دالی پارتن, Kenny Rogers, Willie Nelson: راهنمای خود را به 7 کشور جدید موسیقی ویژه

پور یک فنجان جاه طلبی لغزش در بور کلاه گیس و خود منزوی با یک فیلم مستند جدید در پنج دهه زندگی حرفه ای از تنسی مورد علاقه backwoods Barbie, دالی پارتن.

Debuting یکشنبه در A&E “بیوگرافی: دالی” سفر از طریق پارتن فروتن کوه های اسموکی تربیت به او اوایل مبارزات در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس (“گریه کردم خودم را به خواب هر شب او گفت:” از روز اول در موسیقی شهر) و موفقیت های بی سابقه ای خواهد بود که به زودی به دنبال.

فیلم — یک در یک تعداد انگشت شماری از جدید موسیقی کشور viewings debuting در این ماه به اوج می رسد با یک نگاه در داخل پارتن را 50th anniversary عملکرد در Grand Ole Opry سال گذشته است.

و بله, آن را پر از آرامش جذابیت مترادف با 74 ساله سرگرمی مغول.

“من مسن تر از امریکا” پارتن شوخی در فیلم است. “مردم فقط می دانم که من میخوام وجود دارد و من میخوام با آن لذت ببرید.”

او ادامه داد: “من انجام داده ام بنابراین بسیاری از چیزها است. من شده است در اطراف یک مدت طولانی. من حدس می زنم احساس می کنم مثل یک عضو خانواده برای اکثر مردم است.”

با مصاحبه از تولید کنندگان و همکاران و ترانه سرایان “بیوگرافی: دالی” به ترتیب زمانی به شرح زیر پارتن موسیقی عطف: “Dumb Blonde,” “I Will Always Love You,” “9 تا 5” و بعد.

و فیلم حفاری به پارتن به عنوان یک نماد فرهنگی. او به سبک پارک های بشردوستانه تلاش و فمینیسم پر کردن دو ساعت اسلات. Lily Tomlin, جین فوندا, Chris Stapleton, Lady Antebellum و Charlie McCoy در تمام ریف در پارتن را به یاد ماندنی و نفوذ دیرینه میراث.

“از طریق آهنگ های او باز می شود سلاح های خود را گسترده و پذیرای چنین یک نوار گسترده ای از افرادی که همیشه احساس دیده می شود” فوندا گفت. “این که چرا مردم او را دوست دارم.”

زمانی که به تماشای: A&E “بیوگرافی: دالی” آغاز بکار یکشنبه در 7 p. m. دست پخش اولین? A&E مشترکین می توانید آنلاین در aetv.com.

جشن Kenny Rogers

ادای احترام به “قمار باز” خود را با یک جفت آس ویژه در حال اجرا به ترتيب در CMT و A&E.

نشویل مبتنی بر CMT افتخارات بالا به فروش Country Music Hall of Fame سرگرم کننده — که فوت در ماه گذشته در سن 81 — با لحاظ اجتماعی فاصله گرفته نسخه ای از “CMT غول.” پخش امکانات در خانه احترامات و مصاحبه از کشت راجرز همکاران و appreciators از جمله پارتن لیونل ریچی, Jason Isbell Lady Antebellum, Vince Gill و مایکل مک دونالد.

در حین پخش بینندگان می توانند تعهد کمک های مالی به MusiCares’ COVID-19 صندوق امداد. صندوق MusiCares غیر انتفاعی بال ضبط آکادمی ارائه می دهد پشتیبانی از نوازندگان و متخصصان صنعت نهفته coronavirus.

نیمی از مشارکتهای متعهد به طور مستقیم به نفع نهفته حرفه ای موسیقی در نشویل با توجه به CMT.

زمانی که به تماشای: “CMT غول های Kenny Rogers: سود برای MusiCares” پخش چهارشنبه در 7 p. m. EDT در CMT rebroadcasting جمعه در MTV Live at 7 p. m. و شنبه در CMT در ساعت 11 صبح

با “زندگینامه: Kenny Rogers,” A&E غواصی به هاسکی-ابراز خواننده طبقه شغلی — از اجرا خود را با نوع خم 1960 اولین نسخه به کشور شهرت با “قمار باز” و همه از فرهنگ پاپ پلیسی است که به دنبال.

