دالی پارتن هیچ برنامه ای برای بازنشسته می شود بر روی جلد پلی بوی برای او 75 تولد

دالی پارتن به تازگی تبدیل 74 اما آیکون موسیقی, می گوید او هیچ برنامه ای برای متوقف کردن کار هر زمان به زودی. در واقع او تا به برخی از خاص آرمان در ذهن زمانی که او بازدید بزرگ 7-5.

“من قصد دارم به بر روی جلد مجله پلیبوی دوباره” پارتن گفت: در مصاحبه اخیر یکشنبه با “60 دقیقه استرالیا است.”

“من فکر کردم این امر می تواند مانند یک بوق زدن در صورتی که شما به دنبال آن بروید – من نمی دانم اگر آنها را – اگر من می تواند در پوشش دوباره وقتی که من 75,” او اضافه شده اشاره کرد او می تواند “احتمالا” هنوز هم پوشیدن لباس اصلی از سال 1978 ساقه عکس.

پارتن شد اولین خواننده کشور به پست برای مجله ظاهر می شود در اکتبر سال 1978 پوشش در یاد پلیبوی اسم حیوان دست اموز لباس و گوش و پاپیون.

او فقط به ارمغان آورد که پلیبوی عکس در ژانویه هنگامی که او برانگیخت آنچه شناخته شده به عنوان “دالی پارتن چالش”: کاربران رسانه های اجتماعی خواهد پست چهار متضاد عکس های خود را که خواهد بود مناسب مشخصات عکس برای چهار های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی: LinkedIn, Facebook, Instagram و آتش زنه.

این برنده جایزه گرمی با برچسب عکس از خودش را در یک دکمههای تا جارچی به عنوان “LinkedIn” خیاط ساخته شده برای شبکه های کسب و کار خدمات. در طرف دیگر این طیف او برچسب عکس از خودش را به عنوان یک پلیبوی اسم حیوان دست اموز به عنوان “آتش زنه” محبوب برنامه دوستیابی برای بدنام ریسک کسب و کار.

“شما یک زن است که می توانید آن را همه” پارتن شوخی زیر نویس این الگوی رفتاری با یک چشمک از emoji.

کمک: Cydney هندرسون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>