دالی پارتن می خواهد به عنوان خوانده شده بچه های خود را (و شما!) یک داستان قبل از خواب با او آنلاین جدید سری

خوب که نمی خواهید یک داستان قبل از خواب از دالی پارتن?

فرهنگ پاپ آیکون و محبوب Tennessean روز دوشنبه اعلام کرد قصد دارد برای “شب بخیر با دالی” بارگیری در این هفته سری وب که در آن او را در خواندن یک داستان قبل از خواب. پارتن بار خوانده شده داستان کشیده از بین المللی کتاب برنامه اهدای تخیل کتابخانه هر پنج شنبه در 7 p. m. EDT برای بعد از 10 هفته در انتشار اخبار از Dollywood فیلم و توزیع کننده Abramorama.

بینندگان می توانید گرفتن “شب بخیر با دالی” در یوتیوب, Instagram, Facebook و یا توییتر. او را در خواندن کتاب “به طور خاص انتخاب شده برای محتوای مناسب در این زمان منحصر به فرد.”

“این چیزی است که من شده است که مایل به انجام این کار برای مدتی اما زمان هرگز احساس کاملا درست” پارتن گفت. “من فکر می کنم آن است که بسیار روشن است که در حال حاضر زمان برای به اشتراک گذاشتن یک داستان و به اشتراک گذاشتن برخی از عشق.

عناوین خوانده شود عبارتند از: Loen طولانی “در یک سوراخ وجود دارد در ورود به سیستم در پایین دریاچه” “پایه بلند, Molly لو ملون” by Patty Lovell و پارتن خود “من یک رنگین کمان است.”

Dollywood و Abramorama همچنین تایید کرد که روز شنبه “کتابخانه که دالی ساخته” یک فیلم مستند chronicling جهانی تاثیر تخیل کتابخانه در حال حاضر آغاز بکار در ماه سپتامبر. این فیلم که قبلا برنامه ریزی شده برای انتشار در ماه آوریل است.

راه اندازی نزدیک به 25 سال پیش پارتن تخیل کتابخانه gits کتاب به حدود 1.5 میلیون کودک در هر ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید