دالی پارتن جدیدترین آلبوم کریسمس است در نهایت آمدن و شما نمی خواهد باور ویژگی های

آن را به یک “Holly Dolly کریسمس” بعد از همه.

دالی پارتن را بسیار پیش بینی کریسمس آلبوم سرانجام منتشر شد در این پاییز با توجه به صاف مصاحبه رادیویی با پارتن مدیر خلاق استیو تابستان است.

این کشور ملکه است و به طرفداران همه آنها می خواستند برای کریسمس پس از سال 2017 که این آلبوم در اصل برنامه ریزی شده برای انتشار است. معلوم نیست اگر پارتن قادر خواهد بود به تور مانند بود که قبلا برنامه ریزی شده است.

مجله زندگی جنوبی گزارش می دهد که “Holly Dolly کریسمس” خواهد شد که برخی از معروف از جمله ویژگی های استعدادهای Michael Bublé بیلی ری سایرس, مایلی سایرس و Jimmy Fallon. پارتن برادر سفت و خواهر زاده هایدی نیز آواز در این آلبوم است.

پارتن شناخته شده است برای رفتن برای فصل تعطیلات. او ستاره دار در مشخصه کانال “کریسمس در Dollywood” و ان بی سی “دالی پارتن کریسمس از بسیاری از رنگ ها: دایره عشق” اخیرا.

تعطیلات خود را در آلبوم “Once Upon a Christmas” با Kenny Rogers و 1990 “خانه برای کریسمس” نیز کریسمس کلاسیک.

و البته شما نمی توانید فراموش جشن تعطیلات در Dollywood.

از تاریخ انتشار رسمی اعلام نشده است اما هر زمان که از آن بیرون می آید انتظار طرفداران به تاب در اطراف درخت کریسمس.

ایمیل Allie Clouse در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @allie_clouse. اگر شما لذت بردن از Allie پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>