Dollywood تاخیر باز بعد از پارک به دلیل coronavirus نگرانی

خطر ابتلا به بیماری شدید از جدید coronavirus COVID-19 ها کم است برای بسیاری از افراد با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. CDC توصیه می کند در نظر گرفتن گام های ساده برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله COVID-19. این شامل پوشش خود سرفه یا عطسه ضد عفونی استفاده می شود معمولا سطوح و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

Dollywood را 35 فصل برنامه ریزی شده بود که برای شروع سه شنبه به تعویق افتاد به دلیل نگرانی که COVID-19 ویروس خود را به پارک را برانگیخت.

در بعد از ظهر جمعه, تنسی, وزارت بهداشت اعلام کرد وجود دارد حداقل 26 presumptively موارد مثبت coronavirus در دولت است. چهار تا از این موارد در شرق تنسی.

این Dollywood شرکت اعلام کرد که آن را تاخیر در افتتاح آن پارک برای دو هفته معنای آن را باید باز آوریل 28. دالی پارتن را رم و دزدان دریایی سفر نیز بسته خواهد شد آغاز مارس 16. Dollywood را DreamMore توچال و اسپا و دودی کوه کابین باز باقی خواهد ماند.

در روز پنج شنبه Dolly Parton لغو Dollywood رسانه روز که قرار بود برای روز جمعه. مقامات پارک گفت ناکس خبری که دارندگان season pass خواهد بود هنوز دعوت به کاوش در پارک جمعه و عمومی می تواند لذت بردن از باز کردن در روز شنبه. چرا که از دو هفته تاخیر Dollywood ارائه شده است دارندگان season pass اضافی را-یک-دوست پذیرش رایگان برای استفاده در طول تابستان سال 2020 فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>