در COVID-19 خدمات و یا محصولات از آنجایی که آنها اغلب می تواند متفاوت باشد فقط کمی از این واقعی, یک, برای مثال, cdc.com یا cdc.org به جای cdc.gov و 2) چشم پوشی از همه ارائه می دهد یک واکسن درمان و یا درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>