شرکت چهره جدید اتهام سرقت اسرار تجاری

شرکت چینی و کلید 5G tech بازیکن Huawei است که مارک یک تهدید امنیت ملی توسط دولت ایالات متحده شده است متهم در دادگاه فدرال 9 (منطقه شرق نیویورک) به اتهام اخاذی با تهدید و توطئه برای سرقت اسرار تجاری.

کمی بیش از یک سال پیش این شرکت شد متهم به اتهام سرقت اسرار تجاری انسداد و سیم تقلب, اما این یک جانشین کیفرخواست با اتهام. Huawei دارای استادانی آن برائت از اتهامات عنوان شده علیه.

این شرکت دو ایالات متحده تابعه و یک زن و شوهر از آنهایی که غیر رسمی نیز به اتهام وزارت دادگستری گفت.

16-تعداد کیفرخواست مدعی اتهامات بنیادی از آن “long-running عمل با استفاده از تقلب و فریب به اختلاس تکنولوژی پیشرفته از ایالات متحده هستند.”

متهمان در این مورد عبارتند از Huawei و چهار از آنچه عدالت توصیف آن به عنوان رسمی و غیر رسمی شرکت های تابعه — Huawei Device Co. Ltd. (Huawei Device, Huawei Device USA, Inc. (Huawei ایالات متحده آمریکا) Futurewei Technologies, Inc. (Futurewei) و Skycom Tech Co. Ltd. (Skycom) — و همچنین Huawei ارشد مالی (CFO) Wanzhou Meng (Meng).

“هنگامی که مواجه با مدارک و شواهد از تخلف متهمان گفته شده تکرار misstatements به مقامات ایالات متحده از جمله ماموران اف بی آی و نمایندگان ایالات متحده آمریکا مجلس دائمی کمیته اطلاعاتی در مورد تلاش های خود را برای سوءاستفاده اسرار تجاری” عدالت مدعی.

کیفرخواست شامل اتهامات در مورد Huawei مشارکت در پروژه های فناوری ایران و کره شمالی هر دو تحت تحریم های ایالات متحده.

عدالت گفت: Huawei کارکنان نیز به دروغ ادعا که Skycom بود و نه یک شرکت تابعه.

این مسئول در اوایل کیفرخواست شد که این شرکت سعی به سرقت اسرار از T-Mobile ایالات متحده آمریکا (مستقر در واشنگتن) و سپس مسدود عدالت پس از T-Mobile تهدید به شکایت. CFO Meng Wanzhou. دختر Huawei جمهور Ren Zhengfei دستگیر شد که در آن زمان.

یک Huawei سخنگو در دسترس نیست برای اظهار نظر در مطبوعات زمان اما زمانی که کیفرخواست اولیه پایین تحویل داده شد در سال گذشته این شرکت را رد آن مشغول جاسوسی است.

کمیته اطلاعات مجلس سنا رئیس ریچارد با مته سوراخ کردن (R-N. C.) و معاون رئیس مارک وارنر (D-Va.) ستایش اتهامات جدید.

“اعلام امروز توسط منطقه شرق نیویورک است که یک گام مهم در مبارزه با Huawei دولت به کارگردانی و جنایی سازمانی. کیفرخواست رنگ محکم پرتره نامشروع سازمان که فاقد هر گونه توجه به قانون است. سرقت مالکیت معنوی شرکت خرابکاری و دستکاری در بازار بخشی از Huawei هسته اخلاق و منعکس شده در هر جنبه ای از چگونه آن را به انجام کسب و کار” آنها گفت: در یک بیانیه مشترک. “آن را با استفاده از این تاکتیک یکسره در برابر رقبا و همکاران به طور یکسان. Huawei غیر قانونی و شیوه های کسب و کار هستند یک تهدید برای نمایشگاه و بازارهای باز و همچنین به رقابت مشروع در یک تکنولوژی است که فضای حیاتی برای اقتصاد جهانی است. ما ستایش مردان و زنان از اف بی آی که به دنبال این تحقیقات و دادستان در نیویورک آورده است که این کیفرخواست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im