DOJ را روزن سیگنال ممکن است عمل اگر بزرگ با تکنولوژی ثابت می کند ‘نوآوری’ تهدید


\

معاون دادستان کل جفری روزن نشانه های جمعه که تکان دادن یا شکستن عمده پلت فرم آنلاین است که در جدول اگر بخش نتیجه گیری آنها anticompetitively آسیب نوآوری است.

روزن صحبت شد در رایگان دولت سیاست بنیاد کنفرانس در واشنگتن سهشنبه (10 اسفند) که در آن او با اشاره به DOJ مناسب در برابر مایکروسافت و AT&T به عنوان نمونه از حرکت می کند که برخی می گویند هموار راه را برای نوآوری است.

عدالت است که در حال حاضر در حال بررسی بازار-پیشرو سیستم عامل–مانند Facebook و گوگل–که روزن به نام یک گروه اولویت است.

روزن گفت که یکی از دلایل DOJ متمرکز بود در بازار پیشرو سیستم عامل بود که نوآوری بود و مدت طولانی است که تمرکز قانون ضد تراست هنگام ارزیابی رفتار ضد رقابتی.

این بدان معناست که زمانی که ادغام یا اکتساب است به احتمال زیاد به کاهش نوآوری در رقابت های زیر آنچه را که باید تکامل وجود ندارد و ادغام یک مسئله وجود دارد.

“در تفکر به طور گسترده تر در مورد نوآوری و ضد تراست می توان آن را مفید به عقب نگاه در برخی از شرکت های فن آوری که تحت سلطه ادوار گذشته,” او گفت:. “به عنوان مثال IBM تحت سلطه کامپیوتر سخت افزار عصر و مایکروسافت تحت سلطه این نرم افزار عصر. به عنوان با تکامل سیستم بل و بخش ارتباطات از راه دور ضد تراست نقش مهمی در این انتقال نیز هست. وزارت دادگستری آورده آنتی تراست اجرای اقدامات علیه آی بی ام در سال 1969 و مایکروسافت در سال 1998 است. یک طرح دعوی در دادگاه شد و در نهایت اخراج (IBM) و در نهایت پیروز شدند. هر دو کسانی که اجرای اقدامات همزمان با عصر تکنولوژی پایان و آغاز. من فقط می خواهم بگویم که ضد تراست را بدست آورد و همه ما در DOJ که مسئول ضد تراست اجرای بسیار آگاه از این تاریخ و با توجه به نقش آنتی تراست با توجه به نوآوری در فن آوری.”

مرتبط با: گروه های ستایش فناوری بزرگ تاثیر بر روی کسب و کار کوچک

او گفت که حفاظت از نوآوری بود و به سختی به یک هدف جدید ضد تراست اما این ظهور بزرگ تکنولوژی تا به حال آن را به تازگی در کانون توجه است. “با وجود شگفتی های تولید شده توسط شبکه جهانی وب, برخی می گویند که نوآوری در ایالات متحده آمریکا واقع شده است یک کاهش در دو دهه گذشته و این که غول تکنولوژی است که تولید برخی از این شگفتی ها در بخشی به سرزنش. در سراسر طیف هستند دولت به سرعت وارد عمل شده و با قاطعیت به کمک به اطمینان حاصل شود وجود دارد اتاق را برای موج دیگری از نوآوری است که می تواند به بهبود زندگی مردم است.”

در حالی که او صحبت کرد در شرایط از آنچه که “برخی می گویند” و “نشان می دهد: و آنچه دیگران بودند “خواستار” او در سمت چپ تصور روشن است که چه کسانی مردمی می گفتند و خواستار انجام برخی از وزن partciularly که آن را به عدالت پله به حفظ ابداعات که به او پیشنهاد شده بود در مورد کت و شلوار برای شکستن زنگ و مایکروسافت بسته بندی سخت افزار و نرم افزار.

“بدیهی است که یکی از مخرب ترین نوآوری های…بود توسعه تلفن در ایالات متحده در اطراف نوبه خود از قرن 20th….به عنوان یک غالب شرکت با منابع گسترده و فن آوری تخصص Bell Labs قدیمی AT&T Bell سیستم ساخته شده و تعدادی از نوآوری های مهم در عرصه ارتباطات و فراتر از آن,” او گفت:. “اما با آن تسلط سمان قدیمی بل سیستم گاهی اوقات خود را نشان داد و مقاوم در برابر تغییر در بخشی به دلیل انحصاری مشوق ها و مقررات حفاظتی وجود دارد ادعا می کند که نوآوری بود و کمتر از آن ممکن شده است. دولت در دادگاه حقوق بشر اروپا علیه AT&T واصل شد در سال 1974 و پیشنهاد شده است که رقابت و متعاقب آن نوآوری است که به دنبال نمی توانست رونق در راه است که بدون نتیجه واگذاری AT&T محلی مبادلات از آن از راه دور شبکه و تولید کسب و کار در اطراف 1984.”

روزن آورده است که رو به جلو به امروز و عدالت را در جریان بررسی بزرگ با تکنولوژی.

“یکی از سوالات است که به ناچار در حال حاضر ما در ضد تراست نقد و بررسی این است که آیا نوآوری کاهش یافته است که برخی می گویند به دلیل انحصار موقعیت های برگزار شده توسط برخی از امروز فن آوری پلت فرم غول,” او گفت:. “به عنوان هفتمین مدار نوشت: در مورد انحصار تنها دو هفته پیش, ‘مضرات است که به طور معمول جریان از یک بازار رقابتی تغییر به کنترل کامل توسط یک انحصار عبارتند از:…کاهش نوآوری است.’

او گفت: یک وقت انحصار هر وقت انحصار است “هر انگیزه” برای خنثی کردن نوآورانه غیر خودی.”

یکی از چیزهایی که عدالت این است که به دنبال این است که آیا فناوری بزرگ کردم که در راه خرید رقبا قبل از اندازه از این خرید باعث اتوماتیک ضد تراست بررسی و آیا زمان قانون ضد تراست است فاقد توانایی خود را برای شناسایی و پاسخ به تلاش برای “خرید” را به انحصار. آن را دشوار است به ارزیابی آنچه رقابت شرکت ها ارائه شده اند تا به حال آنها نشده است خریداری شده.

“مقالات متعددی نوشته شده است در مورد تکنولوژی غول’ اصطلاح “کشتن مناطق’ است که استراتژی خرید تازه بدوران رسیده رقبا به آنها را حذف کنید به عنوان یک تهدید رقابتی,” او گفت:. “دیگران ادعا می کنند وجود دارد این است که هیچ انگیزه ای برای نوآوری زمانی که غالب شرکت می تواند به سادگی تکرار هر ایده جدید خود را با شبکه های موجود و اثرات درو تجاری پاداش. هنوز هم دیگران ادعا می کنند که تیز شیوه های کسب و کار با تثبیت شرکت مانع نوآوران از به دست آوردن کشش.”

روزن گفت که او تا به حال هیچ پاسخ به سوالات او نما–DOJ است که هنوز بررسی بازار, او اشاره کرد به طوری که او نه می تواند صحبت می کنند در مورد آن حتی اگر آن را در حال حاضر نقشه کشی برخی از نتیجه گیری.

او گفت که او نمی باید یک جدول زمانی برای زمانی که DOJ خواهد بود از طریق آن شیرجه رفتن به عمق بزرگ با تکنولوژی.

برای خواندن روزن کل سخنرانی به اینجا بروید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>