دالی پارتن می گوید او را اهدا $1 میلیون دلار برای coronavirus پژوهش در Vanderbilt

کشور افسانه Dolly Parton اعلام کرده او را اهدا $1 میلیون نفر به مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت به صندوق پژوهش از coronavirus.

پارتن ساخته شده با اعلام این خبر در رسانه های اجتماعی شنبه.

“من دوست دیرین دکتر ناجی Abumrad که درگیر تحقیق در واندربیلت برای سال های بسیاری به من اطلاع داد که آنها برخی از هیجان انگیز پیشرفت به سمت پژوهش از coronavirus برای درمان.

من در ساخت یک کمک مالی از $1 میلیون به Vanderbilt نسبت به آن تحقیق و تشویق مردم است که می توانیم آن را به کمک های مالی.”

ناجی N. Abumrad, M. D., استاد جراحی در Vanderbilt. او همچنین پدر شخصیت رادیویی و پادکست میزبان Jad Abumrad که parlayed پدرش بعید دوستی با پارتن به تحسین 2019 پادکست “دالی پارتن را امریکا است.”

روز دوشنبه پارتن اعلام کرد قصد دارد برای “شب بخیر با دالی” بارگیری در این هفته سری وب که در آن او را در خواندن یک داستان قبل از خواب از او بین المللی کتاب برنامه اهدای تخیل کتابخانه.

“من فکر می کنم آن است که بسیار روشن است که در حال حاضر زمان برای به اشتراک گذاشتن یک داستان و به اشتراک گذاشتن برخی از عشق,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>