فیلم مستند طول می کشد بینندگان پشت صحنه در راجرز 2017, Nashville, وداع, کنسرت “همه برای قمار باز” و ویژگی های که قبلا منتشر نشده عملکرد صوتی از تگزاس متولد سرگرم کننده است.

لحن در برای مصاحبه از پارتن, Stapleton, Reba مک انتیر, Little Big Town, و بیشتر.

زمانی که به تماشای: A&E “بیوگرافی: Kenny Rogers” آغاز بکار مارس 13 در 8 p. m. دست پخش اولین? A&E مشترکین می توانید آنلاین در aetv.com.

یاغی مشاهده با ویلی نلسون و مرل Haggard

یک سونامی از کوچ به سمت کنسرت و در خانه احترامات نمی تواند جایگزین رفاقت طرفداران موسیقی پیدا کردن در شب شیشه ای-افزایش singalongs در کشور نشان می دهد. اما یک جفت از آینده ادای احترام نشان می دهد در A&E می تواند کمک کند.

برای اولین بار: “ویلی نلسون: آمریکا یاغی” کابل اولین از نلسون ادای احترام کنسرت انجام شده در بریجستون عرصه در سال گذشته است. George Strait, Dave Matthews, John Mellencamp Eric Church, Sheryl Crow, Kris Kristofferson, و بیشتر در نوک کلاه به تفنگ ساچمهای ویلی در یک شب رویداد.

زمانی که به تماشای: A&E آمریکایی “یاغی” آغاز بکار مارس 12 در 9 بعد از ظهر را از دست ندهید پخش اولین? A&E مشترکین می توانید آنلاین در aetv.com.

در یکی-دو یاغی پانچ, A&E به دنبال یک شب Nelson موسیقی با debuting “مرل Haggard: سلام به یک کشور افسانه ای.” ویژه حمل و نقل بینندگان به یک سال 2017 کنسرت تجلیل نحیف در چه بوده است خود را 80th birthday. فیلم برداری در بریجستون عرصه ویژگی های آن Kacey Musgraves کیت ریچاردز, Loretta Lynn, میراندا لمبرت, و بیشتر.

زمانی که به تماشای: A&E “ادای احترام به یک کشور افسانه” آغاز بکار مارس 13 در 10 p. m. دست پخش اولین? A&E مشترکین می توانید آنلاین در aetv.com.

‘این همه آغاز می شود با یک آهنگ’

“این همه آغاز می شود با یک آهنگ” برنده جایزه فیلم مستند به کارگردانی Chusy Haney-Jardine, جزئیات صمیمی و صنعت نشویل آهنگسازی. فیلمسازان به دنبال بالا رفتن سرسام آور موفقیت پایه شکست و زندگی واقعی تاثیر می توانید آهنگ ها را بر نویسندگان و شنوندگان.

ویژگی های آن مصاحبه از Musgraves, Garth Brooks Keb’ Mo’, Brad Paisley و بیشتر.

که در آن به تماشای: “این همه آغاز می شود با یک آهنگ” وارد شده بر روی تقاضا جریان هفته گذشته است. می توان آن را از طریق iTunes, Google Play, Vudu, FlixFling و آمازون است.

جایزه سازمان دیده بان: ‘موسیقی کشور’

OK OK. پس, کن برنز “موسیقی کشور” جدید نیست. اما آن را هنوز هم باید ببینید نوع اکتشاف برای هر کنجکاو کشور شنونده با زمان به فراغت (و در حدود 16 ساعت طول شما نیاز به مقدار زیادی از زمان برای جویدن در این فیلم).

هشت-بخش حماسه — نتیجه بیش از 100 مصاحبه های بسیاری انجام شده در نشویل — “موسیقی کشور” طول می کشد بینندگان از طریق نزدیک به 100 سال از تاریخ از فرهنگی “مالش” است که ایجاد یک نوع در قسمت یک به ظهور سوپراستار Garth Brooks در قسمت هشت.

که در آن به تماشای: بازدید pbs.org برای “موسیقی کشور” جریان اطلاعات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>