دالی پارتن همکاران با سلام آمریکا برای شاد سری از کارت ها در خارج

در اینجا او دوباره می آید! دالی پارتن و سلام آمریکا منتشر کرده اند یک خط از کارت در خارج به گسترش شادی هنگامی که مردم به آن نیاز دارید.

“با مراقبت های بهداشتی و اقتصادی و دیگر تنش 2020, زمان مناسب است برای دالی اندیشه عشق و مهربانی گفت:” جس Matisz, American Greetings, مدیر اجرایی در یک نسخه.

هر کارت قطاری پارتن آرامش گرما و خنده دار شخصیت. 20-مجموعه کارت چیزی است که برای هر مناسبت و مقدار زیادی از “Dollyisms” که طرفداران و آشنا خواهد بود.

کارت پستال خط بخشی از چند سال معامله که شامل فیزیکی و محصولات دیجیتال در آمریکا سلام و خارج شده است.

در این شرکت راه اندازی شد “SmashUp,” شخصی پستال قرار می دهد که نام گیرنده در یک جشن تولد, دانلود آهنگ.

کارت های در دسترس هستند در فروشگاه های وال مارت و walmart.com. SmashUps می تواند خریداری شده در americangreetings.com, bluemountain.com و در SmashUps برنامه برای آی فون و آندروید.

ایمیل Allie Clouse در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @allie_clouse. اگر شما لذت بردن از Allie پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>